2020 روزانه دنباله نشانگر: جمع آوری کمک های مردمی hauls و دموکرات ها به مناظره خماری در نوادا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پنج شنبه اعلام کرد که کمیته ملی حزب جمهوری خواه و کمیته مشترک خود را مطرح کرده اند $60.5 میلیون در ماه ژانویه. با هم آنها به پایان رسید ژانویه با بیش از 200 میلیون دلار پول نقد در دست. “هر دلار در آورده سوخت انقلابی ما عملیات زمینی برای رسیدن به رای دهندگان و داوطلبان و پیروزی دوباره در ماه نوامبر” براد Parscale تهمت 2020 مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:.

در حالی که اکثریت دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید اعلام نشده خود را در ژانویه جذب سرمایه شماره خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice می گوید الیزابت وارن کمپین اعلام کرد که در حال حاضر مطرح شده 17 میلیون دلار در ماه فوریه بهترین جمع آوری کمک های مردمی در ماه به تاریخ. او یکی از نامزدهای مختلف با بهره گیری از بحث. پس از لاس وگاس بحث تیم او گفت: آن را مطرح $2.8 میلیون مالی خود را روز به روز که آمد در بحرانی مالی زمان. Ctq نیز به تازگی اعلام کرد که او مطرح 12 میلیون دلار در بیش از یک هفته پس از نیوهمپشایر بحث در اوایل این ماه.

از نامزدها

جو بایدن

دنباله نشانگر ”

بیشتر در دنباله نشانگر

این بایدن مبارزات انتخاباتی در صبح روز پنج شنبه منتشر شد یک فیلم کوتاه در توییتر استفاده می شود که یک مصاحبه با برنی ساندرز از بعدازظهر سندی هوک در تیراندازی. ساندرز ظاهرا می گوید یک رادیو تماس گیرنده در فیلم “من نمی دانم اگر شما نگه داشتن یک تفنگ سازنده مسئول آنچه بدیهی است که آشفته فرد می کند و…” این یک مسئله بایدن بوده است مبارزه در نوادا به دلیل سابقه خود را در عبور از قانون اسلحه مانند بردی زمینه بررسی لایحه و حمله سلاح بان کی مون در 1990s. در حوادث او بارها مورد انتقاد ساندرز’ سنا رای در اسلحه—به خصوص رای گیری برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه از قانون مناسب—اما این انتقاد بیشتر ماند در گسترده ابجو بد و کم مایه, مرجع ساندرز به عنوان یک “حریف” یا “دیگر دموکرات ها در حال اجرا برای نامزدی.”

به دنبال تا حول و حوش این بایدن کمپین به دنبال تصویری آنلاین ساندرز با سخنان امروز در کنار نمایندگان Moms Demand Action, نرم افزار کنترل اسلحه ، بایدن به طور خاص به نام ساندرز که اشاره به عدم وجود پرونده های حقوقی. فشرده توسط CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون به طور مستقیم بعد در مورد اینکه چرا او فکر آن را عادلانه برای اتصال به جرم تیراندازی به ساندرز’ رکورد بایدن پاسخ داد: “شما را که در قضاوت است.” بایدن سپس اعتراف کرد که او به رسمیت می شناسد برخی از ساندرز موقعیت اسلحه تکامل یافته اند در حالی که در دفتر. “من فکر می کنم او خود را تغییر دیدگاه و من خوشحال هستم که می شود.” بعد بایدن به خبرنگاران گفت: از خود بزرگ غذای آماده از چهار بحث: “من فکر نمی کنم شهردار نیویورک در حزب راست.” بایدن گفت که آنچه انجام شده است با خود, ثبت, بررسی بلومبرگ رکورد را همچنان گشوده است .

