2020 روزانه دنباله نشانگر: مبارزات یادگیری برای تنظیم دیجیتال سازماندهی

دموکرات و جمهوری خواه سازمان خواهد به طور سنتی با استفاده از این زمان برای آموزش داوطلبان پردازنده سازمان و شرکت رای دهندگان از طریق چهره به چهره و تعامل. کمپین سازماندهی شامل ارتباطات شخصی اما در سن coronavirus, CBS News, کمپین خبرنگار LaCrai میچل و سیاسی واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice گزارش که دموکرات و جمهوری خواه ملی کمیته های مختلف دولتی و احزاب سیاسی و سازمانهای آموزشی باید با تکیه بر سیستم عامل های دیجیتال برای ارتباط برقرار کردن در راه های جدید و خلاق. گفتگو با بیش از یک دوجین حزب دموکرات و جمهوری خواه احزاب دولت دیجیتال دهندگان و آموزش سازمان نشان می دهد که زوم جلسات آموزشی دیجیتال, قهوه دیدار با یو پی اس و آنلاین داوطلب onboarding را تبدیل به ابزار ضروری در بسیج رای دهندگان است. و در حالی که بسیاری از گروه های که با ایسنا صحبت کرد با حفظ شود که زیرساخت در حال حاضر در محل را به دیجیتال تغییر آسان تر وجود دارد هنوز هم تنظیمات که ساخته شده اند با توجه به همه گیر.

“است به طور کامل دوباره سازمان به عنوان به چگونه به شما در سازماندهی بلکه چگونه شما را در مورد انجام بهر کسب و کار در حال اجرا به دولت گفت:” کارولینای جنوبی حزب دموکرات رئیس Trav رابرتسون. “وجود دارد یک بخشی از آن را که شما پیش بینی انجام می دهند به همه چیز می رود به دیجیتال نوع از پلت فرم و یا کمپین اما منظور من اکثریت این نتیجه COVID-19.”

“من نمی خواهد می گویند که اهداف تغییر کرده من می گویند مربوط به موضوعات تغییر کرده است” گفت: Ron Nehring کار کرده است که در محافظه کار به رهبری موسسه برای مدت پنج سال. “ما هنوز در حال آموزش تکنولوژی سیاسی است اما ما در حال تدریس در افراد است که ما تا به حال نشده برای پوشش قبل از. ما تا به حال هرگز برای انجام یک برنامه در ” چگونه می توانم به شما در حفظ و مبارزات انتخاباتی خود را زنده در طول یک بیماری همه گیر.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

از نامزدها

جو بایدن

با سفر متوقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک عنصر مبارزه جو بایدن ممکن است ساده تر از همیشه: جمع آوری کمک های مالی. این presumptive دموکراتیک نامزد برگزار کرده است حداقل 20-پول مجازی جمع آوری اعانه در 42 روز بین 20 مارس و آوریل 1, با توجه به شمارش توسط CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون. در پایان هفته او برنامه ریزی شده است برای حضور در سه رویداد جمع آوری کمک. ادامه مطلب در اینجا در مورد آنچه آن را مانند به زوم جمع آوری پول با بایدن.

به عنوان رئیس جمهور تهمت سفر به آریزونا بایدن برگزار شد هیچ رویدادهای عمومی در روز سه شنبه. او منتشر شد یکی دیگر از بیانیه انتقاد آقای تهمت پاسخ به همه گیر: “رئیس جمهور تهمت سعی خواهد کرد به کاغذ بیش از دولت او نتوانست پاسخ به COVID-19 همه گیر زمانی که او در سفر امروز به آریزونا — اما هیچ چیز نمی تواند پوشش او چگونه موفق به آماده سازی کشور ما برای این بیماری همه گیر و پاسخ کند.” بعد سه شنبه بایدن را به حضور مجازی جمع آوری کمک با سناتور ctq. اریکسون قبلا گزارش که با کمک مینه سوتا سناتور بایدن در حال حاضر مطرح 1.5 میلیون دلار است که به نظر می رسد بسیاری مطرح شده در جمع آوری کمک نشده است. دیگر اخیر بالاترین پرفروش جمع آوری اعانه بودند تجاوز+ رویداد دو هفته پیش آورده است که در $1.1 M میلیون و روز جمعه گذشته اوباما-بایدن فارغ التحصیلان اتفاقاتی که در آورده $1M.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به میدان نبرد ایالت آریزونا در روز سه شنبه به تور Honeywell مرکز تولید ماسک جلوتر از دولت در امور اقتصادی بازگشایی. ایسنا کمپین خبرنگار نیکول Sganga می گوید آریزونا باقی می ماند در یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. رئیس جمهور عینک عینک محافظ در حالی که در تور یک N95 ماسک خط تولید, اما نه یک ماسک صورت.

