2020 روزانه دنباله نشانگر: بایدن باریک کمپین کسری بودجه با مغلوب ساختن پیشی جستن

جو بایدن در حال خوردن دور در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نقدی, استفاده, گزارش, ایسنا, تولید کاردانی سارا Ewall-Wice و CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون. با توجه به مبارزات انتخاباتی خود مدیر سابق معاون رئیس جمهور $242 میلیون پول نقد در دست. این زیر دو قوی ماه از جمع آوری کمک های مالی — بایدن outraised آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دو ماه مه و ژوئن. مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین RNC و مشترک خود را جمع آوری کمک های مردمی کمیته اعلام کرد در آغاز ماه جولای است که خود اشخاص به حال 295 میلیون دلار پول نقد در دست فقط 50 میلیون دلار بیش از بایدن.

شب گذشته بایدن پیروزی صندوق ثبت آن در سه ماهه دوم اعداد با کمیسیون انتخابات فدرال آشکار تازه شکل گرفته مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته در آورده $86 میلیون بیش از سه ماه است اما هنوز هم تا به حال بیش از 80 میلیون دلار از آن را نشسته در کمیته حساب در پایان ماه ژوئن. آن را نشانه ای از چقدر پول می تواند ذخیره شده در مبارزات انتخاباتی در میان یک بیماری همه گیر.

در ضمن تهمت پیروزی کمیته مطرح شده بیش از $27 میلیون در سه ماهه دوم سال و تا به حال 50 میلیون دلار پول نقد در دست در ژوئن منتقل داشتن بیش از 18 میلیون دلار به سایر کمیته ها. انتخاباتی و کمیته های یک FEC آخرین مهلت تشکیل پرونده در هفته آینده.

از نامزدها

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تشکیل یک تماس و ملاقات با کمپین کارکنان صبح روز پنجشنبه پس از رئیس جمهور تهمت را اعلام روز شنبه که مدیر کمپین براد Parscale خواهد بود به جای سیاسی عمل لایحه Stepien. ایسنا رئیس خبرنگار عمده گرت کاخ سفید هماهنگی تولید کننده آردن Farhi و کمپین خبرنگار نیکول Sganga گزارش Parscale خواهد ماند در پیشرو دیجیتال و داده های استراتژی برای مبارزه و خدمت به عنوان مشاور ارشد. این جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد احساسی بود با توجه به متعدد کارکنان در اتاق. Parscale به نظر می رسد “مبهم چشم” را به عنوان او تشکر تیم و ستایش Stepien برای او فراست سیاسی. Stepien به بحث پپ به کمپین کارکنان برخی از آنها آموخته از نیروی انسانی تغییرات اواخر چهارشنبه شب از یک Facebook post.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, Stepien تکرار تماس با تجمع در اطراف رئیس جمهور و متمرکز باقی می ماند در 110 روز باقی مانده قبل از نوامبر 3. “ما یک تیم بهتر و بهتر رای دهندگان اطلاعات بهتر در زمین بازی بهتر جذب سرمایه و مهمتر از همه بهتر نامزد بهتر از رکورد” Stepien نوشت. “با 109 روز به سمت چپ هدف ما روشن است – به نفع هر روز ما را ترک کرده اند تا در روز انتخابات. اگر ما برنده روز بیشتر از جو بایدن برنده جمهور تهمت خواهد بود دوباره انتخاب شود. ما را افشا جو بایدن به عنوان یک بیچاره ابزار از چپ افراطی و کنتراست خود را شکست با موفقیت غیر قابل انکار از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. همان رسانه ها, نظر سنجی بود که جهان متقاعد شده است که هیلاری کلینتون خواهد بود منتخب در سال 2016 در تلاش هستند تا همان ترفند دوباره در سال 2020 است. آن را نمی خواهد کار.”

به تازگی ضرب مدیر کمپین گفت: Parscale باقی خواهد ماند “به شدت درگیر” در مبارزات انتخاباتی بهره برداری است.

