2020 شرط جوایز: خلاصه بازی و برندگان

شرط جوایز جشن 20 سالگرد آن لگد کردن با یک عملکرد منعکس کننده دوران کنونی به عنوان سیاه و سفید هنرمندان مسلمان و خواند سرود در مورد سیاه تجربه و مبارزه برای حقوق برابر. روز یکشنبه نشان می دهد یک رویداد مجازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ویژه تعداد بسیار-تولید گردد و قبل از ضبط اجرای برنامه.

12-year-old احساس Keedron برایانت که سر تبدیل شده در رسانه های اجتماعی با او پرشور در مورد عملکرد یک جوان سیاه در جهان امروز آغاز شده و روز شنبه را نشان می دهد با یک a cappella عملکرد خود را تند و تلخ آهنگ “من فقط می خواهم به زندگی می کنند” که به دست آورده او را ضبط کرد. که به دنبال آن همه ستاره نحوه عملکرد دشمن 1989 سرود “مبارزه قدرت” شامل Nas, سیاه فکر Rapsody and YG اضافه کردن جدید متن ترانه برای آهنگ حتی namedropping Breonna تیلور و دیگران.

Chuck D لگد کردن عملکرد, جایگزینی سال 1989 با 2020. “مبارزه قدرت” در صدر بیلبورد رپ نمودار بیش از سه دهه پیش و به ویژه در اسپایک لی حماسه “انجام کار درست است.” عطر و طعم Flav Questlove و فکر و Chuck D هنرمند Jahi نیز بخشی از عملکرد.

انجام به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تکرار آخرین لحظات جورج فلوید زندگی چند پلاتین رپ DaBaby ای یک آیه از زندگی ماده ریمیکس از آهنگ “راک استار بشم.” DaBaby کلیپ شامل رادی Ricch همچنین تصاویر ویژه از تظاهرات بازتابی از جهان کنونی و در پی فلوید را مرگ و مرگ دیگران از جمله Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

روز یکشنبه نشان می دهد همچنین جشن شرط را 40 سال به عنوان یک شبکه است. سه ساعت نشان می دهد توسط کمدین بازیگر و تلویزیون شخصیت آماندا Seales است پخش در CBS برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان شرط و شرط او است.

Beyoncé را کسب جایزه بشردوستانه در این مراسم که چندین ادای احترام کردند. Lil Wayne خواهد افتخار NBA آیکون کوبه برایانت با عملکرد Wayne Brady خواهد پرداخت ادای احترام به ریچارد.

نشان می دهد خواهد بود مربا بسته بندی شده با heavy hitters در حال حاضر مسلط پاپ نمودار و جریان خدمات از جمله DaBaby مگان تو Stallion, رادی Ricch تابستان واکر کین قهوه ای و چوپان x هلی. همه ستاره مانند Alicia Keys, John Legend, جنیفر هادسون و آشر را نیز انجام دهد.

John Legend الهام بخش با عملکرد قدرتمند از “Never Break” | شرط جوایز 20توسط BETNetworksدر
YouTube

این نمایش در جشن سالانه, سیاه, سرگرمی و, فرهنگ و امسال مراسم خواهد بود که برای اولین بار عمده جوایز نشان می دهد از 25 مه مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس که موجب تظاهرات جهانی با هدف اصلاح اقدامات پلیس و از بین بردن مجسمه ها و نمادهای نژادپرستانه در نظر گرفته از اماکن عمومی.

دریک پیشرو نامزد: او برای شش افتخارات از جمله فیلم سال و بهترین مرد هنرمند هیپ هاپ. برای هر دو بهترین همکاری و بیننده را انتخاب جایزه دریک است که دو بار نامزد دریافت جایزه با تشکر از بازدید “بدون هدایت” با کریس براون و “زندگی خوب است” با آینده است.

Ricch و مگان تو نریان دنبال دریک با پنج نامزد در هر. مگان تو کیک گوشت گاو که به تازگی در صدر بیلبورد هات 100 نمودار با Beyoncé-کمک “وحشی” remix, نامزد دریافت جایزه برای فیلم سال بهترین هنرمند هیپ هاپ — که او برنده — بهترین همکاری بیننده را انتخاب و جایزه آلبوم سال را برای “تب.”

Ricch که برنده اولین جایزه گرمی در اوایل سال جاری نیز در صدر جدول پاپ با او خوش بین آمار “جعبه.” این ویدئو برای این آهنگ نامزد دریافت جایزه برای فیلم سال در کنار DaBaby را “Bop;” DJ Khaled, Nipsey Hussle و John Legend را “بالاتر;” دوجا گربه “می گویند بنابراین;” مگان, خروس “دختر داغ تابستان” و دریک و براون “نه ارشاد.”

نشان می دهد از ویژگی های ظاهر از چهره های معروف از جمله Quincy Jones, Samuel L. Jackson, Michael B. Jordan, Viola Davis, Billy پورتر دبی آلن, Naomi Campbell, Sterling K. Brown, Whoopi Goldberg, Misty Copeland, لنا Waithe و Lizzo که همچنین نامزد چهار جایزه.

دیگران مجموعه به انجام عبارتند از: Jay Rock, آقا,, D,, دود, Kierra Sheard و Karen Clark Sheard است که نامزد دریافت جایزه دکتر بابی جونز بهترین انجیل/الهام بخش جایزه به عنوان یک عضو از کلارک ، او رقابت شامل Kirk Franklin, Fred Hammond, John P. Kee, PJ Morton and Kanye West, که منتشر شد, انجیل, آلبوم سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im