در میان گزارش از یک “پیچ در پیچ” را از کاخ سفید coronavirus نیروی کار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که دولت او “به دنبال در دیگر مراحل” را به عنوان کشور شروع به باز کردن. رئیس جمهور بعد افزود: “در حال حاضر ما در حال های مختلف – مرتب کردن بر اساس ترکیبی از ایمنی و بازگشایی. بنابراین ما باید چیزی در شکل های مختلف است.”

همچنین از غرب کالیفرنیا صدای شیپور پیروزی می گوید که آنها رسیده اند بیش از 1 میلیون رای دهنده مخاطبین پس از تعویض عملیات خود را به 100% مجازی در اواسط ماه مارس به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Musadiq بیدر. آخر هفته گذشته کمپین میزبانی مجازی ملی آخر هفته از عمل و حامیان شرکت در بیش از 100 آنلاین تهمت پیروزی ابتکار جلسات آموزشی. در کالیفرنیا مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز کمک به حزب جمهوری خواه نامزد کنگره مایک گارسیا که در حال اجرا است در برابر دموکرات کریستی اسمیت در 25 کنگره منطقه. که ویژه انتخابات برگزار خواهد شد و روز سه شنبه اما رای دهندگان بوده است پستی در برگه های رای خود از آوریل 13. “ما در اینجا برای اطمینان از مایک گارسیا برنده این ممکن است 12 و که رئیس جمهور تهمت و جمهوری خواهان بالا و پایین های رای پیروزی در ماه نوامبر گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی سخنگوی سامانتا Zager.

شب گذشته آقای ترامپ گفت: نیویورک پست او معتقد است بایدن “مدیون” سناتور الیزابت وارن موضع معاون رئیس جمهور. “من فکر می کنم الیزابت وارن مسئول جو بایدن برد چرا که او نمی افت و [ورمونت سن.] برنی [ساندرز] را برنده هر کشور تنها در سه شنبه” آقای ترامپ گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت O’DONNELL لنگر Reena Ninan روز سه شنبه که “فلوریدا است که نمی تواند یک موضوع برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.” در علاوه بر این به طرح ریزی یک پیروزی در فلوریدا Murtaugh اضافه شده است که این کمپین امیدوار است به “آگهی به شمع” در سال 2020 است. “متحده, New Hampshire, مینه سوتا, نوادا و نیومکزیکو می گوید که رئیس جمهور در واقع می تواند حرکت شبیه چمچه زنی قرار داده و در ستون خود. ما به شدت احساس بسیار محکم در مورد فلوریدا,” او گفت:. “اگر شما را به صحبت دموکرات که صادق بودن آنها به توافق برسند که در فلوریدا یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس روز سه شنبه گفت که “گفتگو در مورد سیم پیچ کار” از Coronavirus نیروی کار و یک “روز یادبود پنجره” است که نگاه به عنوان یک هدف ممکن است. ایسنا کاخ سفید خبرنگار بن تریسی گزارش پنس ساخته شده از نظر طول یک رکورد مکالمه با 11 خبرنگاران در تشریفاتی داخل اجرایی ساختمان اداری به طول انجامید که حدود یک ساعت و شامل دکتر دبورا Birx و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. پنس گفت: تاریخ دقیق سیم پیچ کار از نیروی کار است که او را منجر شده پس از وقوع بستگی دارد “شرایط زمین است.” او افزود که این کار از نیروی کار را به سازمان های مختلف در حالی که نگه داشتن تمرکز بر تست و پر کردن ملی ذخایر. پنس و Birx ذکر شیکاگو و در Des Moines به عنوان دو شهر از نگرانی های خاص. “ما در حال تماشای شیکاگو بسیار با دقت” پنس گفت. “آن بالا است ذهن,” او اضافه شده است. دولت فدرال نیز ارسال جعبهها از تجهیزات حفاظت فردی به 14,500 خانه های پرستاری در سراسر کشور است. معاون رئیس جمهور آنها را به نام “بسته های مراقبتی” است که شامل دستکش ، ماسک ، روپوش و عینک. همانطور که در حال حاضر 41 متحده باید بازگشایی برنامه ای است که بررسی شده اند توسط نیروی کار در حالی که نه کشورهای دیگر هنوز هم کار بر روی طرح های خود را.