Parscale سقوط از حمایت صورت گرفت به آرامی اما به سرعت پس از آقای تهمت تولسا رالی زمانی که کمپین gloated که 1 میلیون نفر تا به حال درخواست بلیط برای این رویداد. در پایان فقط 6,200 نشان داد تا در 19,000-صندلی BOK مرکز. و حداقل هشت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیشبرد کارکنان و دو عوامل سرویس مخفی که مشغول به کار در تولسا پیش از این تجمع آزمایش مثبت برای coronavirus. Parscale نیز جلب آقای تهمت خشم در سال گذشته در میان گزارش های قابل توجهی پرداخت خود را به شرکت از مبارزات انتخاباتی و RNC همراه با گزارش Parscale را اسراف سبک زندگی است. Parscale دارای حداقل یک خطر در Parscale استراتژی, LLC یک فروشنده که متصلب در حداقل $11.9 میلیون از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بیش از $25.5 میلیون از RNC از آنجا شروع 2017, CBS News, تولید کاردانی سارا Ewall-Wice گزارش. خشم نسبت به Parscale رشد به عنوان دیرین منتقدان از رئیس جمهور مدیر کمپین — و خود رئيس جمهور — شکایت در مورد چقدر او بهره مندی از مبارزات انتخاباتی.

KANYE 2020?

هنرمند Kanye West رسما ثبت به اجرا برای رئيس جمهور پس از هفته اذیت کردن مبارزات انتخاباتی خود را در توییتر. اما جای خود را در هر برگه های رای است که هنوز هم در هوا, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. روز چهارشنبه در بیانیه ای از سازمان و نامزدی تحت نام “Kanye 2020” ثبت شد با فدرال کمیسیون انتخابات و امضا غرب تحت نام. هر دو آنها تعیین شده و به “جشن تولد” به غرب وابستگی حزبی و با استفاده از آدرس یک کودی وایومینگ ملک شیکاگو بومی صاحب.

FEC معاون مطبوعاتی افسر مسیحی Hilland می گوید غرب و هر نامزد به امید وارد نژاد هنوز هم باید به دست آوردن رای دسترسی در هر یک از کشورهای که مهلت تشکیل پرونده هنوز به تصویب رسید. اواخر بعد از ظهر چهارشنبه اوکلاهما دولت هیئت مدیره از انتخابات توییتی که غرب واجد شرایط به عنوان یک نامزد مستقل برای انتخابات عمومی رای گیری. به صورت مستقل نامزد دولت یا نیاز به یک طومار با 35,592 امضا و یا پرداخت از $35,000 هزینه تشکیل پرونده. غرب را پر بیانیه شد آنلاین پست و نشان داد او تصمیم گرفتند برای $35,000 هزینه تشکیل پرونده به نام خود در انتخابات. آن را نیز نشان می دهد که حقوقی محضری فرم برای او در میامی.

“اواخر ثبت نام” رپ اتحاد از دست رفته آخرین مهلت تشکیل پرونده به صورت مستقل نامزد ریاست جمهوری در کارولینای شمالی Texas New Mexico, ایندیانا, نوادا و کارولینای جنوبی و دلاور. او همچنین از دست رفته مهلت فلوریدا که در آن گزارش شد که او در تماس با یک مشاور برای کمک به جمع آوری امضا لازم است اما در نهایت اوراق. پنج شنبه است و آخرین مهلت برای نوسان ایالت میشیگان که در آن 30,000 امضا مورد نیاز هستند. یک دکمه تماس برای میشیگان دولت هیئت مدیره از انتخابات گفت: نه غرب و نه تیم خود را با نزدیک شدن به هیئت مدیره در مورد پر کردن به عنوان یک نامزد مستقل است.

VEEPSTAKES

الیزابت وارن

سناتور. الیزابت وارن در روز پنج شنبه به رهبری یک گروه از سناتورها در هجوم برگ برنده دولت برای ساخت یک “ثروت باد آورده” مقابله با علوم جلعاد به خرید اکثریت remdesivir های دارویی تولید کننده تولید در این تابستان به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak. وزارت بهداشت و خدمات انسانی تبلیغ مقابله با جلعاد نوشتن در ماه ژوئن که “رئیس جمهور تهمت زده شده است یک معامله شگفت انگیز” به امن بیش از نیم میلیون نفر دوره درمان این دارو از طریق سپتامبر.