مایکل بلومبرگ

در یک سازماندهی رویداد در Salt Lake City, Utah, مایکل بلومبرگ ساخته شده اولین نظرات به چهار بحث است. هر چند او صحبت نمی کنم در مورد عملکرد خود که دریافت کرده مخلوط بررسیهای بلومبرگ ساخته شده یک تغییر از حالت عادی خود کمپین بیخ و بن با سیگنالینگ از یک شخص دموکرات با نام و گفته است که این حزب در حال اجرا خطر از نامزدی کسی مثل Sanders. “من نگران است که ما ممکن است در راه به نامزدی کسی که نمی تواند پیروزی در ماه نوامبر” بلومبرگ گفت: به جمعیت بیش از 400. “اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک – مانند سناتور ساندرز – از آن خواهد شد یک خطای مهلک.” بلومبرگ گفت: به عنوان او اغلب می گوید در مبارزات انتخاباتی است که او را حمایت احتمالی نامزد. مدیر کمپین کوین Sheekey هشدار داد در یادداشت روز چهارشنبه که ساندرز در حال حاضر در یک توقف راه برای به دست آوردن سهم بزرگی از نمایندگان اگر به میدان نمی رویم قبل از سه شنبه. Sheekey توییتی که روز پنجشنبه در “oppo” پژوهش در ساندرز شد “رد صلاحیت.” ایسنا کمپین خبرنگار تیم Perry به صحبت کرد Howard Wolfson یک مشاور ارشد در مبارزات انتخاباتی و پرسید: چرا بلومبرگ آشکار نیست محتویات آسیب رساندن به اطلاعات در طول شب گذشته بحث است. “ما باید بیشتر کمپین برای رفتن.” Wolfson گفت.

پیت BUTTIGIEG

پیت Buttigieg انتخاباتی منتشر شد یادداشت روز پنجشنبه در بحث دولت از ریاست جمهوری. ایسنا کمپین خبرنگار جک Turman می گوید: این یادداشت در تلاش است تا مورد که Buttigieg است “قوی ترین جایگزین برای شکست برنی ساندرز.” پس از چهار مناظره در یک کمپین دستیار گفت: CBS News آنها می خواستند به اولویت بندی Buttigieg را در مقابل با Sanders. و آشکار بود در مناظره با Buttigieg انتقاد ساندرز برای بودن “پلاریزه” سیاستمدار, در حالی که همچنین ذکر ساندرز نمی تواند توضیح دهد که چگونه به پرداخت هزینه برای مدیکر برای همه طرح بهداشت. این یادداشت همچنین به انتقاد نسبت به بلومبرگ که شرکت در اولین مناظره پس از ورود به انتخابات ریاست جمهوری. این یادداشت گفت: بلومبرگ است بحث عملکرد “بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری.” در روزهای منتهی به بحث Buttigieg متهم بلومبرگ از تلاش برای خرید نامزدی حزب دموکرات.

CTQ

تازه کردن لاس وگاس بحث عملکرد پنج شنبه شب ctq را از کمپین تنظیم مناظر خود را در روز سه شنبه. روز پنج شنبه صبح به آنها اعلام کرد راه اندازی یک هفت شکل آگهی خرید در سوپر شنبه متحده Alabama, آرکانزاس, مین, North Carolina, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا است. این کمپین همچنین تایید آن در حال حاضر کارکنان در تمام 14 سه شنبه متحده است. این می آید پس از Klobuchar رفت و سر به سر با چند نامزد در لاس وگاس بحث جلوتر از قفقاز در دولت شنبه. در یک مبادله گرم با Buttigieg بیش از مهاجرت Klobuchar بازگشت اخراج “من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت.” پس از آن او در دفاع از این تبصره. “من فکر می کنم آنچه که حمله خود را بر من خرده,” او گفت: CBS News خبرنگار قدیمی, Killion در چرخش اتاق پس از بحث است. “این زمانی است که آن را همه آغاز شده است. من به او حمله. من فقط در تلاش برای ایجاد یک سیاست استدلال.”

Klobuchar خواهد بود blitzing نوادا در روز جمعه با کمپین توقف در لاس وگاس, Elko, و رنو است. نوادا است که بسیار متنوع تر از دو مسابقه و رای گیری های اخیر نشان می دهد Klobuchar انتهایی وقتی که می آید برای حمایت از مردم رنگ. وقتی پرسید که چگونه بحرانی برنده نوادا است که به او, مبارزات انتخاباتی, خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice گزارش Klobuchar گفت: آنها یک سازمان خوب در نقره و دولت وجود دارد اما وزن در چه نتایجی می تواند برای مبارزات انتخاباتی خود را به طور مستقیم.

برنی ساندرز

Sanders مبارزات انتخاباتی مطرح $2.7 میلیون از حدود 150,000 کمک های مالی در روز چهارشنبه و آن را بهترین بحث جمع آوری کمک های حمل و نقل از کل مبارزات انتخاباتی. در ژانویه 14, بحث, که , CBS News, کمپین خبرنگار کارا Korte می گوید بهترین بود جمع آوری کمک های حمل و نقل پس از یک بحث تا کنون مبارزات انتخاباتی مطرح $1.7 میلیون دلار از بیش از 100 ، 000 کمک های مالی. آنچه موجب دادن روح در چهارشنبه ؟ شاید بلومبرگ از حضور در صحنه ؟ شاید ساندرز حامیان دیدن نور در انتهای تونل با فوق العاده, سه شنبه نزدیک شدن? آن می تواند بیشتر ترکیبی از کسانی که همه چیز و بیشتر. آنچه روشن است: ساندرز است نه از دست دادن بخار.

الیزابت وارن

تقویت شده توسط یک بحث شدید عملکرد وارن کمپین نشان دادن نشانه های جدید از قدرت زیر آن تاریک ترین ماه نشده است. اما با او نوظهور توجه و کمک های مالی, CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak می گوید: Warren دوباره رو موشکافی یک مدعی جدی به خصوص به عنوان مواضع و استراتژی های تکامل در طول چند هفته گذشته. اخبار شکست یکشنبه پیش از این بحث که وارن که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم برای گرفتن پول از سیاست بود که با حمایت فوق العاده PAC. او اشاره کرده بود در نیوهمپشایر بحث تنها دو هفته پیش که تنها او و Klobuchar بودند نه میلیاردرهای نه گرفتن سوپر پک کمک های اولیه. پاسخ به این پرسش خبرنگاران در روز پنج شنبه در مورد فوق العاده PAC وارن گفت: “اگر همه نامزدها می خواهید به خلاص شدن از شر سوپر پکس, تعداد, من در, من به اتهام منجر شود. اما این که چگونه آن را به. آن را نمی توان مورد که یک دسته از مردم آنها را نگه دارید و تنها یک یا دو نفر نیست.” اما زمانی که بایدن انتخاباتی در را باز کرد به سوپر پک کمک در اکتبر وارن توییتی “این ناامید کننده است که هر نامزد حزب دموکرات خواهد معکوس دوره و تایید استفاده از فضای مجاز: نامحدود سهم در مقابل ثروتمند به اجرا در برابر همکار دموکرات.”

وارن به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته بحث عملکرد در نوادا نیز به نمایندگی از تغییر در سبک خود را. اگر چه وارن مجموعه مناظر خود را در بلومبرگ او در زمان نوسانات در همه نامزد دیگر بر روی صحنه است. یک هفته و نیم پیش زمانی که دیگر نامزدها بودند که حمله به هر یک از دیگر وارن گفت: CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak که “هوشمند بودن به معنی رفتن به یک مسابقه در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ما شلیک در تمام جهات است.” پنجشنبه خواسته در مورد توسعه گفت: Hudak که “من بسیار مراقب باشید در مورد آنچه که من تا به حال به می گویند که من فکر می کردم مهم بود. شهردار بلومبرگ فکر می کند او می تواند خرید این انتخابات است.” همانطور که برای راه انداختن حملات در دیگر نامزدها وارن ادامه داد: می گویند که در این مهم به “بحث در مورد همه طرح بهداشت و درمان و تمام سعی من این بود که توصیف آنچه این برنامه در واقع می گویند در این وب سایت از نامزدها.”

اما بازگشت به موشکافی نشانه خوبی است برای وارن که سفر سپاه مطبوعات تا به حال جهانیان در هفته های اخیر و آن را همراه با کمک های مالی ریختن در. علاوه بر این, او به تازگی دو برابر را در یک پیام است که او دموکرات ها’ بهترین شانس به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نوادا بحث تقویت آن زمین است. در یک رستوران غذای روح در شمال Last Vegas روز پنج شنبه یک زن گفته وارن “شما انجام یک کار خوب در شب گذشته است.” وارن گفت: “با تشکر از شما. خوب این چیزی است که من قصد دارم به انجام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دولت توسط دولت

کالیفرنیا

جدید منموته نظرسنجی از کالیفرنیا نشان می دهد ساندرز پیشرو بسته با 24 درصد پشتیبانی می کند. ساندرز توسط بایدن در 17% و بلومبرگ در 13٪. وارن تنها نامزد دیگر برای ثبت نام دو رقمی پشتیبانی با 10%. Buttigieg می آید در 9 ٪ در حالی که هیچ نامزد دیگر ثبت بالاتر از 5 درصد است. ایسنا کمپین خبرنگار Musadiq بیدر می گوید اولیه رای گیری در کالیفرنیا آغاز شد و در فوریه 3, همان روز به عنوان آیووا قفقاز. با توجه به منموته بیش از 6 در 10 کالیفرنیا بازیگران خود را در رای گیری زود است. وجود دارد حدود 20 میلیون رای دهندگان ثبت شده در کالیفرنیا و با توجه به سیاسی داده Inc., مرکب داده ها گروه بیش از 10 میلیون اولیه رای گیری شد و از طریق پست به کالیفرنیا رای دهندگان. از روز شنبه نزدیک به 1.5 میلیون برگه های رای در حال حاضر بازگردانده شده است. با توجه به منموته نظرسنجی در میان کسانی که قبلا رای داده و یا قصد رای دادن قبل از سه شنبه این مسابقه است. ساندرز دارای 20% پشتیبانی بایدن به 19 درصد بلومبرگ 14% وارن 11% و Buttigieg تا 11 درصد است. با کالیفرنیا اولیه کمتر از دو هفته دور رای دهندگان شروع به را تشکیل می دهند ذهن خود را. فقط کمتر از نیمی از احتمال رای دهندگان به حمایت های مختلف از نامزد فعلی خود را انتخاب اما تنها 10 درصد می گویند بالا وجود دارد امکان این اتفاق خواهد افتاد. این نظرسنجی انجام شد فوریه 16 تا 19 با +/- 4.9% حاشیه خطا.

آیووا

ساندرز ” و Buttigieg این مبارزات در شب چهارشنبه ثبت درخواست بازشماری با حزب دموکرات آیوا (IDP). ایسنا کمپین خبرنگار آدم بروستر می گوید آن را یک روز پس از IDP بازگشت recanvassing نتایج نشان داد که Buttigieg پیشرو ساندرز توسط تنها 0.08 نماینده ایالت معادل. دو کمپین های همراه درخواست بازگو در 63 حقيقت است. حزب اتحاد تا فردا شب برای پاسخ به آن درخواست. به منظور تایید این مبارزات را به نشان می دهد که تغییر نتایج می تواند تغییر ملی نماینده تخصیص. در این مرحله Buttigieg هنوز آگهی ساندرز در پیش بینی ملی نمایندگان از 14 به 12. اگر اعطا بازشماری را شامل شمارش ریاست جمهوری ترجیح کارت از کسانی که در حوزه به حساب حزبی نتایج.

 

نوادا

نوادا دولت حزب دموکرات است کم اهمیت جلوه دادن احتمال به تعویق افتاد نتایج در پی تغییرات آخرین لحظه به جلسه مراحل زیر DNC رئیس تام پرز اولین شناور امکان یکشنبه در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “من فکر می کنم ما شده است گفت: این برای مدت زمان طولانی ما قصد و اولویت در حال حاضر این است که گرفتن این حق است. دقت اولویت شماره یک ما است,” دولت, سخنگوی مولی Forgey گفت: CBS News, کمپین خبرنگار الکس قلع در شب چهارشنبه. “اما آن را به قصد ما برای دریافت نتایج در روز های پارلمانی.”

 

کنگره پوشش

در خانه

ملی جمهوری خواه کنگره روشن ساخته است مسیر خود را به اکثریت است که از طریق 30 مغلوب ساختن پیشی جستن مناطق که دموکرات بدبختانه در سال 2018 است. روز چهارشنبه آنها خود را اعلام کردند تا آخرین گام را در ایجاد آنچه که این تخته سنگ از نامزدها را شبیه خود “مدعی” نامزد به عنوان بخشی از 2020 “اسلحه جوان” برنامه. CBS اخبار سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو می گوید: در مجموع 35 نامزدهای تخته سنگ برای NRCC انتخاب شده با توجه به معیار های جمع آوری کمک های مردمی و مبارزات انتخاباتی ، نامزدها عبارتند از: Wesley شکار که چالش برانگیز است که کنگره لیز فلچر در تگزاس’ 7th منطقه و کلودیا Tenney که به چالش کشیدن کنگره آنتونی بریندیسی در نیویورک 22 منطقه. این NRCC نیز دو برابر شده تا در برخی از رقابتی انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه قرار دادن هر دو Carl DeMaio و دارل عیسی در لیست در کالیفرنیا 50 مسابقه منطقه, Claire تعقیب و ایوت Herrell در نیومکزیکو 2nd district نژاد و تد Gradel و جیم Oberweis در ایلینوی 14th, مسابقه منطقه. “این سختکوش نامزدهای ثابت کرده اند توانایی خود را برای اجرای قوی رقابتی کمپین عملیات” خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de