VEEPSTAKES

کامالا هریس

امروز سناتور کالیفرنیا در پیوستن به حزب جمهوری خواه و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی از اعضای مجلس نمایندگان و آشپز خوزه آندرس و جهان آشپزخانه مرکزی در معرفی FEMA توانمند سازی ضروری تحویل (خوراک) عمل می کنند. این لایحه اطمینان دولت فدرال پرداخت تمام هزینه ها را به کشورهای آنها همکاری با رستوران ها و تامین کنندگان مواد غذایی در تامین مواد غذایی برای جمعیت های آسیب پذیر. این جمعیت را شامل سالمندان و کودکان محروم. این لایحه امید نیز حمایت از کسب و کارهای کوچک و کشاورزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار Tim پری. “این قانون کمک خواهد کرد که ایالات تغذیه مردم نیاز به در حالی که حمایت از رستوران های محلی و تامین کنندگان خود را. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که حداکثر انعطاف پذیری به طوری که هیچ کس می رود گرسنه در طول این بیماری همه گیر.” هریس در بیانیه ای گفت. این لایحه صرف این بخش از استافورد قانون که اجازه می دهد تا FEMA برای پوشش هزینه های اضطراری و حوادث مربوط به هزینه های. آن نیز اطمینان حاصل شود که دولت پرداخت 100 ٪ از هزینه ها به جای استفاده از نرمال 75% از بین بردن تمام هزینه های دولت در طول این بیماری همه گیر. هفته گذشته یکی دیگر از لایحه معرفی شده توسط هریس همه گیر فاجعه کمک قانون معرفی شد در خانه با تشکر. Alexandria Ocasio – کورتز. که لایحه اجازه می دهد FEMA به ارائه کمک های مالی به افراد در طول یک بیماری همه گیر به عنوان مخالف به FEMA در حال حاضر تنها قادر به ارائه چنین کمک هایی در طول یک فاجعه طبیعی است. “با حمایت از هر دو خانواده های نیازمند و تلاش ما و رستوران ها و مزارع کوچک و کارگران خود را از خوراک عمل واقعا برنده-برنده است.” سناتور. اسکات در بیانیه ای گفت. “این قانون کمک خواهد کرد که ما تولید کنندگان مواد غذایی و preparers همکاری با کشورهای خود را برای تغذیه در خانواده ها باید از یک وعده غذایی و به نوبه خود کاهش برخی از اقتصادی شخصی و اضطراب همه آنها رو در طول این بیماری همه گیر.”

الیزابت وارن

آقای ترامپ نامزد به سر نظارت از $500 میلیارد COVID-19 بازیابی صندوق را بررسی تمام پتانسیل تضاد منافع و موارد لابی در کنگره و کاخ سفید گفت: وارن در یک گرم سنا تایید جلسه در روز سه شنبه. “من به بررسی هر موقعیتی که به نظر من سوء استفاده از مالیات دهندگان بودجه” کاخ سفید وکیل برایان میلر گفت. وارن که فشرده میلر بارها و بارها در جلسه روز دوشنبه او را فرستاده 11-صفحه نامه درخواست ده ها تن از سوالات در مورد نقش خود در کاخ سفید توانایی برای خدمت به عنوان یک نهاد مستقل ناظر و باورهای نظارت, گزارش, ایسنا, کمپین خبرنگار Zak Hudak. “وقت خود را به کار به عنوان یکی از رئيس جمهور تهمت را استیضاح وکلای باید رد صلاحیت شما برای اینکه نامزد برای نظارت بر رئیس جمهور مدیریت یکی از بزرگترین شرکت کمک مالی در تاریخ آمریکا” وارن گفت: بیش از ویدئو کنفرانس از واشنگتن به آپارتمان. پرسیده شده توسط Warren Miller همچنین گفت که امیدوار به نتایج حاصل از تحقیقات عمومی, مگر اینکه آنها در حال تبدیل شده به وزارت دادگستری. “هدف من این است که به همه اطلاعات عمومی و اطلاع رسانی مالیات دهندگان” او گفت:. با وجود تفاوت های خود وارن و میلر هر دو گفتند که با هم کار می کنند تا زمانی که هر یک را در ایمان خوب است. وارن علنا مخالف میلر نامزدی, اما او گفت که او باز است به کار با او. “اگر شما چوب به تعهدات است که شما در اینجا ساخته شده و شما در حال تهاجمی دیده بان من هستم آماده به کار با شما.”

