تقریبا اکثریت آمریکایی ها از رد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات و حوادث در مینیاپولیس با توجه به ایسنا نظرسنجی سه شنبه منتشر شد. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 56 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که رئیس جمهور توییتهایی تقسیم کشور متحد گزارش ایسنا تولید وابسته النور واتسون و سارا Ewall-Wice. CBS اخبار نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان را دیده اند بیشتر از رئیس جمهور به تازگی از جو بایدن. حدود 19 درصد از آمریکایی ها شنیده ام به اندازه کافی در مورد آقای تهمت پاسخ در حالی که حدود 42 درصد گفت: آنها شنیده ام و نه به اندازه کافی از بایدن. با وجود عدم دید بایدن آگهی های آقای ترامپ با 4 امتیاز در یک بازی head-to-head ملی رقابت در نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه. بایدن تا به حال 2 تا 6 نقطه سرب بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از فوریه.

این می آید به عنوان ایسنا یافت 57 درصد معتقدند پلیس درمان سفید مردم را بهتر از مردم سیاه و سفید از جمله نزدیک به 8 از 10 نفر است. در همان زمان جداگانه رای گیری توسط نماینده دانشگاه نشان داد 57 درصد در حال حاضر بر این باورند که هنگامی که مواجه با یک “مشکل یا وضعیت خطرناک” پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد اگر مقصر است سیاه و سفید از 34 درصد در سال 2016 و در مجموع 76 درصد از آمریکایی ها می گویند که نژادی و تبعیض قومی در ایالات متحده است که یک مشکل بزرگ در حالی که فقط 7 درصد آن را می گویند نیست. که نظرسنجی همچنین نشان داد 53 درصد می گویند روابط بدتر شده تحت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که فقط 10 درصد می گویند که بهتر شده اند.

در ضمن به عنوان نقاط کشور بازگشایی, عصر ایران رای گیری یافت 57 درصد معتقدند متحده بازگشایی بیش از چند ماه آینده را coronavirus شیوع بدتر در حالی که تنها 16 درصد می گویند آن را به آن را بهتر و 27 درصد آن را باور خواهد شد که هیچ اثر. آمریکایی ها نیز همچنان بر این باورند که ویروس مخربی بر جوامع اقلیت با 57 درصد گفت: از آن خواهد شد که “بسیاری” از تاثیر بر جوامع سیاه و 52 درصد گفت: از آن خواهد شد که “بسیاری” از تاثیر بر جوامع اسپانیایی زبان. تنها 28 درصد آن را گفت که “بسیاری” از تاثیر بر سفید جوامع است. اکثریت آمریکایی ها هنوز هم بر این باورند که اولویت باید به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش با 63 درصد به 37 درصد بر این باورند که اولویت باید در اقتصاد است. حتی به عنوان اقامت در خانه محدودیت سهولت 54 درصد می گویند که آنها فقط رفتن به برخی از مکان های عمومی اگر آنها احساس امن است. تنها 19 درصد گفت: آنها می خواهم به عنوان بسیاری از مکان های عمومی مانند قبل اگر آن مکان باز است.

از نامزدها

جو بایدن

در سخنرانی خود از فیلادلفیا بایدن گفت: رئیس جمهور شد “بخشی از مشکل” است و نه راه حل در شکست “دشمنان نیرومند” از نژادپرستی نظاممند و همه گیر اثرات بهداشتی با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار بو اریکسون و CBSNews.com دیجیتال خبرنگار سیاست فضل Segers. بایدن گفت: خشم پس از جورج فلوید مرگ قابل درک است اما او همچنین گفت: این می تواند یک زمان برای وحدت. اگر انتخاب او اعتراف کرد او نمی خواهد “دریافت آن را حق تمام وقت” اما او متعهد به ترافیک در ترس و نه “فن شعله های آتش نفرت” یا “استفاده از آنها را به صورت سیاسی به دست آورید.” معاون سابق رئیس جمهور نیز پاره پاره آقای ترامپ, توصیه رییس جمهور به خواندن کتاب مقدس او نمایش داده شده در شنبه شب و پس از گفتن او را به انتخاب کنید تا یک قانون اساسی را در متمم اول قانون اساسی. بایدن گفت: کشور نیاز به بیش از “بحث” و نیاز به نذر “عصر عمل” به معکوس سیستمیک نژاد پرستی. او گفت: کنگره و رهبران باید یک “پرداخت” در این تلاش برای بهتر پلیس با اضافه کردن صدای خود را برای تماس به ممنوعیت پلیس chokeholds. بایدن ممکن است حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه هفته آینده در تگزاس, Floyd, وکیل خانواده بن Crump گفت ایسنا تهیه کننده کریس سنت پیتر. Crump گفت: بایدن خوش آمدید به شرکت در و آنها در انتظار نهایی طرح از مبارزات انتخاباتی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

