آرنج دست انداز کرده و به جای دست دادن. “ضد عفونی کننده دست” و “صابون” در نظر گرفته مناظره شب buzzwords. تظاهرات و سالن های شهر برگزار می شود منحصرا آنلاین. زمینه دهندگان در حال کار از خانه. و “من شستن دست های من” یک CDC-دوستانه شعار. خوش آمدید به هنر مبارزه در عصر coronavirus. جهانی و همه گیر می آید به عنوان ریاست جمهوری در مراحل اولیه است و هنوز هم در جریان است می گوید O’DONNELL سیاسی خبرنگار Caitlin Huey-سوختگیو تغییر ماهیت سنتی “دست به دست” مبارزه و ارائه نادر در زمان واقعی و چند لایه آزمون می شود فرمانده.

آن را نیز تهدید عمل در شخص رای گیری باعث برخی متحده برای به تعویق انداختن مقدماتی خود را بیش از نگرانی های بهداشتی از جمله اوهایو اولیه که برای امروز برنامه ریزی شده. فلوریدا و ایلینوی و آریزونا رفتم جلو با مقدماتی به عنوان برنامه ریزی شده اما تغییرات به جای نگرانی در مورد ویروس مانند در حال حرکت سنجی و مکان های خارج از سران امکانات زندگی و ارائه مطابق با اصول بهداشتی مواد. “در رای گیری است که قابل مقایسه با معامله به چیدن یک takeout رستوران سفارش و یا خرید در یک فروشگاه مواد غذایی گفت:” مت دیتریش از ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات است. “رای گیری اولیه به طور معمول یک سویفت معامله ای که انجام می شود در یک فاصله امن از دیگر رای دهندگان.”

مقامات و مبارزات به طور یکسان شده اند دفاع غایب و یا پست الکترونیکی-در رای گیری که در آن در دسترس در آینده شرکت کنند ، این گزینه در دسترس است در بسیاری از کشورهایی که رای داده اند.

دنباله نشانگر ”

بیشتر در دنباله نشانگر

با هم روز سه شنبه سه مسابقات ارائه 441 نمایندگان. جو بایدن برنده فلوریدا, CBS News, پروژه و او را آماده برای پیروزی در ایالت ایلینوی و آریزونا بیش از حد. برنی ساندرز’ مسیر به نامزدی به نظر نمی رسد به ریاضی ممکن است.

هنوز تعویق انداختن باقی مانده مقدماتی می تواند طولانی نامزدی روند و افسرده میزان مشارکت می تواند بر توانایی مبارزات به اینسو انسو جمع کردن مهم جمعیتی و پیام نقاط داده از آرا.

گرجستان, لوئیزیانا, کنتاکی و مریلند باید همه نیز به حالت تعلیق در مقدماتی میله میله به جای بیش از چند هفته آینده.

دموکرات ها را ببینید برخی از لنت نقره ای در حال ظهور از این غیر متعارف اولیه روند و با این حال امیدواریم که این منجر به بیشتر متحده اجازه می دهد گزینه های دیگر به رای علاوه بر این فرد.

“ما واقعا در آستانه اینجا در گسترش اولیه و رای گیری غایب و نوآوری فوق العاده ای در این کمپین جهانی” می گوید: Robby Mook یک CBS اخبار سیاسی و تحلیلگر سابق هیلاری کلینتون مدیر کمپین. “رای دهندگان در حال نشستن در خانه شما مخاطبان اسیر….هر بار که شما رسیدن به مردم آنلاین شما قادر به رسیدن به مردم بیشتر.”

در سرب تا روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی حزب دموکراتیک مبارزات باید عمل تا حد زیادی آنلاین, لغو همه در شخص حوادث و آموزش کارکنان به کار از خانه. در شب دوشنبه ساندرز’ کمپین برگزار شد “اولین دیجیتال رالی” با چند موسیقی مهمانان توزیع از طریق livestream. هفته گذشته او پخش یک پای بخاری چت. بایدن میزبان tele-سالن شهر در روز دوشنبه که در آن به تاثیر این بیماری همه گیر بود نگرانی بالا.

جزئیات بیشتر در اینجا.