گرچن WHITMER

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer وزن در تارا Reade اتهامات علیه بایدن در مصاحبه با ان بی سی نیوز. Whitmer گفت که او به عنوان خوانده شده در مورد زمان اتهامات علیه بایدن و گفت که او معتقد است بایدن که تکذیب نماید. “در این لحظه من فکر می کنم در این شرایط و مکالمات است که من تا به حال با معاون رئیس جمهور, من با اعتماد به نفس او است که او می گوید: او است و به اعتقاد من او” Whitmer گفت: در مصاحبه. ایسنا کمپین خبرنگار جک Turman می گوید Whitmer همچنین در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط کنگره Paul Mitchell میشیگان که در ظرفیت فردی استدلال که Whitmer اجرایی سفارشات در پاسخ به کروناویروس همه گیر نقض تفکیک قوا. Whitmer گفت که او همچنان به گوش دادن به کارشناسان در مورد چگونه به بهترین آدرس coronavirus بیماری همه گیر. “آنچه ما می دانیم این است که COVID-19 احترام خط حزب و یا دولت خط” Whitmer گفت. “که آن وقت همه ما را به انجام همه چیز ما می تواند به صرفه جویی در زندگی می کند در این لحظه و به اجتناب از همه شعارهای حزبی است که در خارج وجود دارد, اما گوش دادن به نظرسنجی اما به اپیدیولوژی و متخصصان مراقبت های بهداشتی به طوری که ما در حال ساخت بهترین-تصمیم گیری آگاهانه بر اساس داده ها.”

آگهی های جنگ

تایید حمله

ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی روند آنلاین یکشنبه تشکر در بخشی به یک شبه توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن توسط رئیس جمهور خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice و کمپین خبرنگار نیکول Sganga گزارش. چهار-صدای ملامت را هدف لینکلن پروژه یک عمل سیاسی کمیته راه اندازی شد در ماه دسامبر گذشته به خوبی شناخته شده سیاسی از جمله فعالان وکیل جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی. مجموعه ای از مخالف و سابق جمهوری خواهان با هدف upend رئيس جمهور در انتخابات منتشر شد یک دقیقه طولانی تبلیغات با عنوان “عزاداری در امریکا” شوم چرخش “صبح امروز در امریکا” معروف تجاری نقطه و 1984 دوباره شعار انتخابات از رئیس جمهور رونالد ریگان بود. به جای شعار آمریکایی رفاه اقتصادی به عنوان ریگان آگهی انجام بیش از 30 سال پیش “عزاداری در امریکا” با تمرکز بر تاثیر اقتصادی coronavirus. “تاپیک عزاداری در امریکا” راوی از 1 دقیقه طولانی میلادی آغاز می شود در زیر یک تصویر از یک خیابان خالی قبل از لیست تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 و تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بیکار است. آن را متهم به رئيس جمهور از “نادیده گرفتن ویروس” و داشتن “bailed وال استریت اما نه خیابان اصلی.” آقای ترامپ حمله PAC در ظهر در توییتر مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح در تماس تلفنی با اعضای “RINO جمهوری خواهان” که مخفف “خواه به نام تنها.” رئیس جمهور نوشت: در قسمت “شما ببینید این بازنده انواع اهمیتی نمی دهند در مورد 252 جدید فدرال قضات 2 دیوان عالی کشور یک دژ نظامی حفاظت شده 2nd Amendment بزرگترین تا کنون مالیاتی و مقررات کاهش و خیلی بیشتر.” در مسیر به آریزونا در صبح روز سه شنبه رئیس جمهور کنایه آمیز این کمیته باید به نام “بازنده پروژه” قبل از عطف توجه خود را به طور مستقیم به جورج کانوی. “کلیان باید انجام شده یک عدد بزرگ او” آقای ترامپ نوشت: وی با اشاره به کاخ سفید و مشاور.