در پی آقای ترامپ تماس خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” رئیس جمهور متحدان تشویق می کردند. در حالی که جمهوریخواهان باقی مانده تا حد زیادی سکوت به کاخ سفید مستقر اجرای قانون به روشن کردن معترضان پیش از خود عکس op قبل از تاریخی کلیسای جان ترین برگ برنده جمهوری خواهان ارائه شده خود را به تایید. جیسون میلر سابق مشاور ارشد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین گفت که او در بر داشت رئیس جمهور “حرکت نمادین” از راه رفتن در سراسر پارک لافایت به سنت جان کلیسا یادآور جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را در سفر به زیر آوار مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001. “نشان می دهد که ما نمی خواهید به ترس به پس گرفتن زمین بود که ما قبل از عمل غیر قانونی و یا تروریسم” میلر گفت. “رئیس جمهور تهمت ساخته شده اتفاق می افتد که شب گذشته با ظاهر شدن در همان محل ما شاهد تصاویری از این کلیسا در آتش و هرج و مرج مطلق شب قبل از.” دیرین تهمت متحد و جمهوری خواه اوباما رئیس استیو, استپانک به نام رئیس جمهور عکس-op خارج از سنت جان “مثبت” گام در بازگرداندن نظم است. “رئیس جمهور گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است. آن را متوقف و آن را متوقف می شود حق در اینجا.” ایسنا کمپین خبرنگار نیکول Sganga می گوید تهمت مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی, اما صحبت کردن در برابر رئیس جمهور برای اولین بار سرمایه گذاری در خارج از کاخ سفید زمینه در 48 ساعت. “اگر سوال شما این است که شما باید با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس, op, جواب این است” اسکات گفت: Politico. خواه دهنده و تهمت حامی دن Eberhart گفت: رادیو فردا که رئیس جمهور نمی رسیدن به همه آمریکایی ها در روز دوشنبه اما در عوض خطاب به “کتاب مقدس کمربند” در تلاش به نظر می رسد به عنوان یک رهبر قوی است که نمی گاو به تظاهرات در اطراف خانه خود را. “به رییس جمهور با اعتراض و تخریب در اطراف کاخ سفید به عنوان یک حمله شخصی علیه او” Eberhart گفت. “چپ شده است اعتراض خود را در انتخابات ریاست جمهوری از روز اول خود را در دفتر. در این مثال او وعده عدالت برای Floyd خانواده, اما آن را نمی توانید تفاوت را. از منظر او این تظاهرات هستند چرا که او رئیس جمهور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مبارزات انتخاباتی عکس در بایدن آدرس به ملت امروز. “جو بایدن مبارزات انتخاباتی روشن ساخته است که آنها ایستاده با شورش مردم سوزاندن کسب و کار در جوامع اقلیت و باعث ضرب وشتم توسط اهدا به قید وثیقه برای کسانی که دستگیر شده” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد کاترینا پيرسون نوشت. “او به وضوح ساخته شده زمخت سیاسی محاسبه است که ناآرامی در امریکا به نفع نامزدی خود را.” رئیس جمهور توییتی پاسخ خود را. “خواب آلود جو شده است, در سیاست برای 40 سال, و آیا هیچ چیز” به رئیس جمهور نوشت. “در حال حاضر او وانمود به پاسخ. او حتی نمی دانند سوالات. ضعف هرگز به ضرب و شتم و آنارشیست ها و غارتگران و یا اراذل و اوباش و جو شده سیاسی ضعیف تمام عمر خود را. LAW & ORDER!”