از نامزدها

جو بایدن

پس از اجرا فهم با معترضان در نیوهمپشایر و کالیفرنیا جو بایدن رسما دریافت حمایت کامل از سرویس مخفی در روز سه شنبه, به گفته یک سخنگوی. به عنوان آینده 2020 نژاد همچنان نامشخص باقی می ماند, CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون می گوید بایدن مانند همکار خود آمریکایی ها در صفحه اصلی زیر “اجتماعی فاصله” دستورالعمل. در حالی که مبارزات انتخاباتی بارها گفت آنها پس از مشاوره های محلی و دولت و مقامات بهداشت عمومی با توجه به مقدماتی مسابقات آنها نیز امروز منتشر شد یادداشتی اعلام کرد که آمریکا “برگزار می شود انتخابات در طول جنگ 1918 آنفولانزای همه گیر و جنگ جهانی دوم است.” با توجه به پتانسیل بهداشت ترس نگه داشتن رای دهندگان از انتخابات کمپین همچنین گفت: آنها باور دارند که “به طور کلی مردم در انتخابات خواهد بود و تقریبا در سرعت برای سال 2016 در آریزونا و فلوریدا و تقریبا در سرعت 2018 در ایلینوی” با توجه به رای گیری اولیه اقدامات است.

به عنوان اصلی روند همچنان ادامه دارد به خزش همراه یک موضوع داغ سیاسی, شایعات در راه است در اطراف بایدن کمپین: اگر او نامزد که باید معاون ریاست جمهوری نامزد شود ؟ معلوم نیست که اگر مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده است پروسه بررسی برای, معاون رئیس جمهور, اما بایدن گمانه زنی ها در این هفته هنگامی که او وعده داده شده را انتخاب کنید ،

پس متحدان خود را در حال حاضر ارسال پیشنهادات خود از جمله سابق کنگره لوئیس Guiterrez که نوشت که بایدن باید انتخاب لاتین. دیگر متحدان بایدن را گفته اند CBS News آنها می خواهم برای دیدن سابق دموکراتیک ریاست جمهوری رقبای سناتور کامالا هریس و یا ctq در لیست کوتاه.

برنی ساندرز

ساندرز’ کمپین امروز اعلام کرد که در میان COVID19 بحران گذشته خود را دیجیتال سه رویدادهای انباشته اند 5.3 میلیون بازدید در سراسر سیستم عامل های مختلف آنلاین. روز شنبه پای بخاری چت از ساندرز’ برلینگتون صفحه اصلی مشاهده شده است 2.8 میلیون بار. قبل از بحث در جریان رویداد روز شنبه که از ویژگی های این سناتور خود را به 1 میلیون بازدید. و روز دوشنبه دیجیتال رالی شامل یک عملکرد توسط نیل جوان است که تا کنون مشاهده شده است 1.6 میلیون بار. در علاوه بر این به نظر شمارش, CBS News, کمپین خبرنگار کارا Korte می گوید: ساندرز اردوگاه اعلام کرد صبح سه شنبه در جمع آوری کمک های ایمیل که آنها دریافت کرده اند بیش از 10 میلیون سهم. از مارس 1, آنها تا به حال 8.7 میلیون دلار کمک های مالی پس از شروع مبارزات انتخاباتی.

امشب مقدماتی

آریزونا

آریزونا حزب دموکرات حمایت دولت حرکت به حمل با اولیه انتخابات, جشن در حال حاضر رکورد اولیه رای گیری مردم در انتخابات برای این مسابقه در سراسر کشور. توسط دوشنبه در Maricopa, آریزونا بزرگترین جمعیت دموکراتیک رای گیری بازده در حال حاضر در صدر 2016 اصلی توسط بیش از 70,000 رای.

فقط در ساعت اول پس از انتخابات باز شد امروز اضافی 3,500 ریخته شد. انتخابات در سراسر آریزونا گفت: CBS News, کمپین خبرنگار الکس قلع آنها شتافت به ایجاد تغییرات به آدرس coronavirus همه گیر اصرار آنها مانع از نیروی انسانی و کمبود عرضه که گرفتار سنجی در کشورهای دیگر.

Maricopa County ضبط Adrian Fontes روز سه شنبه پیشنهاد اولیه بود و در حال حاضر در برنامه. “ما در حال حاضر در جدول فقط در مورد هر رای که ما تا به حال در خانه است که اولین بار.”

فلوریدا

رادیو فردا اعلام کرد جو بایدن را به عنوان برنده این نظرسنجی بسته شده در فلوریدا یک میدان نبرد دولت است. فلوریدا وزیر امور خارجه لورل M. Lee گفت که به غیر از یک زن و شوهر از شهرستانهای استان در فلوریدای جنوبی, مکان های رای گیری در سراسر کشور افتتاح شد در زمان.