به گفته Kantar/کمپین رسانه ای و تحلیل گروه (OECD), لینکلن پروژه با صرف فقط $115,000 در مجموع در تلویزیون تبلیغات این چرخه به تاریخ از جمله در ویسکانسین و میشیگان و واشنگتن آن را “عزاداری در امریکا” آگهی اول پخش عصر روز دوشنبه صبح. “لینکلن پروژه تصویری برجسته اثرات رئیس جمهور تهمت را شکست به عنوان یک رئیس جمهور و چگونه او را به ترک کشور ضعیف تر و مریض تر و teetering در آستانه یک رکود بزرگ گفت:” لینکلن پروژه بنیانگذاران و سابق نیوهمپشایر حزب جمهوری خواه رئیس جنیفر شاخ در بیانیه ای. “در یک زمان از درد و رنج و از دست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با شکست رهبری و ناتوانی خود را برای قرار دادن این کشور قبل از خود است. ”

رها کردن آن

یک وکیل برای WarnerMedia سی ان ان شرکت مادر فرستاده است بس-و-دست برداشتن نامه ای به آقای تهمت انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بیش از آنچه که آن را “نادرست و گمراه کننده و فریبنده” استفاده از شبکه های برنامه نویسی در سراسر کشور تبلیغات تلویزیونی راه اندازی پنج شنبه, CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی با عنوان “آمریکا باز گشت” سیاهی رئيس جمهور در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر و ویژگی های بحث بین CNN ارشد پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا و میزبان از “اتاق وضعیت” ولف بلیتزر که پخش شده در مارس 30.

دانشیار مشاور عمومی برای WarnerMedia ریک McMurty, نوشته شده بس-و-دست برداشتن نامه با توجه به شبکه. در طول سی ان ان برنامه در حالی که بلیتزر فشرده Gupta درباره “stay-at-home سفارشات” مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی به نظر می رسد به مرجع ساکن محدودیت های مسافرتی از چین در حالی که در حال ویرایش با هم فیلم مصاحبه. در این کمپین نسخه بلیتزر می پرسد: “آیا دقیق است که اگر این مراحل را به حال شده است در محل قرار داده… این می بوده ایم 2 میلیون نفر مرده در اینجا در ایالات متحده است ؟ آگهی جهش به Gupta که در پاسخ فقط با “بله.”

در نامه خود به ناروا کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh, McMurty گفت: تبلیغات “عمد و فریب آمیزی ویرایش کلیپ ها حاکی از آن است که آقای بلیتزر و دکتر گوپتا بودند اعتباری رئيس جمهور در سفر بان کی مون, سیاست در ماه ژانویه صادر شده برای صرفه جویی میلیون ها نفر از آمریکایی زندگی می کند که در واقع آقای بلیتزر و دکتر گوپتا بحث شد به تازگی اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط دولت و دولت های محلی” با توجه به سی ان ان. دادستان خواستار در نامه خود که کمپین “قطع پخش تبلیغات با سی ان ان کلیپ است که تحریف در چنین راهی که برای گمراه کردن مردم است.”

Murtaugh نیز در بیانیه ای گفت که تبلیغ دقیق بود. “بحث در مورد تلاش برای جلوگیری از آمریکا و میر ناشی از coronavirus را می توان بدون درک است که رئیس جمهور تهمت محدود سفر از چین در ماه ژانویه” Murtaugh گفت. “بر اساس آن به تنهایی تبلیغ دقیق است.” گوپتا و بلیتزر نمی شد بحث در مورد ممنوعیت سفر ، “مهمتر از سی ان ان این است که یک بار دیگر تنها خروجی برای رد تهمت کمپین تبلیغ و در حال حاضر را رد کرد و چند تهمت تبلیغات است که آشکارا دقیق است. این است که با وجود سی ان ان پذیرش از یک دموکرات فوق العاده PAC آگهی است که فریب آمیزی ویرایش نوار به نظر می رسد که رئیس جمهور تهمت تا به حال نام این ویروس یک ” جعل “توسط الکترونیکی ایجاد یک جمله او هرگز ادا” Murtaugh ادامه داد. “در حال حاضر سی ان ان است که با استفاده از خود را رد این آخرین صدای شیپور آگهی برای درست کردن یک ساختگی اخبار داستان در ادامه تلاش خود برای مبارزه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کنگره پوشش