VEEPSTAKES

TAMMY DUCKWORTH

سناتور Tammy Duckworth ایلینوی لعنتی آقای تهمت باغ گل رز در آدرس تهدید به اعزام نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در سراسر کشور اگر مقامات محلی نمی تواند از بین بردن خشونت است. ایسنا کمپین خبرنگار جک Turman می گوید Duckworth همچنین خطاب به معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید هدایت با گاز اشک آور به طوری که رئیس جمهور می تواند با شرکت در یک آشکار op عکس خارج از سنت جان کلیسای اسقفی. “اشک کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز است نه رهبری آن را نامردی,” Duckworth در بیانیه ای گفت. “تهدید نیروی نظامی و زندان در برابر آمریکایی ها اعمال حقوق قانونی خود است نه ریاست جمهوری آن را قلع-گلدان دیکتاتوری.” Duckworth افزود که رهبران نیاز به گوش دادن به شهروندان برای دفاع از عدالت و به “سکوت آنها را با نیروی.”

گرچن WHITMER

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer شهادت قبل از یک خانه انرژی و تجارت فرعی در روز سه شنبه در وزارت امور خارجه در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار جک Turman. فرماندار گفت که او سپاسگزار برای حمایت از دولت فدرال ارائه شده تا کنون, اما او نیز مشخص شده برخی از چالش های دولت مواجه شده است و در به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تست لوازم. این فرماندار دموکرات گفت که زمانی که دولت در انتظار محموله از منابع از دولت فدرال حمل و نقل نمی کند “منعکس کننده آنچه که ما در حال برنامه ریزی است.” Whitmer گفت میشیگان ظرفیت برای انجام تست های بیشتر در هر روز, اما افزود که فقدان یک استراتژی ملی در سراسر تست اتحاد مهار دولت را از رسیدن به آن قابلیت تست. “تا زمانی که وجود دارد متمرکز تهیه و تخصیص با زمان واقعی اطلاعات در مورد آنچه در آینده به طوری که ما می توانید انجام دهید برنامه ریزی ما آن را به سخت را برای ما به آمار تعداد کسانی که که همه ما می دانیم که لازم است به درک که چگونه سریع COVID-19 است بنابراین ما می تواند به جلوگیری از گسترش” Whitmer گفت. نماینده دیوید مک کینلی غرب ویرجینیا یک جمهوری خواه کبابی Whitmer در انتظار تا مارس 26 به درخواست یک فاجعه بزرگ بیانیه از رئیس جمهور و در دولت coronavirus پاسخ در خانه های سالمندان. Whitmer پاسخ داد: “من قصد ندارم برای رفتن پا به پا با شما در هر آنچه که شما ادعا.” Whitmer ادامه داد: “ایالات متحده از دست داده و در وقت با ارزش در اوایل روز از COVID-19 زمانی که ما می تواند برنامه ریزی شده اند که می تواند وجود داشته اند یک استراتژی ملی در هنگام استفاده از DPA شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید گوشت, اما برای سواب که ما هنوز هم به اندازه کافی ندارد ، میشیگان حزب جمهوری خواه با انتقاد Whitmer شهادت به عنوان “یکی دیگر از پلت فرم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ.” میشیگان حزب جمهوری خواه رئیس لورا کاکس گفت: “با وجود حزبی شهادت قبل از کاپیتول هیل امروز Michiganders حقیقت را می دانم در مورد فرماندار Whitmer اقدامات.” Cox افزود: “او استفاده کرده است این بیماری همه گیر به بالا بردن مشخصات ملی در هزینه از مردم کشور ما که رنج می برند.”