توسط شنبه شب نزدیک به 2 میلیون فلوریدا رای دهندگان در حال حاضر بازیگران برگه های رای از طریق رأی گیری و رای گیری از طریق پست. اما حتی با این زود بالغ , CBS News, کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش داد که برخی از شهرستان ناظران سیاسی رهبران حزب و فلوریدا رای دهندگان ابراز نگرانی در مورد چگونه coronavirus خواهد تاثیر دولت در شخص رای گیری مشارکت بالغ. گروهی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر هر دو فرماندار و وزیر امور خارجه دفاتر خواستار “معقول و منطقی رای گیری تسهیلات” شده بود در فلوریدا.

استفانی Porta از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سازماندهی فلوریدا یکی از گروه های درگیر در طرح دعوی در دادگاه گفت: “وجود دارد هزاران نفر از مردم در فلوریدا که تحت self-قرنطینه و یا مجبور قرنطینه که قادر به شرکت در این انتخابات و همچنین هزاران نفر از دانش آموزان که دستور داده شده است به حرکت می کند ، این مهم است که ما باید مشارکت سطوح است که اطمینان حاصل شود که همه این صدا را شنیده است در یک دموکراسی است.”

شکایت درخواست یک افزونه برای افرادی که قادر به درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری به, مارس 27. همچنین این خواسته دولت برای تماس با رای دهندگان که در حوزه تغییر به عنوان یک نتیجه از سایت بها ، توسط حزب دموکرات فلوریدا تعداد حداقل 91 حوزه بسته شده بود و یا نقل مکان کرد و در سراسر کشور در روز قبل از ابتدایی مسابقه. دولت حزب دموکرات کارکنان در تماس با رای دهندگان به اجازه دهید آنها را می دانیم از حوزه تغییرات بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از گفتگو با دولت شهرستان سرپرستان.

مدیر اجرایی ژوئن Peñalosa گفت که نوسازی رای گیری ضروری است برای کاهش خطر احتمالی آینده مانند coronavirus. “ما همچنان به رای دادن که ما در 50 سال پیش و یا 100 سال پیش مضحک است. ما نیاز به نوسازی ما سیستم های رای گیری به نگه دارید تا تاریخ با جهان در حال تغییر” گفت: Peñalosa. “ما نیاز به به روز رسانی از راه رای دادن ما و چگونه ما اجازه می دهد تا دسترسی مردم به آنها رای بدهند و اگر ما قادر به انجام این کار در حال حاضر و در ماه نوامبر پس از آن ما شکست خورده ام — و نه فقط حزب دموکرات اما دولت ما شکست خورده است.”

راشل Gilmer مدیر شرکت رویای مدافعان — یکی دیگر از گروه های گنجانده شده در فوق طرح دعوی در دادگاه — بود متاثر شده پایین مردم در انتخابات است که او مشاهده سهشنبه در محل رای گیری در شهرستان میامی-Dade. “من رای هر انتخابات و رفتم به من بگوئید و برای اولین بار من رای گیری سرعت بود به طور کامل خالی است. من بودم و یک نفر دیگر وجود دارد و معمولا من به انتظار در خط برای رفتن و رای دادن. من همیشه رای در روز انتخابات گفت:” Gilmer.

ایلینوی

رای دهندگان در شیکاگو که در آن سهم شیر از ایلینویز’ رای را دیدم یک گردباد شروع به رای گیری در روز سه شنبه می گوید: CBS اخبار سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. در تماس با خبرنگاران شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی جیم آلن گفت: آنها تا به حال به نقل مکان بیش از 200 مکان های رای گیری در چند روز گذشته با یک زن و شوهر از آنها را رها کردن به عنوان به زودی به عنوان این صبح است. این منجر به برخی از حوزه به انتخابات و ماشین آلات یا تجهیزات آنها نیاز دارید. “این بود که بزرگترین مسئله از صبح” آلن گفت. در علاوه بر این به برخی از حوزه نداشتن تجهیزات آشپز شهرستان رسمی تایید کرد با ناوارو که 850 قضات انتخابات گفت Cook County جلوتر از زمان است که آنها را نشان نمی دهد تا در روز انتخابات که بیشتر وجود دارد که نشان نمی دهد بدون دادن سر. آنها گفتند که توانسته ایم به جای بسیاری از آنها را.