اما در نامه ای به HHS وزیر الکس آذر که او نیز امضا شده توسط سنسور. Bernie Sanders, تمی بالدوین, تینا اسمیت و Sherrod قهوه ای, سناتور پرسید که چرا دولت موافقت کرده بود به پرداخت جلعاد بیش از 800 دلار بیشتر در هر دوره درمان نسبت به دیگر کشورهای توسعه یافته است. Remdesivir نشان داده شده است به نفع برخی از COVID-19 بيمار. با استناد به بررسی هزینه های تولید داروهای مورد استفاده برای مبارزه با ویروس سناتور گفت: جلعاد فروش remdesivir در 350 برابر قیمت آن را باید به منظور به نوبه خود 10% سود. “این است که عمیقا ناعادلانه به مالیات دهندگان آمریکایی که مبله بیش از 70 میلیون دلار در هزینه های مواد مخدر به حال گیر شود پرداخت بالاترین قیمت در جهان” آنها نوشت. این سناتور همچنین سوال که چرا دولت تا به حال استفاده نیست دفاع تولید عمل می کنند یا مارس-در حقوق به امن سفارشات از remdesivir برای ملت ایران در کاهش هزینه ها.

عقل متعارف

جکسون میزبان کمیته کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه روز پنجشنبه اعلام کرد اقدامات این است که با توجه به مقیاس پایین کنوانسیون در ماه اوت به گزارش ایسنا تولید کاردانی النور واتسون. این کمیته مواجه شده است و سوالات در مورد نحوه رسیدگی به یک رویداد بزرگ در یک شهر که در آن COVID موارد خونتان. با توجه به یادداشتی از این کمیته منتشر شده صبح روز سه شنبه به پذیرش کنوانسیون محل برای سه روز اول کنوانسیون جشن محدود خواهد شد به طور منظم نمایندگان تنها و برای روز نهایی رئیس جمهور تهمت را علنا قبول نامزدی نمایندگان و مهمانان خود و جایگزین نمایندگان می توانند شرکت کنند. این کمیته در نظر دارد به در-سایت متوسط چک در دسترس PPE, مطابق با پروتکل ها و در دسترس COVID-19 تست.

دولت توسط دولت

فلوریدا

نزدیک به دو ماه پس از یک قاضی فدرال در فلوریدا حکومت یک دولت قانون بر خلاف قانون اساسی بود برای جلوگیری از قبلا زندانی مردم با محکومیت جنایت از رای گیری به دلیل عدم توانایی در پرداخت جریمه دادگاه عالی تصمیم گرفت پنج شنبه به اجازه توقف موقت در دستور ایستاده است. عدالت Sonia Sotomayor یکی از سه لیبرال قضات به مخالفت با این تصمیم اشاره کرد که دادگاه را به منظور “جلوگیری از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند.”

ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش می دهد که ستمیر اضافه شده در مخالفت که تصمیم دادگاه “اجازه می دهد تا دادگاه تجدید نظر برای مدار یازدهم را مختل فلوریدا روند انتخابات تنها چند روز قبل از جولای 20 رای دهندگان-مهلت ثبت نام برای اوت اولیه است.” همانطور که قبلا گزارش شده توسط CBS News, U. s. منطقه قاضی رابرت Hinkle از منطقه شمال فلوریدا به نام دولت قانون در سوال یک “پرداخت-به-سیستم رای” و اضافه شده در زمان خود حکم ممکن است که نیاز به پرداخت جریمه ها و هزینه های که در حال “ناشناخته است و نمی توان تعیین می شود با سعی و کوشش” به عنوان یک بیماری از رای گیری است و نه قانون اساسی. فلوریدا رای دادند و در سال 2018 به تصویب حق رای برای مرمت Felons ابتکار — همچنین به نام “متمم 4” — به طوری که بسیاری از افراد با قبل از محکومیت جنایت که تا به حال خود را در خدمت جملات می تواند رای عدم توانایی برای پرداخت ناشناخته دادگاه جریمه و هزینه هنوز هم می تواند به جلوگیری از برخی از خود را با استفاده از ترمیم رأی است.

در بیانیه روز شنبه, Southern Poverty Law Center, معاون حقوقی مدیر نانسی Abudu به نام حکم یک “مایه تاسف است اما نه غیر قابل عبور شکست.” “صرف نظر از دادگاه موضع فلوریدا در حال حاضر اذعان کرد سیستم خود را برای اجرای انتخابات به خصوص حق و حقوق خود را ترمیم روند عمیقا ناقص” بیانیه بخوانید. “امید ما این است که بیش از 700 ، 000 افرادی که همچنان واجد شرایط برای رای دادن از طریق فلوریدا متمم 4 رای گیری ابتکار عمل را نمی توان قربانیان در فلوریدا جنگ به نوار فقیر و کم درآمد مردم از تمام قدرت سیاسی است.”

گرجستان

اواخر روز چهارشنبه گرجستان فرماندار برایان کمپ به صراحت ممنوع شهرها و استان ها از نیاز ساکنان در درون محدودیت های خود را به پوشیدن ماسک. کمپ که تمدید قبلی خود فرمان اجرایی که قرار بود به پایان می رسد یکشنبه شب به جای تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک به طور داوطلبانه به جای نیاز به آنها را به. بسیاری از گرجستان شهرداران از جمله ساوانا و اخیرا آتلانتا را صادر سفارشات نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک. کمپ را به منظور ملاقات با خشم و انزجار از کسانی که شهرداران.

ایسنا کمپین خبرنگار Tim پری گزارش می دهد که در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی شهردار آتلانتا Keisha لنس پایین ناودان فرماندار سفارش و گفت: “شهر آتن مطرح ماسک دستور جولای 8, شهر ساوانا مطرح ماسک دستور ژوئیه 1. اما زمانی که شهر آتلانتا مطرح ماسک قیمومیت و آن شد که رئیس جمهور از نقض آن دستور ماسک زمانی که او نمی پوشیدن ماسک در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport سپس به طور ناگهانی فرماندار گرفته است موضع رسمی در ماسک در دولت گرجستان است.” او افزود: “پس هر انگیزه است من فکر می کنم که در پایان روز, ما همه باید به انجام کار درست به دلیل آن را درست انجام دهد.” کف گفت که او نگران به شهر خود شکایت کرد که برای رفتن به جلو با ماسک قیمومیت.

آریزونا

جو بایدن تیم در حال رشد است در آریزونا با معاون سابق رئیس جمهور کمپین نامگذاری پنج جدید بالای کارکنان برای میدان نبرد دولت این هفته به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار الکس قلع. در میان استخدام های دولت معاون مدیر Jacob Smith, یک آلوم از الیزابت وارن و کریستن جیلیبرند را در مبارزات و ارتباطات مدیر جف Burgan که رهبری ارتباطات در آیووا برای Beto o’rourke این جلسه پیشنهاد داد. در همین حال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جشن “افتتاح” از آن زمینه کار در شهر فینیکس در روز شنبه.

ایسنا COVID تواریخ

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین بار آمد coronavirus. پس از آن آمد لغو: مراسم عروسی کسب و کار, سفر, سالگرد, جشن, ورزشی, مسابقات مذهبی, تعطیلات حافظه های فوق و فارغ التحصیلی و مراسم تمام شد nixed به عنوان متحده را پایین نگه داشته و در اجتماعات بزرگ در میان موجی از عفونت. عروس و 2020 فارغ التحصیلان تماشای همه گیر له خود را بزرگ روز. خشک پاک کننده ها و خیاط در سراسر کشور شاهد معیشت خود را نابود. نیکول Sganga صحبت کرد و برای خشک پاک کننده ها و خیاط در تلاش برای سوار شدن از همه گیر و تاثیر آن در کسب و کارهای کوچک. آن را دشوار است به معنی مقایسه است که اندازه گیری coronavirus’ اقتصادی تلفات. برای این کسب و کار دیگر رکود واقعا مقایسه کنید.

“در سال 2008 بود که تصویری بر روی صفحه رادار. این است که کل جهان” آرتور آنتون جونیور رئیس اجرایی از آنتون پاک کننده گفت: CBS News. به عنوان coronavirus موارد یافت آنتون scoured برای, ماسک بهداشتی دستمال و دستکش و رها کردن لوازم در تمام 40 مکان خانواده اش 107 سال خشک تمیز کردن کسب و کار. در ابتدا از coronavirus همه گیر ترین پاک کننده ها و خشک شد پایین 83 – 92% در فروش با توجه به پیتر بلیک معاون اجرایی رئیس جمهور از شمال Fabricare انجمن. “شما به دنبال در یک صنعت است که نابود شد,” بلیک گفت: CBS News. “در شمال, کسب و کار تعطیل در طول فصل شلوغ.” اینجا بیشتر بخوانید.

مسائل مربوط به آن موضوع

شغل

بیش از دو میلیون نفر از کارگران آمریکایی در زمینه بیکاری کمک های اولیه در هفته گذشته نشانه آن است که بهبود اقتصادی ممکن است به تاخیر انداختن و به عنوان coronavirus موارد سنبله در چند کشور, گزارش, ایسنا, کمپین خبرنگار آدم بروستر. با توجه به وزارت کار 1.5 میلیون کارگر ثبت سنتی برای مزایای بیکاری در هفته پایان جولای 11, using non-تنظیم فصلی داده و بیش از 900,000 مردم ظ ادعا می کند برای همه گیر بیکاری کمک یک برنامه برای خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

در پایان ماه ژوئن 32 میلیون نفر از دریافت برخی از مزایای بیکاری. اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری تنظیم شده است به اعتبار این ماه, معنی بسیاری از مردم ممکن است به کاهش هزینه های به شدت آن است که اگر تمدید نمی شود. با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه وجود دارد 14 میلیون بیشتر کارگران بیکار از مشاغل باز.

مهاجرت

یک مطالعه اخیر نشان می دهد “جدید آمریکایی” – نسل اول و دوم تابعیت هستند کمتر در 46 از 50 ایالات متحده قانونگذاران ایالتی. ایسنا کمپین خبرنگار Musadiq بیدر گزارش جدید که رهبران آمریکایی (NAL), ملی, سازمان غیر انتفاعی است که امید به تغییر است که با جذب و آموزش اول و نسل دوم مهاجران به اجرا سیاسی. Sayu dr. kimberly helms رئیس و بنیانگذار NAL گفت: رهبرانی که به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از ترکیبات ایجاد سیاست هایی که “کار و پاسخ به نیازهای بیشتر از آمریکایی ها است.”

اول و نسل دوم آمریکایی ها را تشکیل می دهند بیش از 25 درصد از جمعیت کشور. نسل اول مهاجران هستند که تابعیت شهروندان را تا 9.2% ملی شهروند سن رای دادن. اما آمریکایی جدید نگه دارید و تنها 258 از 7,383 قانونی کرسی در آمریکا قانونگذاران ایالتی یا 3.5 درصد از کرسی با توجه به NAL مطالعه است. نه متحده هیچ جدید دولت آمریکا قانونگذاران. در نیوجرسی که در آن تابعیت را تا نزدیک به 18 درصد از جمعیت در سن رای گیری جدید آمریکایی ها حساب برای تنها 3 درصد از قانونگذاران ایالتی.

“توانایی خدمت در کشور ما قانون گذاران است که مانع از موانع ساختاری که ایجاد شده اند به اطمینان حاصل شود که رهبران ما ثروتمند هستند و به خوبی متصل شده” dr. kimberly helms گفت. با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی پایه حقوق و دستمزد برای قانونگذاران ایالتی کمتر از 30.000 دلار در 30 متحده است. نیومکزیکو نمی پرداخت هر چیزی.

چند کشورهای دیگر پرداخت حدود $100 یک روز در حقوق و دستمزد پایه برای قانونگذاران ایالتی. ماه گذشته مجلس گرجستان به تصویب یک لایحه به قطع حقوق مجمع عمومی 10 ٪ از حقوق و دستمزد سالانه از حدود $17,000. Dr. kimberly helms گفت: اصلاحات مانند اجازه دادن به نامزدها به استفاده از کمپین بودجه برای هزینه های مهد کودک و یا افزایش دیم برای قانونگذاران ایالتی ممکن است کمک به افزایش های جدید آمریکا نمایندگی سیاسی ، “ما می خواهیم به مطمئن شوید که سیستم تغییرات به طوری که قانونگذاران یا نامزدها در حال اجرا برای دفتر مجبور به انتخاب بین خدمت خود را در شهرستان و یا دولت و حمایت از خانواده خود را.”

Dr. kimberly helms همچنین ذکر شده است که چهره های جدید به سیاست اغلب درخواست تجدید نظر به رای دهندگان. او افزود که وقت نامزد اغلب انتخاب شده توسط رای دهندگان همان “بنابراین آنها در حال رسیدن به جدید و برای اولین بار رای دهندگان.”

“این مهم نه فقط به دلیل سیاست های آنها در نهایت ایجاد” dr. kimberly helms گفت: از اول و نسل دوم آمریکایی وارد شدن به اتاق “اما آن نیز مهم به دلیل این که برای اولین بار از زمان تماس با رای دهنده که اغلب کمک می کند تا برای ایجاد یک مادام العمر رای دهندگان.”

کنگره پوشش

در سنا

دموکرات سنا رقبا outraised جمهوری خواه امتیازهای این چرخه و کاهش امتیازهای’ پول نقد در دست استفاده در چند کشور, گزارش ایسنا تولید وابسته النور واتسون و سارا Ewall-Wice. به طور کلی دموکراتیک نامزدها در هفت رقابتی مسابقه outraised خود وقت مخالفان از آوریل تا ژوئن با $30 میلیون. در کانزاس که در آن وجود دارد باز صندلی نامزد حزب دموکرات باربارا Bollier outraised از مخالفان جمهوری خواه. در مونتانا و آریزونا به ترتيب سابق فرماندار استیو بولاک و فضانورد سابق Mark Kelly صدر وقت به پول نقد در دست تعداد. یک استثنای قابل توجه به روند جمهوریخواه جان جیمز که outraised وقت سناتور دموکرات گری پیترز در میشیگان. جیمز در آورده $6.4 میلیون اما پطرس هنوز پول بیشتر در دست است. در همین حال در حالی که دموکرات رقبا امی مک گراث در کنتاکی و جیمی هریسون در کارولینای جنوبی قادر به outraise جمهوری خواه با امتیازهای ثبت مبالغ نقدی در سه ماهه دوم سال رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و سناتور لیندزی گراهام قادر به حفظ خود, نقدی, مزایای استفاده از رفتن به نیمه دوم سال در مسابقات است که طبخ سیاسی گزارش رتبه به عنوان “احتمال دارد خواه.”

در خانه

بسیاری از خانه کاندیداهای FEC گزارش اواخر شنبه شب و در حالی که روند دموکرات outraising خواهان ادامه استثنا وجود دارد به گزارش هارون ناوارو. در کالیفرنیا 39 جمهوری خواه نامزد جوان کیم مطرح تر از دموکرات وقت گیل کیسنرس این سه ماهه و مسیرهای پیاده روی کمی در پول نقد در دست 1.5 میلیون دلار به کیسنرس’ $1.66 میلیون. در آیووا را 1st, جمهوریخواه, اشلی Hinson مطرح شده بیش از $809,000 این سه ماهه در حالی که دموکرات وقت ابی Finkenauer مطرح شده تنها بیش از $600,000. Hinson نیز منجر به پول نقد در دست نژاد با 1.6 میلیون دلار به Finkenauer را معادل 1.4 میلیون دلار است. کونور بره پنسیلوانیا 17th نیز outraised توسط جمهوری خواه Sean Parnell اما بره هنوز هم نگه می دارد پول نقد در دست ،

در روز پنج شنبه دموکرات کنگره کمیته کمپین اعلام کرد شش جدید رقبای جمهوری خواه امتیازهای خود را “قرمز به آبی” برنامه. از شش نامزد دزیره Tims در اوهایو 10th تنها به outraise او وقت حریف این سه ماهه با $374,000 نسبت به کنگره مایک ترنر $73,000.

دیگران در این برنامه مانند بتسی Dirksen Londrigan در ایلینویز’ 13 و نامزد حزب دموکرات میشل د لا ایسلا در کانزاس’ 2nd نیز مطرح شده بیش از مربوطه امتیازهای آنها در حال تلاش برای سرنگون کردن. کنگره استیو واتکینز جمهوریخواه وقت در کانزاس’ 2nd, outraised ابتدایی خود را حریف جیک LaTurner. هر چند LaTurner می کند نگه داشتن پول نقد در دست مزیت $524,000 به واتکینز’ $368,000. در مینه سوتا در 5 منطقه وقت Ilhan عمر مطرح $479,828 در حالی که او رقیب Antone Melton-Meaux مطرح عظیم $3.2 میلیون نفر است.

این DCCC همچنین اعلام کرد که تا به حال مطرح شده 39 میلیون دلار در Q2 یک رکورد شکستن مقدار با $25.2 میلیون نفر از آن مطرح شده را از طریق آنلاین از طریق تلفن و ایمیل های مردمی کمک های مالی. همتایان خود در کشور جمهوری خواه کنگره هنوز به انتشار ماه ژوئن بخشی از خود را در سه ماهه دوم اعداد با ماهانه آخرین مهلت تشکیل پرونده در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im