در سنا

کمپین سناتور کلی Loeffler گرجستان عرضه بخشی از 4 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی در تلویزیون صبح روز سه شنبه, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون. این کمپین منتشر کرده است سه ads به عنوان یک بخشی از آن را خرید. تبلیغات تحت عنوان “گرجستان برای اولین بار” “نادرست” و “قوی” و آنها را برجسته سنا کار را برای ارائه کمک به شهروندان آسیب دیده coronavirus و همچنین شخصی خود سهم مانند استفاده از جت خصوصی پرواز گرجی صفحه اصلی. Loeffler انتخاباتی صرف شده در تبلیغات ذخایر تقریبا 8 میلیون دلار که در سنا مسابقه با توجه به داده ها از Kantar/OECD. Loeffler روبرو خواهد شد تعدادی از رقبا در جنگل های اولیه در ماه نوامبر. در دیگر گرجستان رقابت سنای دموکرات جان Ossoff عرضه یک آگهی در صبح روز سه شنبه به نام “تماس با شما” شامل حمایت از نماینده John Lewis. Ossoff یکی از چندین دموکراتیک نامزدها در رقابت مقدماتی حزب دموکرات در ژوئن 9 را در جمهوری وقت بهداشت ، دیوید پردو در ماه نوامبر.

فرماندار عمارت

کمک می خواستم

فرمانداران ادامه به تماشای این گفتگو در کنگره بیش از ارسال کمک به دولت های ایالتی و محلی برای جلوگیری از هر گونه اثرات بودجه از همه گیر با توجه به خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. در New York Post مصاحبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بیشتر کمک “آبی” دولت کمک مالی. “من فکر می کنم کنگره است تمایل به انجام بسیاری از چیزها اما من فکر نمی کنم آنها تمایل به انجام کمک مالی. یک نجات متفاوت است, شما می دانید, reimbursing برای طاعون” آقای ترامپ گفت: مصرف بیشتر بتن تن نسبت به قبل از نظر جایی که او بیشتر به این ایده. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یکی از اولین سکه اصطلاح “آبی دولت نجات” و در روز سه شنبه گفت: وجود “ندارد خاص احساسات در میان جمهوری خواهان مجلس سنا به صورت گسترده جدید بسته نجات در میان ایالتی و محلی” قبل از دیدن چگونه قبل از پول کمک های تابه. اوهایو فرماندار مایک DeWine یک جمهوری خواه اعلام $775 میلیون دلار کاهش بودجه در روز سه شنبه از جمله کاهش می یابد پزشکی و آموزش و پرورش هزینه می شود. در حالی که او تا به حال این صندوق روز بارانی در دسترس برای کمک به تعادل فوری بودجه DeWine گفت: “ما در حال رفتن به نیاز به صندوق روز بارانی برای سال آینده و احتمالا در آینده.”

مونتانا

مونتانا دموکرات فرمانداری نامزد ویتنی ویلیامز تایید شد هیلاری کلینتون روز سه شنبه با کمتر از یک ماه تا دولت مقدماتی به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. کلینتون, حمایت آمد, پس از ویلیامز نمایش آگهی تمرکز بر روی نرم افزار-انتخاب موضع و خواستار جمهوری خواه نامزد گرگ Gianforte و آقای ترامپ برای مایل به دور “ما حق را انتخاب کنید.” ویلیامز می گوید: در تبلیغ “من شما را به جلوگیری از هر گونه قانون می آید که بین یک زن و او دکتر است.” زمان دموکرات فرماندار استیو بولاک برگزار شد که صندلی از ژانویه 2013 و ویلیامز و معاون فرماندار مایک کونای در حال رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. دادستان کل تام فاکس سناتور آلبرت Olszewski و Gianforte های جمهوری 2016 نامزد هستند با هدف جمهوریخواهان نود امید بالقوه ایجاد یک توافق “Trifecta” اگر دولت قانونی در اتاق باقی می ماند ، تمام داوطلبان این فرصت را به بحث در این آخر هفته گذشته و پست الکترونیکی اولیه رای گیری شروع به بیرون رفتن این جمعه.