فدرال ارشاد از CDC توزیع شد به تمام مکان های رای گیری. برخی در Cook County, تلاش برای حفظ مناسب خط فاصله شش پا با مارک فضاهای در طبقه. یکی از رای دهندگان گفت: Navarro که یکی از حوزه تا به حال رای دهندگان خارج صبر کنید قبل از ورود به رای دادن.

مقامات انتظار می رود کم به طور کلی مردم در انتخابات اما دیدم سوابق در ایمیل-برگه های رای و رای گیری اولیه. دولت هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی مت دیتریش گفت: “اگر این یک سال نرمال” آنها انتظار می رود مردم در انتخابات به رویکرد 47% دولت تا به حال در سال 2016. دیتریش با اشاره به 33 درصد به طور متوسط در سراسر گذشته پنج انتخابات مقدماتی به جای. ترکیبی از اوایل رای و بازگشت آراء حساب برای 10 درصد از ثبت نام رای دهندگان.

شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات و فرماندار J. B. پریتزکر بازی کمی از بازی سرزنش و پس از آلن گفت: در یک تماس صبح که از آنها درخواست یک حرکت اجباری به ایمیل آراء اما آن رد شد فرماندار.

“ما سلامت منظور از دولت نه به تجمعات از 50 یا بیشتر مردم می تواند به شما لطفا آشتی که با داشتن یک انتخابات؟” آلن گفت: در تماس است.

پریتزکر در زمان حاضر به پاسخگویی در روزانه coronavirus نشست خبری گفت که به او پیشنهاد کمک از گارد ملی و یک گروه از داوطلبان و اما این که رد شد شیکاگو هیئت مدیره. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد امروز که می خواهم بگویم” من آن را یک بحران خم شدن قوانین و از حد خود تجاوز اقتدار خود را.’ اجازه دهید من به شما بگویم این است که دقیقا در زمان هایی از این, زمانی که قانون اساسی مرزهای دموکراسی ما باید احترام بالاتر از همه چیز” پریتزکر گفت.

“این یک زمان است برای بازی. آن را در یک زمان برای سیاسی ذکراست. از آن زمان به شکایت که شما خواسته به انجام ناراحت کننده چیز به انتخاب های سخت به رفتن بالا و فراتر از آن در مسئولیت های خود.”

اوهایو

نظر سنجی نیست باز در اوهایو شنبه پس از دولت سلامت مدیر با حمایت فرماندار و وزیر امور خارجه دستور داد تمام مکان های رای گیری بسته شود با استناد به بهداشت و درمان اضطراری. در یک بیانیه فرماندار مایک DeWine گفت: دولت مواجه شد بی سابقه بحران بهداشت عمومی و انجام انتخابات خواهد بود “نیروی نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا به کوروناویروس.” CBS اخبار سیاسی واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice می گوید: حرکت در آمد دوشنبه شب فقط چند ساعت پس از یک county قاضی رد دعوی خواهان دولت, مارس 17 اولیه به تعویق افتاد اما یک شبه اوهایو دیوان عالی کشور تایید تصمیم به نگه داشتن حوزه های رأی گیری بسته سهشنبه پس از یک شکایت ثبت شده توسط یک نامزد برای دادگاه شهرستان به اصلی حرکت رو به جلو مارس 17. در روز سه شنبه, تخته از انتخابات نوشته شده نشانه هایی در مکان های رای گیری رای دهندگان اجازه می دانم که رای گیری شده بود به تعویق افتاد. آن را در حال حاضر میله میله را در تاریخ 2 ژوئن. به عنوان کارگردان وزیر امور خارجه این تخته از انتخابات روند absentee ballot برنامه های کاربردی شهریور ماه مه 26 و بازگشت آراء باید شهریور ماه ژوئن 1.

در همین حال در حالی که حزب دموکرات از اوهایو در بیانیه ای گفت که برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه شده اند که غیر ممکن است با توجه به “هرج و مرج و سردرگمی و پیام های مخلوط از 24 ساعت گذشته. این حزب خواستار اولیه به این نتیجه قبل از ژوئن 2. “گسترش برای مدت طولانی است که بسیار مشکل ساز است برای هر تعداد از دلایل آن است نه در همه روشن است که در شخص رای گیری خواهد شد و ممکن است در آن تاریخ به هر حال” خواندن بیانیه ای. دولت حزب دموکرات در حال حاضر خواستار گسترش رأی-با-ایمیل مطمئن شوید غیابی به طور گسترده ای در دسترس شامل پیش پرداخت هزینه پستی محاسبه می شود و یک گزینه وجود دارد برای امن منظقه absentee ballot رها کردن در میان دیگر تلاش های خود را مطابق با قوانین حمایت از حقوق رای دادن.

بیشتر به تاخیر می اندازد

مریلند

مریلند در حال پیوستن به فهرست رو به رشد متحده در سراسر کشور است که به تاخیر انداختن انتخابات در میان نگرانی از گسترش coronavirus گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید وابسته سارا Ewall-Wice و النور واتسون. در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه جمهوریخواه فرماندار لری هوگان اعلام کرد اعلام به حرکت دولت در انتخابات مقدماتی از مارس 28 2 ژوئن. او گفت دو اولویت اصلی در حال نگه داشتن مریلند مردم امن و حفاظت از حق قانونی خود را برای رای دادن. مریلند پنجم دولت برای به تاخیر انداختن آن ریاست جمهوری اولیه پس از تصمیم گیری از لوئیزیانا, گرجستان, کنتاکی و اوهایو. آقای هوگان گفت که او انتظار دارد بیشتر متحده به تصمیم گیری مشابهی در پاسخ به کوروناویروس. است یک استثنا وجود دارد به هوگان اعلام. او گفت: ویژه انتخابات برای کنگره الیاس کامینگز’ صندلی در مریلند هفتمین کنگره منطقه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 28 رو به جلو خواهد رفت و با استفاده از یک رای توسط برنامه ایمیل.

پورتوریکو

پورتوریکو سنا مورد تایید حزب دموکرات درخواست برای به تعویق انداختن اولیه خود را از 29 مارس تا آوریل 26, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. در انتشار Charles Rodriguez رئیس حزب دموکرات پورتوریکو گفت: فرماندار واندا Vazquez نشان داده است او را به ثبت نام در این لایحه به زودی به عنوان آن می رسد میز او. رودریگز گفت: CBS اخبار سیاسی واحد تولید کاردانی النور واتسون که پورتوریکو مجلس نمایندگان تشکیل خواهد شد در روز پنج شنبه و که فرماندار باید این لایحه اواخر پنج شنبه شب یا جمعه.

رای گیری وضعیت

به عنوان یک تعداد از کشورهای تعویق انداختن مقدماتی و دیگر مقامات دولتی در ادامه به نظارت بر وضعیت دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز اصرار باقی مانده اولیه متحده برای حفاظت از سلامت رای دهندگان با اجرای تعدادی از مراحل از جمله رای از طریق پست. “ما به عنوان کشور معاملات با عدم اطمینان از coronavirus این مهم است که متحده ارائه وضوح و سردرگمی که می تواند منجر به محرومیت رای دهندگان” پرز در بیانیه ای گفت. “ایالات متحده می تواند با ارائه دسترسی آسان به رای گیری در حالی که هنوز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا.” همراه با فشار برای رای توسط ایمیل خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice می گوید پرز همچنین پیشنهاد کرد هیچ بهانه ای غایب رای گیری که در آن رای دهندگان می تواند رها کردن برگه های رای خود را در یک محل مناسب و یا در ایمیل. او همچنین خواستار روز و ساعت رای گیری به گسترش که در آن فرد رای گیری هنوز هم می تواند محل به قطع در خطوط.

در ضمن پرز ناودان اوهایو در اواخر شب اولیه تعویق انعکاس دولت حزب دموکرات گفت: دوشنبه شب تنها منجر به “هرج و مرج بیشتر و سردرگمی است.” او گفت: Ohio state حزب در حال کار خستگی ناپذیر برای حفاظت از حق رای و استدلال کرد که کشورهای دیگر باید آن را آسان تر برای رای دادن به جای حرکت مقدماتی به بعد در انتخابات نجومی که در آن وجود دارد می تواند ادامه داد: عدم قطعیت است. تا کنون پنج کشور به تعویق افتاد مقدماتی به تاریخ در ماه مه و ژوئن. پرز گفت: DNC گفت: آن را با احزاب دولت در اطراف خود نماینده انتخاب برنامه به طوری که می توانید انتخاب خود را نمایندگان به ملی کنوانسیون هنگامی که به آنها اختصاص داده است.

در $$$

هزینه تبلیغات

ایسنا کمپین خبرنگار آدم بروستر می گوید بایدن و ساندرز باید صرف بیش از 100 میلیون دلار در تبلیغات در طول سال 2020 دموکراتیک اولیه اما نه نامزد در حال حاضر تبلیغات اقدام به خرید برنامه ریزی شده فراتر از امروز به گفته Kantar/OECD داده است. ساندرز که صرف $73,810,697 شد و برنامه ریزی شده به صرف $97,245 در پخش و تلویزیون کابلی در گرجستان امروز. گرجستان اولیه برنامه ریزی شده بود را در روز سه شنبه, مارس 24, اما گرجستان وزیر امور خارجه به تازگی به تعویق افتاد اولیه به مارس 19 با توجه به کوروناویروس. بایدن ندارد تبلیغات رزرو سهشنبه و یا در حال حرکت رو به جلو و متحد کردن کشور فوق العاده PAC حمایت بایدن در حال حاضر نمی هر گونه برنامه ریزی تبلیغات اقدام به خرید.

بررسی کنید لطفا!

در کنفرانس مطبوعاتی امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت برای ارسال فوری پرداخت پول نقد به طور مستقیم به آمریکایی ها بخشی از یک تاریخی $850 میلیارد بسته محرک اقتصادی نشات گرفته در کنگره و با هدف سرکوب اقتصادی خرید اینترنتی از ادامه coronavirus بیماری همه گیر. “ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.” قانونگذاران از جمله سناتور رامنی پیشنهاد “بلافاصله ارسال 1000 $در چک برای هر آمریکایی است.” آن موضوع بحث در طول دوشنبه شب در نشست بین رامنی و Mnuchin. Mnuchin است نه تایید و یک مقدار خاصی دلار برای پرداخت چک نشان می دهد که وجود دارد ممکن است پرداخت نقدی برش عالی-درآمد خانوار. “من فکر می کنم روشن است ما نیازی به ارسال که مردم را از یک میلیون دلار در یک سال چک” Mnuchin گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید.

قبل از در سراسر جهان coronavirus بحران, CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga می گوید نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ پیشنهاد اعطای هر فرد بالغ آمریکایی پرداخت های ماهانه از $1,000 تبدیل مفهوم “جهانی درآمد عمومی” به یک نام خانگی برای بسیاری از افراد است. یانگ توییتی شنبه که تیم او “شده است در تماس با کاخ سفید” و ارائه شده است تا منابع است. “این مایه تاسف برای دیدن این توسعه را تحت شرایط فعلی اما این دقیقا همان چیزی است جهانی درآمد اولیه طراحی شده است برای انجام– ارائه یک راه برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها می توانید به پایان می رسد دیدار در زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر” یانگ گفت: در بیانیه منتشر شده توسط “بشریت برای اولین بار” او فوق العاده PAC. “من مشتاقانه منتظر به نظارت بر تحولات در کاخ سفید به عنوان آنها در نظر بگیرید روش های توزیع و هر دو من و تیم من مشتاق به ارائه پشتیبانی ما برای اطمینان از این روند اجرا می شود به عنوان هموار که ممکن است” در این بیانیه ادامه داد. “امید من این است که این چک ها را گسترش فراتر از این دوره نیاز مبرم به منظور آماده سازی ما برای هر گونه بحران های آینده و ادامه داد: تغییر و تحول در اقتصاد ما و جامعه ما است.”

کنگره پوشش

قرنطینه مبارزات

چند سنا کمپین اعلام کرده اند که آنها در حال تعلیق فعالیت های انتخاباتی برای کاهش تهدید از coronavirus اما کمپین های مختلفی نیز با استفاده از زیرساخت های خود برای کمک به دیگران در طول شیوع گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون. کنگره جو کندی است که به چالش کشیدن وقت سناتور Ed Markey در مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ماساچوست اعلام کرد دوشنبه شب که او می خواهد خود را با استفاده از کمپین ایمیل لیست به جمع آوری پول برای سازمان در ماساچوست و در سراسر کشور است که در حال کار برای ارائه کمک. سناتور جمهوری خواه جونی ارنست که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر است او را تشویق هواداران به تماس یا متن پنج نفر را بررسی کنید و مطمئن شوید که آنها در حال انجام باشه. سناتور دموکرات گری پیترز در میشیگان خواسته است حامیان برای کمک به دولت مواد غذایی بانک ها به جای مبارزات انتخاباتی خود و دموکرات جان Ossoff که در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات برای به چالش کشیدن جمهوری خواه سناتور دیوید پردو در گرجستان در ماه نوامبر منتشر بهداشت عمومی تصویری بعد از ظهر سه شنبه با همسرش که یک پزشک مورد نیاز برای پیاده سازی اجتماعی فاصله.

در خانه کنار نامزد درگیر در شنبه مسابقه مجبور به انطباق خود را “خارج شدن رای” تلاش با توجه به همه گیر, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. در ایلینویز’ 3rd district دموکرات رقیب ماری نیومن تشویق مردم به پیوستن به یک کنترل از راه دور تلفن بانک و دیگران را تشویق به رای دادن. “آن را به نگاه کمی متفاوت تر از آن است در سال گذشته است. ما نمی خواهد که داوطلبان ضربه زدن بر روی درب و یا سازماندهی گروه های زیادی به رفتن به پای صندوق های رای-و این راهی است که باید آن را در حال حاضر” یک نیومن ایمیل به حامیان بخوانید. “این بدان معناست که ما در حال شمارش را بر مردم می خواهم از همه شما بیشتر است.” یک مشاور برای یک جمهوری خواه کنگره نامزد در ایلینویز’ 14 منطقه گفت: Navarro آنها تا به حال به خود را لغو, انتخابات, سازمان دیده بان حزب شب و تنها باید ضروری کارکنان در یک اتاق برای نظارت بر نتایج. “این بسیار عجیب و غریب روز انتخابات برای من داشتن شده است بخشی از یک دسته از این” گفتند.

مریلند 7 منطقه ویژه انتخابات سابق صندلی از اواخر کنگره الیاس کامینگز باقی خواهد ماند و در 28 آوریل با وجود انتخابات ریاست جمهوری در حال نقل مکان کرد و 2 ژوئن. این نکته است که تمام برگه های رای برای این مسابقه خواهد بود بازیگران توسط ایمیل. دموکرات Kweisi Mfume که قبلا به نمایندگی از این منطقه و جمهوری خواه کیمبرلی Klacik هر دو به دنبال پیروزی و خدمت کردن بقیه Cummings مدت. هر چند این منطقه خم به شدت دموکراتیک Klacik توییتی که اجباری ایمیل رای “به معنی شانس ما از کوه در می رم از این صندلی قرمز فقط افزایش یافته است.”

در خانه

در کالیفرنیا سابق کنگره دانکن هانتر محکوم شد 11 ماه را در زندان فدرال در روز سه شنبه و پس از او قبلا اعتراف به گناه به سوء استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. آن را پایان دادن به پرونده آغاز شد که قبل از او دوباره انتخاب شد در سال 2018 و درگیر مبارزات انتخاباتی وجوه استفاده می شود برای تعطیلات بلیط و امور شکارچی بود. شکارچی که قبلا به عنوان کنگره برای دولت 50 منطقه شامل بسیاری از شهرستان سان Diego. او استعفا داد و در ماه ژانویه با سابق خود را دموکراتیک چلنجر عمار Campa-نجار و سابق کالیفرنیا در کنگره دارل عیسی در حال اجرا برای پر کردن نقطه.

دو اصلی مسابقات به سازمان دیده بان برای سه شنبه شب در ایالت ایلینوی در شیکاگو یقه حومه شهرستان. در ایلینویز’ 3rd district, مترقی, نامزد ماری نیومن است که تلاش برای ضرب و شتم یک وقت “سگ آبی” دموکرات کنگره دن Lipinski. نیومن آمد عرض 2.2 امتیاز در سال 2018 و حمایت از گروه هایی مانند امیلی لیست و کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز. Lipinski بسیار محافظه کار در برخی از مسائل اجتماعی مهمترین سقط جنین که کشیده خشم pro-انتخاب گروه مانند امیلی لیست اما برگزار کرده است این باد از جنوب شیکاگو حومه منطقه از سال 2004 و همیشه به آسانی برنده در برابر هر نامزد جمهوری خواه.

در ایلینویز’ 14 منطقه هفت از نامزدهای جمهوریخواه به دنبال تلنگر منطقه پشت قرمز پس از دموکرات کنگره لورن آندروود کشیده ناراحت در سال 2018 و ضرب و شتم جمهوری خواه سفت Hultgren. چندساله دولت سیاست نامزد جیم Oberweis قرض داده $1 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود هر چند مالی معامله گر تد Gradel مزیت نظر از پول نقد در دست است. سناتور امور خارجه سو Rezin و بازرگان کاتالینا لوف نیز در حال اجرا برای این منطقه هر چند وجود خواهد داشت هیچ رواناب به عنوان یکی از با اکثریت آرا پیروز خواهد شد آشکار.

مسائل مربوط به آن موضوع

حق رای

بیش از 200 سازمان را امضا کرده اند به یک نامه, اصرار کنگره و دولت و مقامات منتخب برای حفاظت از حق رای در میان در حال تحول 2020 اولیه و کلی انتخابات در برنامه با توجه به ایسنا خبرنگار قدیمی, Killion. حداقل پنج کشور به تعویق افتاد مقدماتی خود را با توجه به شیوع کروناویروس. این ائتلاف خواستار اجازه می دهد آنلاین ثبت نام رای دهندگان در همه کشورهای تمدید مهلت ثبت نام رای دهندگان در حال گسترش در رای گیری اولیه و ساخت پست الکترونیکی-در رای گیری در دسترس به تمام ثبت نام رای دهندگان. آن را نیز توصیه می کند دولت و مقامات محلی شناسایی مکان های رای گیری است که از آسیب پذیر جوامع اما همچنین اطمینان از دسترسی برای اقلیت رای دهندگان رای دهندگان معلول و دانش آموزان است. “در واقع هدف از این توصیه سیاستی است که به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی هر دولت می تواند خود را اداره انتخابات بدون محرومیت هر یک از شهروندان ما گفت:” قرار گرفتند. “ما در حالت بحران ملی در حال حاضر است که چرا این همه مهم تر این که ما گروه با هم برای حفاظت از سلامت ما و دموکراسی ما.” در این نامه آغاز شده توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

زندگی پس از سال 2020

مایکل بلومبرگ

میلیاردر سابق و شهردار نیویورک مایک بلومبرگ خواهد ساخت دیگری قابل توجهی کمک مالی به یک سازمان سیاسی یکشنبه, CBS News, کمپین خبرنگار Tim پری گزارش. بلومبرگ اهدای 2 میلیون دلار به نوسان چپ ملی سازمان های مردمی متشکل از بیش از یک میلیون داوطلب و خیرین با هدف برگرداندن صندلی از قرمز به آبی. “من خوشحالم برای کمک به چرخش به سمت چپ ادامه کار سازماندهی رای دهندگان در این کشورها است.” بلومبرگ در بیانیه ای گفت. “هنگامی که هواداران می خواستند برای کمک به کمپین ما من پیشنهاد آنها به جای به گروه هایی مانند چرخش به چپ — به دلیل آنکه نامزد است چرخش به چپ می تواند کمک به دستیابی به هدف ما: شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب دموکرات ها بالا و پایین انتخابات و گرفتن کشور ما در مسیر بازگشت.” پس از او به پایان رسید او در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بلومبرگ اعلام کرده است چند کمک های مالی از طریق بلومبرگ Philanthropies به سازمان است که طیف وسیعی از ثبت نام مردم از رنگ برای رای دادن به مبارزه با کروناویروس. هفته گذشته خود را سازمان خیریه اعلام کرد و آن را صرف 40 میلیون دلار برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این انتخابات چرخه چرخش به چپ مدیر اجرایی و روسای اتان Todras-Whitehill استقبال از تزریق پول نقد کرد و گفت که شکست دادن رئیس جمهور تهمت نیاز به “حمایت همه است.” در سال 2020 این سازمان قصد دارد به تمرکز انرژی خود را و تلاش های مردمی از 12 “سوپر متحده:” آریزونا, کلرادو, گرجستان, فلوریدا, اوهایو, آیووا, مین, میشیگان, North Carolina, پنسیلوانیا, تگزاس و ویسکانسین.

“هیچ وقت به صبر به همین دلیل است که ما در حال سازماندهی در حال حاضر به حمایت احتمالی دموکرات نامزدهای خود را در انتخابات عمومی جنگ است.” Todras-Whitehill در بیانیه ای گفت. “این کمک مالی و دیگر مانند آن کمک خواهد کرد که چرخش به چپ در ادامه به تحقق هدف ما از ساخت آن را به عنوان آسان که ممکن است برای هر کس به حداکثر تاثیر در مهم ترین انتخابات و رای گیری از هر کجا که شما زندگی می کنند.” بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار در طول این کمپین چرخه و این اولین بار نیست چرخه انتخابات او را به شدت سرمایه گذاری در. بلومبرگ صرف میلیون ها نفر خود را از ثروت شخصی در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. در حالی که او برای رئیس جمهور, ایسنا اغلب می گویند که او به حرف 21 کرسی مجلس ثابت کرد که به طور غیرمستقیم در کمک به مجلس نانسی پلوسی دست آوردن مجدد کنترل از خانه و افزایش به بلندگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im