زندگی پس از سال 2020

CORY BOOKER

سناتور کوری بوکر نیوجرسی گفت که او و هریس خواهد بود با انتشار یک جامع پلیس پیشنهاد اصلاحات در روزهای آینده به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. پیشنهاد بوکر می گوید طول می کشد را به حساب کار کنگره سیاه حزبی و خواهد بود در اطراف محور پلیس پاسخگویی. در اظهارات خود در مجلس سنا طبقه بوکر گفت: پیشنهاد ایجاد خواهد شد از پاسخگویی و “بازگشت ایمان به مردم است که باید آن را از دست داد.” او ادامه داد: در اظهارات خود “من اعتراف می کنم به شما حتی چیزی که سخت به اعتراف است که روح و شجاعت و شن نشان داده شده توسط مردم در خیابان و نه در راحت سالن مجلس سنا—من می خواهم به شما بگویم در حال حاضر که این کافی نیست. ضروری است اما کافی نیست. اینها لازم است اما کافی نیست.”

خبرسازان

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت او “نگران توسط, وحشیانه, خفگی جورج فلوید” در بیانیه منتشر شده روز شنبه در مرگ مرد مینیاپولیس در بازداشت پلیس به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga. چهل و سومین رئیس جمهور اشاره کرد او مقاومت کرده است صحبت کردن در مورد این موضوع از آنجا که او مایل نیست به سخنرانی. “وقت آن است که برای ما به گوش دادن. وقت آن است که برای امریکا به بررسی ما غم انگیز شکست و به ما نیز دیدن برخی از ما جبران نقاط قوت” آقای بوش است. “آن باقی مانده است تکان دهنده شکست است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان هستند مورد آزار و اذیت و تهدید در کشور خود را دارند. این قدرت زمانی که معترضان حفاظت شده توسط مسئول اجرای قانون, مارس برای آینده ای بهتر. این فاجعه در یک سری از شبیه تراژدی — افزایش دیر سوال: آیا ما در پایان سیستمیک نژاد پرستی در جامعه ما?” در تضاد کامل با آقای تهمت سخنان روز شنبه از باغ گل رز رئيس جمهور سابق به نام برای رهبران برای گوش دادن به آزرده. “کسانی که مجموعه ای از سکوت آن صداها را درک نمی کنند معنای امریکا — و یا چگونه آن را تبدیل به مکانی بهتر است.” آقای بوش نوشت: “حکومت قانون در نهایت بستگی به انصاف و مشروعیت نظام قانونی است. و دستیابی به عدالت برای همه است و این وظیفه همه است. این کار نیاز به سازگار شجاع و خلاق تلاش کنند. ما در خدمت همسایگان ما بهترین زمانی که ما سعی می کنیم به درک تجربه خود را. ما عاشق همسایگان ما به خودمان زمانی که ما آنها را درمان به عنوان برابر در هر دو حفاظت و شفقت است. یک راه بهتر وجود دارد — راه همدلی و تعهد و اقدام جسورانه و صلح ریشه در عدالت است.”

ایسنا COVID تواریخ

آموزش و پرورش

کالج اخیر فارغ التحصیل امیلی ناقوس بود که یک آخر هفته دور از شروع یک کار جدید کمک به تلاش دانش آموزان ابتدایی که coronavirus همه گیر قرار داده و مرحله بعدی زندگی خود را در انتظار نگه داشته. “آنها واقعا نمی توانید به من هر گونه پاسخ به زمانی که من می توانید انتظار برای بازگشت به کار,” او گفت:. “و از آنجا که من از لحاظ فنی شروع من نمی تونم بیکاری است. من یک چک از فوریه.” ناقوس که فارغ التحصیل زود از دانشگاه ایالتی پن در تابستان گذشته نقل مکان کرد و خانه به کار و پرداخت وام های دانشجویی قبل از مدرسه فارغ التحصیل گفت: او در حال حاضر یک روز در هفته برای پدر و معوق او وام های دانشجویی. او گفت: ویروس انداخته است زندگی خود را به دولت از “برزخ”. میلیون ها نفر از دانش آموزان فارغ التحصیل در حال آغاز یک مرحله جدید از زندگی خود را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شکسته جهان اطراف آنها را. آنها در مواجهه با بدترین بازار کار پس از رکود بزرگ و برخی از شرکت ها حتی مجبور به لغو کارآموزی و کار تمام وقت ارائه می دهد. CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر. در پنسیلوانیا بیش از یک دوجین مصاحبه با دانش آموزان فارغ التحصیل و یا کسانی که به تازگی از کالج فارغ التحصیل شده pieced با هم یک موزاییک از داستان در مورد تغییر ناامیدی و عدم اطمینان. فارغ التحصیلان جدید نقل مکان کرده اند در بازگشت به خانه در اواسط ترم از دست رفته فرصت های شغلی و یا در غیر این صورت تا به حال برنامه های خود را تغییر داده با این بیماری همه گیر. اگر چه تغییر ذاتی در فارغ التحصیلی در هر سطح برای اعضای کلاس از سال 2020 این بیماری همه گیر ارائه یک سطح کاملا جدید از عدم قطعیت.

بیشتر بخوانید از داستان های خود را در اینجا از CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak در CBSNews.com.

عقل متعارف

حزب برنامه ریزی

در آخرین توسعه از حماسه مداوم در مورد کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار شد در شارلوت در این پاییز, CBS News, کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش که در کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر به خبرنگاران گفت: روز شنبه که احتمال جمع شدن میزبانی در شارلوت بستگی به تمایل ایران به مقیاس. “آنها خواستار کامل 19,000 نفر جمعیت در داخل آرنا در شارلوت. ما در ادامه می گویند ما می خواهیم به بحث با شما در مورد یک مدرج به پایین کنوانسیون اما ما نمی توانیم به شما تضمین می کنند که در پایان ماه اوت, شما می توانید کامل آرنا” گفت: کوپر در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. “و ما هنوز در انتظار پاسخ از ما, سلامت, سوال در مورد چگونه آنها را مراحل برای محافظت از مردم در مورد اجتماعی فاصله و facemasks و ما شنیده در پاسخ از آن است.” کنفرانس مطبوعاتی آمد دقیقه پس از RNC رئیس Ronna McDaniel توییتی بیانیه ای گفت که RNC دارای “تعهد” به نمایندگان و رئیس جمهور برای بازدید از “چندین شهرها و ایالات متحده” که ابراز علاقه در میزبانی این رویداد است. “ما در حال حاضر به ابلاغ فرماندار کوپر را چندین بار است که ما می خواهم به نمایش گذاشتن شارلوت و فوق العاده در ایالت کارولینای شمالی به جهان با میزبانی کنوانسیون ما قرارداد برای نزدیک به دو سال پیش ایم” McDaniel. “این مایه تاسف است که فرماندار است که با کشیدن پاهای خود را بر ما هر راهنمایی که چگونه به حرکت به جلو با برنامه های ما با خیال راحت انجام کنوانسیون…” اعضای کنگره از هر دو کرلینس پیوست North Carolina حزب جمهوری خواه و یک ایالت کارولینای شمالی نماینده در روز سه شنبه صبح به تماس کوپر به طرح حذف مراحل را برای RNC به آن را به عنوان برنامه ای برای شارلوت-بر اساس کنوانسیون. رهبران جمهوری خواه کرده با فرماندار دموکرات به greenlight حزب پیشنهاد فردا ژوئن 3.

در درجه اول نگران

نماینده موقعیت های

به عنوان کشور چنگ زدن با کروناویروس و در سراسر کشور تظاهرات هفت متحده و سی در حال برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه با 479 نمایندگان برای grabs به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون. بایدن است presumptive دموکراتیک نامزد, اما او هنوز هم 460 نمایندگان به دور از عقد نامزدی با توجه به زمان CBS News نماینده برآورد. رای برگه آینده آغاز خواهد شد و در سه شنبه شب اما نتایج نهایی ممکن است نیاز به چند روز و یا دیگر توجه به این که بسیاری از کشورهای در حال استفاده از رای توسط ایمیل و برخی از شهرستان هشدار داد در حال حاضر آن را به یک زن و شوهر از روز به تعداد برگه های رای. بایدن برداشت تا اوایل برنده in, Indiana, Pennsylvania و رود آیلند, CBS News پیش بینی شده است. این نتایج اولیه به او حداقل 129 بیشتر نمایندگان قرار دادن او را در 1,683 نمایندگان در مجموع از 1,991 مورد نیاز به طور رسمی پرچ نامزدی حزب دموکرات. ایالات برگزاری انتخابات مقدماتی سه شنبه شب در حال ایندیانا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند و داکوتای جنوبی.

مسائل مربوط به پول

تایید حمله

دموکراتیک Super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا است که با یک آگهی تلویزیونی امروز که امکانات تصویری از آقای تهمت سخنان روز شنبه از باغ گل رز به عنوان معترضان با خشونت پاک از پارک خارج از کاخ سفید گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice. دقیقه-آگهی های طولانی با عنوان “تضاد” را اجرا خواهد کرد به عنوان بخشی از یک هفت شکل هفتگی آگهی خرید در میدان نبرد ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است. در آن آقای ترامپ ادعا می شود یک رئیس جمهور “قانون و نظم” و “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” اما این ویدئو نشان می دهد افراد با دست خود را در حال اشک با گاز کشته و هل توسط مأموران اجرای قانون در تمام دنده تاکتیکی. همچنین با استفاده از کلیپ از مصاحبه از هر دو بازنشسته سپهبد راسل اونوره و اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن کوبیدن رئیس جمهور و استفاده او از سنت جان کلیسا برای یک عکس-op. اولویت های ایالات متحده آمریکا قصد دارد به صرف 200 میلیون دلار تا پایان سال است. در همان زمان anti-مغلوب ساختن پیشی جستن PAC لینکلن پروژه فقط شروع به پخش آن آخرین آگهی در نظر گرفتن هدف در رئیس جمهور با عنوان “خیانت” که با تمرکز بر این متفق پرچم ظاهر می شود در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث و همچنین با استفاده از این رئیس جمهور نظرات در شارلوتزویل رالی در سال 2017. با توجه به داده ها از Kantar/OECD آگهی اول پخش صبح سه شنبه در میدان نبرد ایالت کارولینای شمالی است. در گذشته دو روز لینکلن پروژه با صرف بیش از $500,000 در آگهی خرید در کارولینای شمالی ویسکانسین و میشیگان و فلوریدا و DC.

دولت توسط دولت

نوادا

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه نوادا باید شکایت کرد نوادا شهرستان برای سوابق آنها می گویند می تواند نور را در شور و مشورت بیش از تغییرات به شهرستان در آینده تمام پست های اولیه. این تصمیم توسط Clark County Nevada بزرگترین جمعیت برای ارسال پست الکترونیکی رای گیری برای همه ثبت نام رای دهندگان تا به حال شده است در بوق و کرنا ماه گذشته توسط دموکرات ها به عنوان یک پیروزی است. اما جمهوری خواهان به تقبیح این حرکت به عنوان یک “سایه پشت درهای بسته معامله” باعث شد ایران با ارسال نامه ای به نوادا دادستان کل در اواخر ماه مه خواستار بررسی بیش از یک “بالقوه نوادا باز نشست نقض و انتخابات بی نظمی است.” در یک ایمیل به ایسنا کمپین خبرنگار الکس قلعشهرستان سخنگوی دن Kulin گفت: “این طرح دعوی در دادگاه بر اساس سوء ظن و نه حقایق و ما انتظار داریم که پیروز شویم.” دموکرات ها در اواخر روز دوشنبه همچنین با رد اخبار از طرح دعوی در دادگاه به عنوان “فقط بیشتر از همان از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان” افشاگری در دادگاه تشکیل پرونده به عنوان “ادامه مبارزات انتخاباتی خود را از دروغ برای تضعیف یکپارچگی روند انتخابات.”

پنسیلوانیا

پنسیلوانیا اولیه انتخابات روز سه شنبه است که ارائه یک نگاه اجمالی به تنظیمات از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای رای گیری در طول یک بیماری همه گیر به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak. نزدیک به 20 بار به عنوان بسیاری از رای دهندگان به عنوان در سال 2016 اولیه در دولت به کار گرفته شده اند برای پست الکترونیکی-در رای گیری مجاز و بدون بهانه ای برای اولین بار در دولت است. میدان نبرد دولت حدود 800000 بیشتر ثبت نام دموکرات ها از جمهوری خواهان و دموکرات ها بسیار بیشتر جمهوری خواهان برای پست الکترونیکی-در رای گیری درخواست با توجه به ایالتی پنسیلوانیا وزارت اطلاعات. نزدیک به یک سوم از ثبت نام دموکرات باید اعمال رای توسط ایمیل, اما تنها حدود 16 درصد از جمهوری خواهان اند. به عنوان آخرین مهلت برای رای دادن از طریق پست و تلگراف در دولت انتخابات وکلا و مقامات شهرستان هشدار داد که بسیاری از ساکنان که اعمال رای توسط ایمیل را دریافت برگه های رای خود را با بیش از حد زمان کمی به آنها پشت به انتخابات دفاتر ژوئن 2. فرماندار تام Wolf روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی به تأخیر انداختن مهلت برای پست الکترونیکی-در رای گیری برای رسیدن به یک هفته در شش شهرستان از جمله پرجمعیت فیلادلفیا و شهرستان Allegheny. وزارت امور خارجه تایید کرده است بگوئید کاهش تا 60% در سراسر پنسیلوانیا اما نزدیک به 90 درصد در Allegheny County است. در فولتن مدرسه ابتدایی در پیتسبورگ 11th Ward, یک خط snaked پایین خیابان در اواخر بعد از ظهر با رای دهندگان گزارش انتظار تا 45 دقیقه. برخی از رای دهندگان وجود داشته کاربردی برای رای دادن از طریق پست اما هرگز موفق به دریافت یک رای. ایمان Cotter یک دموکرات از شرق آزادی گفت که او و نامزد او را برای اعمال پست الکترونیکی-در برگه های رای در اواسط ماه آوریل به مدت طولانی قبل از مارس 26 مهلت اما هرگز آنها را دریافت. “من آسم بنابراین من ماندن در داخل به جز رفتن برای رفتن و چیزهای شبیه به آن است,” او گفت:. “من برنامه ریزی می شود در اینجا در فرد است. “

کنگره پوشش

در خانه

در حالی که کنگره استیو کینگ نژاد بزرگترین داستان در روز سه شنبه خانه مقدماتی یک جمهوری خواه اولیه در نزدیکی ایندیانا نیز به دیده بان, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. از آنجا که کنگره Susan Brooks اعلام کرد این خواهد بود او تاریخ و زمان آخرین مدت خدمت ایندیانا 5 منطقه 15 خواهان ثبت شده اند را برای باز کردن صندلی. بروکس در حال حاضر به عنوان یک استخدام صندلی برای ملی جمهوری خواه کنگره و بازنشستگی اش آمد در میان یک رکورد مقدار کم جمهوریخواه خدمت زنان در خانه است. او جانشینان بالقوه شامل خزانه دار کلی Mitchell تازه وارد بث هندرسون و سناتور ایالت ویکتوریا Spartz که همه منجر مشغول جمهوری خواه در زمینه جمع آوری کمک های مالی. دولت سابق نماینده کریستینا حال این سناتور دموکرات ها که قرار داده اند این مرکزی ایندیانا صندلی خود را در لیست مورد نظر. یکی دیگر از باز کردن صندلی نژاد است که در ایندیانا 1 منطقه در حال حاضر به نمایندگی از حزب دموکرات پیتر Visclosky. چهارده دموکرات و شش خواهان ظ برای این منطقه که شامل بخش هایی از شیکاگو جنوب غربی حومه شهر و گری ایندیانا.

در نیویورک آستین ime کنگره و فعلی روابط خارجی مجلس رئیس کمیته الیوت انگل گرفتار شد در یک میکروفون در طول یک محلی کنفرانس مطبوعاتی در مورد روز دوشنبه تظاهرات در برانکس. انگل شنیده است درخواست برانکس قصبه جمهور روبن جونیور دیاز برای صحبت کردن شکاف و پس از گفت که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در حال حاضر در لیست انگل گفت: دو بار “اگر من ندارد اولیه من نمی مراقبت.” در پاسخ جونیور دیاز گفت: “نمی توانم که به من. ما در حال رفتن به انجام این کار است.” انگل مواجه است رقابتی اولیه در برابر مترقی جمال بومن که به تازگی تایید شده توسط دو دموکراتیک رقبا. “این است که فوق العاده دردناک از @RepEliotEngel. آن لطمه می زند” بومن توییتی. “ما نیاز به مراقبت از جوامع ما در حال حاضر – آن است که آیا انتخابات نجومی یا نه. روشن است که ما نیاز به رهبری جدید در #NY16.”

در سنا

سناتور جمهوریخواه خواسته شد با خبرنگاران در سالن کنگره در مورد آقای تهمت مراجعه به سنت جان در شب دوشنبه. بسیاری از سناتورهای این سوال را نادیده گرفته و یا گفت که آنها تا به حال دیده می شود نیست این فیلم اما رادیو فردا کاپیتول هیل تولید آلن او گزارش حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز از مین به شدت انتقاد رئیس جمهور عکس-op. “همه ما ناراحت هستند در این آتش سوزی که در کلیسای تاریخی خانه عبادت برای بسیاری از روسای جمهور” کالینز گفت: “اما من فکر کردم که رئیس جمهور آمد در سراسر به عنوان unsympathetic و به عنوان حساس به حقوق مردم به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.” سناتور لیزا Murkowski آلاسکا نیز گفت: “من فکر نمی کنم که چیزی که ما دیدم شب گذشته بود و این امریکا است که من می دانم.” در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از سنا روحانی در هفتگی, ناهار, خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون گزارش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: خبرنگاران در مورد حوادث که موجب اعتراضات “من فکر می کنم همه ما موافق اشتباهات فاحش شده اند انجام می شود بسیاری از آن ثبت شده” و افزود: “تظاهرات مسالمت آمیز چیزی است که ما نیاز وجود دارد و کارهای زیادی هنوز باید انجام شود در امریکا با توجه به روابط.”

فرماندار عمارت

مونتانا

دموکرات فرمانداری اولیه بین بازرگان ویتنی ویلیامز و معاون فرماندار مایک کونای بزرگترین ناشناخته از روز سه شنبه مقدماتی در مونتانا. کونای خدمت در کنار فرماندار استیو بولاک پس از سال 2016 و تایید شده توسط سناتور جان تستر و بولاک که برد نسبتا بالا تایید اعتبار در دولت است. کونای نیز تاسیس رقم در مونتانا سیاست به عنوان او شروع به خدمت در قوه مقننه ایالتی در سال 1976. اما ویلیامز کمی آگهی در جمع آوری کمک های مالی و دریافت کرده است برخی از کمک از خارج و سرمایه گذاری از گروه ها مانند امیلی لیست. در محل معمول preelection تظاهرات Williams شده است برگزاری “دریافت رای” تظاهرات بیش از زوم. CBS اخبار سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو گزارش او “آسمان بزرگ آینده روشن” تجمع روز دوشنبه برجسته بازیگر بن افلک (پاره وقت ساکن دولت) و NBA افسانه Dikembe Mutombo, که گفت که او می خواهم به بازدید از دولت چند بار به انجام برخی از کار اجتماعی به عنوان یک عضو از Atlanta Hawks. “مونتانا است نه یک مکان جدید به من… من می دانم که دولت بسیار خوب است. من می دانم که ما اینجا هستیم برای Whitney, اما برای من, من اینجا هستم برای دوستان خاص او گفت:” او در زمین از ویلیامز به رای دهندگان و اضافه کرد که او در سفر با او در آفریقا به صورت خیریه کار می کنند. “او تا به حال یک شور و شوق در کمک به مردم…به مطمئن شوید که آینده جامعه ما است که واقعا محافظت می شود.” در طرف انتظار یا مونتانا در بزرگ کنگره گرگ Gianforte دادستان کل تیم فاکس و یا دولت سناتور آل Olszewski. Gianforte قبلا زد به عنوان دولت جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آماده است به پرچ نامزدی دوباره این چرخه با توجه به پیشی مخالفان خود را در جمع آوری کمک (و وام های شخصی). یک چیز دیگر به سازمان دیده بان برای در مونتانا امروز این است که چگونه خود را تغییر دهید برای ارسال رای غیابی برای ثبت نام رای دهندگان خواهد شد چیزی است که دولت انجام داده است و نه قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im