تگزاس

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اذعان کرده است که بازگشایی دولت “منجر به افزایش” در COVID-19 موارد با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو فردا و اولین گزارش با رسیدن به حد نصاب گزارش. در یک کنفرانس تلفنی با قانونگذاران ابوت بود پرسید: “چگونه ما می دانیم بازگشایی کسب و کار نخواهد کرد در نتیجه سریع تر گسترش بیشتر موارد COVID-19?” ابوت پاسخ داد که افزایش موارد “تقریبا بالفعل.” “گوش دادن واقعیت این است که تقریبا هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی—این که آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی شد—در پی چیزی شبیه به این در آن در واقع منجر به افزایش و گسترش” او گفت:, و اضافه کرد که هدف این بود نه صفر انتقال اما به جای استفاده از “استراتژی است که می توانید در ادامه برای جلوگیری از گسترش است.” CBS اخبار سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو می گوید ابوت نظرات عمومی قبلا تحت فشار قرار دادند و تصور می کردند که یک افزایش در تست خواهد منجر به افزایش در تعداد زیادی از مردم که تست مثبت است. “پس فقط به این دلیل که ممکن است وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از مردم که تست مثبت است که به تنهایی است و نه یک معیار قطعی او گفت:” در هفته گذشته. در یک بیانیه تگزاس دموکرات لعنتی ابوت نظرات و دموکرات تگزاس, مدیر اجرایی, مانی گارسیا گفت: “جمهوری خواهان قرار دادن خانواده های ما زندگی را در خطر کردن را میلیاردر اهداکنندگان می تواند غنی تر است. چه تگزاس جمهوری خواهان می گویند در عین حال دوباره مطابقت ندارد و آنچه آنها می گویند در خصوصی… او می دانست که مردم می میرند پس از بازگشایی تگزاس و در حال حاضر او نیاز به آن را خود.” در روز سه شنبه فرماندار ابوت اصلاح اقامت خود را در خانه به منظور اجازه می دهد تا سالن باربر مغازه ها و سالن های برنزه برای باز کردن چهار شنبه, آوریل 8 و قبلا میله میله مارس 18 تاریخ. او خطاب صوتی نشت در پایان پايه بلند كن بادي و گفت: “ما می دانیم که به عنوان ما شروع بازگشایی وجود دارد می تواند شعله ور شدن یو پی اس… من می خواهم شما بدانید که ما برای آن آماده” و اضافه کرد که وجود خواهد داشت “افزایش تیم های واکنش” برای مقابله با موج.

دولت توسط دولت

ویسکانسین

سرنوشت ویسکانسین “امن تر در صفحه اصلی” منظور این است که در دست دولت است, دیوان عالی کشور, گزارش, ایسنا, کمپین خبرنگار آدم بروستر. دادگاه شنیده استدلال روز سه شنبه در یک مورد که در آن قوه مقننه به چالش کشیده که آیا Wisconsin Department of Health Services (DHS) وزیر-نماینده Andrea نخل عمل قانونی در گسترش ماندن در خانه سفارش تا مارس 26. آن را نگه می دارد مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی قرار می دهد و محدودیت در برخی از کسب و کار و اجتماعات. “آیا این تعریف از استبداد برای یک فرد به سفارش مردم به زندانی برای رفتن به کار در میان دیگر معمولا فعالیت های قانونی? که در آن قانون اساسی می گویند که جایز است؟” عدالت ربکا کلی گفت: در این جلسه. یک وکیل به نمایندگی از Evers, دولت, معاون دادستان عمومی کالین راث در دفاع از نظم و گفت ویسکانسین قانون به DHS گسترده اقتدار به اقدامات در طول یک بیماری همه گیر. اگر دادگاه اعتصاب پایین سفارش Evers دولت را مجبور به کار با ایران-کنترل قوه مقننه در جایگزینی طرح است. مجلس وکلای خواسته اند برای دادگاه به آنها شش روز به کار بر روی یک طرح مذاکره. راث استدلال اگر منظور زده و هیچ چیز گذشت و به جای آن در زندگی مردم خواهد بود در خطر است. “مردم می میرند اگر منظور این است که امر به معروف با هیچ چیز به جای آن” راث گفت. “که دقیقا همان است که چرا مجلس در خواست شش روز اقامت در هر سفارش. آن را درک می کند که اگر امن تر در صفحه اصلی است که همواره با چیزی به جای آن مردم با ریختن به خیابانها که این بیماری را گسترش مانند آتش سوزی ، و ما خواهید بود را به یک وضعیت وحشتناک از خارج از کنترل ویروس با هیچ سلاح برای مبارزه با آن است.” جداگانه چالش به ماندن در خانه سفارش ثبت شد شنبه توسط دو نفر این استدلال که آن را نقض حقوق اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksihovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarinstagram takipçi satın altiktok takipçi satın almobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma