2020 روزانه دنباله نشانگر: دیوان عالی در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی

دو دیوان عالی کشور احکام پنجشنبه خواهد اجازه دادستان منهتن برای دسترسی به احداث مخازن از رئیس جمهور تهمت کسب و کار, سوابق و, اظهارنامه مالیاتی, اما دادگاه فشرده مکث در کنگره پیگیری ایسنا دیجیتال خبرنگار ملیسا کوین و کمپین خبرنگار نیکول Sganga گزارش. در سرنوشت یک شکست برای رئیس جمهور در تلاش خود را برای محافظت از خود را شخصی و اطلاعات مالی از دولت محققان دادگاه عالی حکومت 7-2 به نفع دادستان منطقه منهتن سایرس ونس. ونس در حال انجام تحقیقات جنایی را به رئیس جمهور معاملات کسب و کار و hush-پول پرداخت شده به دو زن که به اتهام امور با رئیس جمهور سال قبل از او انتخاب شد. مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh پیوست اکثریت در حالی که قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت. قضات فرستاده اختلاف به دادگاه های پایین تر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوالی در مورد تصمیم گیری روز پنج شنبه در یک رویداد با رهبران اسپانیایی در کاخ سفید گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون. “خوب, احکام اساسا شروع همه را دوباره و دوباره ارسال همه چیز را به دادگاه های پایین تر و شما شروع همه را دوباره و دوباره پس از یک نقطه خاص من راضی هستم. از نقطه دیگر راضی نیستم چرا که رک و پوست کنده این سیاسی جادوگر شکار دوست دارد که هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از آن را خالص شکار ساحره آن جعل درست مثل مولر بررسی جعل که من به دست آورد.” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تماس حاکم “کاملا سیاسی” و گفت که نیویورک تبدیل به یک “hellhole.”

قاضی جان رابرتز نوشت برای اکثریت “دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام. ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

ونس است که به دنبال کسب و کار و سوابق مالیاتی قدمت آن به سال 2011 از Ncmec ایالات متحده آمریکا, آقای تهمت دیرین شرکت حسابداری. اما رئیس جمهور و وکلای تا به حال رد ونس تلاش برای به دست آوردن اطلاعات مالی خود را با این استدلال که رئیس جمهور دارای “مصونیت مطلق” از دولت دادرسی کیفری در حالی که در دفتر. دادگاه عالی اما رد آقای تهمت ادعای مصونیت مطلق از دولت, جنایی, احضاریه. در بیانیه ای پس از این حکم ونس مورد ستایش قرار داد این تصمیم به عنوان “یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون است.” جی Sekulow رئیس جمهور شخصی وکیل در بیانیه ای گفت: این تیم حقوقی “در حال حاضر اقدام به افزایش اضافی در قانون اساسی و مسائل حقوقی در دادگاه های پایین تر.”

آقای ترامپ بی درنگ واکنش به تصمیم دادگاه در توییتر, شنبه در تماس تلفنی با نتیجه “سیاسی دادستان است.” رئیس جمهور ادامه داد: به صدای جیر جیر “دادگاه در گذشته داده اند “گسترده احترام”. اما من نه!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به طول های بزرگ رفته برای محافظت از کسب و کار خود و سوابق مالیاتی از دید عموم نصب چالش های قانونی به احضاریه صادر شده توسط ونس و سه نفر از حزب دموکرات به رهبری کمیته های کنگره برای اطلاعات شخصی. هر دو مجموعه از احضاریه به دنبال آشکار از آقای تهمت حسابداران و بانکداران – دویچه بانک و سرمایه یکی نیست از آقای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. هر دو شرکت باید نشانه های انطباق آنها با حکم دادگاه. در حالی که رئیس جمهور قول داد در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را یک بار ممیزی IRS بود که او انجام داده است به طوری بالا بردن سوال از مخالفان سیاسی خود را به عنوان اینکه آیا پرونده را روشن گسترده خود را معاملات کسب و کار.

از نامزدها

جو بایدن

پس از یک تور کوتاه در یک پله تولید کارخانه خارج از اسکرانتون پنسیلوانیا جو بایدن در زمان خود جدید N95 ماسک و عرضه خود را تولید برنامه CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون ، “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به بحث و بحث و بحث. پس از 3.5 سال از وعده های بزرگ و چه مردم آمریکا باید برای نشان دادن تمام صحبت کنید؟” بایدن تن به تن خود را به “ساخت بهتر” برنامه ریزی برای افزایش اشتغال و کمک به طبقه متوسط است. با همه گیر تأثیر بسیاری از خانواده بایدن متهم به رئیس جمهور با استفاده از این نزاع را به نفع خود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است باور سوراخ سوراخ شدن آمریکایی ها در برابر آمریکایی ها ممکن است به نفع او. من نمی می شود.” او علامت از طریق سرمایه گذاری از صدها میلیارد دلار به آمریکا محصولات ساخته شده و تحقیق و توسعه به رقابت با چین است. بایدن ارائه هیچ کلی برچسب قیمت برای این طرح اما ادعا کرد که حداقل 5 میلیون شغل های اضافی تولید می شود. او همچنین تصریح کرد که او می خواهم بازگشت مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 28 درصد و افزود: یک هشدار به آمازون است که در این روزها از آنها “پرداخت هیچ چیز…خواهد بود.”

در طول سخنرانی بایدن به طور خلاصه متهم به رئیس جمهور در دفاع از مؤتلفه پرچم و کارگردانی فدرال PPP وام به کسب و کار به جای کوچک “مادر و پاپ” کسب و کار در نظر گرفتن موضوع خاص با فردی رستوران های زنجیره ای دریافت همه گیر-امداد وام. بایدن بیشتر حمایتی برنامه ریزی شده است قدردانی کرد و طرفداران ترقی خواهان مانند بهداشت ، الیزابت وارن و خروج آشکار از بایدن اقتصادی رای گیری ثبت و به او رای دادند به نفع نفتا و مشارکت ترانس پاسیفیک موافقت نامه های که رقبای اصلی خود را گفت: آمریکا هزینه هزاران شغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

معاون رئیس جمهور مایک پنس مبارزه در پنسیلوانیا متمرکز در این کشور بهبود اقتصادی در میان عامه همه گیر و گفت: این انتخاب برای رای دهندگان این انتخابات چرخه هرگز روشن تر است. ایسنا کمپین خبرنگار Musadiq بیدر می گوید پنس رای دهندگان وعده داده شده خواهد بود “شنوایی زیادی در مورد آینده و زیادی در مورد انتخاب” آنها را در انتخابات ماه نوامبر. “این یک انتخاب بین ادامه به رشد و تقویت اقتصاد آمریکا,” پنس گفت: “در مقابل بیشتر مالیات بیشتر دولت بیشتر قوانین و مقررات و نوع رکود اقتصادی که همیشه به ارمغان آورد.”

پنس صرف دوشنبه در یک اتوبوس تور از لنکستر به فیلادلفیا. در یک میزگرد در بازگشایی اقتصاد در Malvern, پنس صحبت در مورد تفاوت بین رئیس جمهور تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. “که در آن رئیس جمهور تهمت انداخته آمریکا انرژی ما می دانیم که تحت جو بایدن جنگ زغال سنگ خواهد بود” پنس گفت. “جو بایدن چندی پیش گفت که کارگران معدن زغال سنگ مورد نیاز برای یادگیری به کد'” پنس اضافه شده است. او گفت: رفتن به جلو جمهور تهمت خواهد ساخت در شتاب از دولت ترم اول. “ما فکر می کنیم 2021 می تواند یکی از بزرگترین سال در تاریخ آمریکا اقتصاد” پنس پیش بینی شده است. “اما آن است که همه در حال رفتن به انتخاب مردم آمریکا را.” بایدن نیز مبارزه در پنسیلوانیا – فقط یک زن و شوهر از ساعت شمال مالورن در دونمر یک نقطه پنس اذعان کرد و گفت: “من می دانم که جو بایدن است پایین جاده صحبت کردن در مورد افزایش مالیات.” او افزود: “رئیس جمهور تهمت می خواهد برای قرار دادن پول در جیب کار آمریکایی” و گفت: آقای ترامپ نیز باز به دور دیگری از مستقیم محرک چک به حمایت آمریکایی ها.

ایسنا کمپین خبرنگار Zak Hudak می گوید لنکستر کانتی که در آن پنس شروع روز خود شد بزرگترین شهرستان, رئیس جمهور تهمت برنده در پنسیلوانیا در سال 2016. 20-نقطه سرب وجود دارد به او 137,145 آرا چهارمین بیشتر از هر شهرستان در دولت است. آقای ترامپ برنده پنسیلوانیا توسط تقریبا 44,000 رای از بیش از 6 میلیون بازیگران در دولت باریکترین حاشیه در انتخابات ریاست جمهوری که برای دولت در 176 سال است.

اما به عنوان جمعیت دیرین جمهوری خواه دژ رشد کرده آن را تبدیل به دموکراتیک تر. بیش از 20 سال گذشته دموکراتیک رای دهندگان در شهرستان رشد 62%, در حالی که ثبت نام جمهوری خواهان رشد کمتر از 2%.در چستر شهرستان که در آن پنس ملاقات با رهبران کسب و کار در Rajant شرکت, باراک اوباما, اولین دموکرات به رهبری انتخابات ریاست جمهوری پس از لیندون جانسون. اگر چه میت رامنی برنده چستر توسط یک حاشیه باریک در سال 2012 دموکرات ها اضافه شده بیش از 26,000 آرا در سال 2016 و تهمت از دست کلینتون به وجود نزدیک به 10 امتیاز. تقریبا 74,000 چستر دموکرات ها رای دادند در ژوئن اولیه 23 درصد افزایش از سال 2016 در حالی که 40 درصد کمتر خواهان معلوم شد اگر چه دومی می تواند با توجه به ابتدایی بودن بلامنازع.

با توجه به گزارش, به عنوان بخشی از تست های معمول از کسانی که ممکن است در تماس با معاون رئیس جمهور در میزگرد در Rajant شرکت دو نفر تست مثبت برای coronavirus. هر دو نفر مجاز به فضای رویداد و در مناطق که در آن آنها ممکن است تا به حال تماس بودند و ضد عفونی. این اتفاق ساعت قبل از پنس وارد در محل. قبل از میزگرد پنس ناهار بود با 150 حامیان در جمع آوری کمک آورده است که در $1 میلیون نفر است. پس از بحث و گفتگو در بازگشایی اقتصاد پنس ادامه داد: اتوبوس تور به فیلادلفیا که در آن او تحویل اظهارات خود به مأموران اجرای قانون.

VEEPSTAKES

KEISHA لنس کف

آتلانتا شهردار اواخر شنبه شب با صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به همه مردم در داخل شهر به پوشیدن ماسک به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Tim پری. “فرماندار انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دولت و رهبری او بوده است مسئولانه” کف در مصاحبه ای گفت: صبح روز پنج شنبه. “ما باید همچنان به مسئولیت خودمان را به دلیل عدم وجود رهبری در کشور ما وجود دارد و عدم رهبری از کاخ سفید است. و متاسفانه ما فرماندار و رئیس جمهور در همان صفحه هستند.” منظور اجرایی را مشخص می کند که چگونه این دستور را اجرا نخواهد شد. کف گفت که او در زیر نمونه هایی از دیگر شهرداران سراسر کشور که با صدور دستور مشابه.

ایسنا COVID تواریخ

گردشگری در کلرادو

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان در بزرگترین 2020 میدان نبرد متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر. در آخرین گزارش CBS News, کمپین خبرنگار کارا Korte بررسی گردشگری در کلرادو. با توجه به کلرادو, گردشگری, اتاق کار دولت است به تنها 1.7 درصد از جمعیت ایالات متحده اما حساب 7.7 درصد از گردشگری این کشور شغل. بسیاری از کسانی که شغل های فصلی هستند و کارکنان به دنبال امن زمستان کار بدانم چه فصل خواهد شد مانند زمانی که بسیار نامشخص است. یکی دیگر از بلندی سوال — آیا بازدید کنندگان بین المللی اجازه ورود به آمریکا ؟ CTO داده ها نشان می دهد در خارج از کشور مسافران را بیشتر ارزش به دولت از مسافران داخلی هزینه های به طور متوسط $2,438 هر فرد در هر سفر در سال 2018 در مقابل 775 $در هر فرد برای بازدید کنندگان از مکزیک و کانادا است. یکی دیگر از چالش: کارفرمایان در حال پیدا کردن آن سخت به استخدام به عنوان بسیاری از کارگران که در حال حاضر بیشتر در بیکاری است. تغییر فصل معمولا به ارمغان می آورد فرصت های مختلف در کلرادو اما در میان COVID این ممکن است به ارمغان بیاورد بیشتر سردرد.

عقل متعارف

ایران لیست مهمان

سه سناتور در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال برنامه ریزی برای حضور در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در فلوریدا در ماه اوت گزارش ایسنا کاپیتول هیل تولید آلن او و CBS اخبار سیاسی واحد تولید کاردانی النور واتسون. سناتور پت رابرتز از کانزاس به خبرنگاران گفت که او احتمالا نمی خواهد شرکت کنند. ایسنا قبلا تایید حداقل پنج اوباما و نه برنامه ریزی برای حضور در. سناتور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و سناتور ران جانسون از ویسکانسین hedged در مورد اینکه آیا آنها می شود وجود دارد. “من فکر می کنم این کنوانسیون به چالش کشیدن وضعیت و تعدادی از همکاران من اعلام کرده اند که آنها در حال رفتن به حضور” رهبر مک کانل گفت. “ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه کارهایی را در اواخر ماه اوت برای تعیین اینکه آیا یا نه شما می توانید با خیال راحت از تشکیل است که بسیاری از مردم است.”

حزب برنامه ریزی

2020 جکسون میزبان کمیته کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار شد فروشنده نمایشگاه در محلی مرکز کنوانسیون در جکسنویل پنج شنبه که در آن کسب و کارهای سخت تن به تن خدمات خود را به میزبان کمیته برای یک فرصت برای خدمت به عنوان فروشندگان ملی کنوانسیون در ماه اوت است. با توجه به محلی گزارش جکسون رکورد روزانه میزبان کمیته دعوت برخی از 1000 متقاضیان است که این کمیته می گوید اعمال می شود برای شرکت در این نمایشگاه نزدیک به 77 صاحبان کسب و کار که با حضور شامل مواد غذایی و نانوایی گل رویداد برنامه ریزان و کارخانه های لبنی. فروشنده ویترین می آید میان واشنگتن پست گزارش می دهند که ایران کنوانسیون می تواند نقل مکان کرد و به ورزشگاه با توجه به برخی از مقامات. ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش می دهد که در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت: آن را درک است که یک کنوانسیون بود که همیشه یک گزینه است و این کنوانسیون خواهد بود یک محیط امن به دلیل “ایمنی غیر قابل مذاکره است.” DeSantis گفت: “من فکر می کنم شما نگاه کنید در برخی از مکان مانند روزانه ، به خصوص با فلوریدا آب و…من فکر می کنم شما می توانید انجام دهید که در راه است که می تواند بسیار امن است. بنابراین من فکر می کنم خارج خواهد بود یک ایده ی خوب است.”

او ادامه داد: “نمایندگان…باید راحت رفتن به آن مکان و من فکر می کنم که آنها خواهد بود اگر شما قادر به آن را انجام دهد…” همانطور که قبلا گزارش شده توسط CBS اخبار RNC اتحاد اعلام نشده که چگونه بسیاری از شرکت کنندگان این حزب در حال برنامه ریزی برای میزبانی در جکسنویل اما کنوانسیون مقامات گفته اند که شرکت کنندگان تست خواهد شد و باید خود را به درجه حرارت روزانه بررسی می شود. روزانه محل سالن آمفی تئاتر ذکر شده توسط DeSantis در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, صندلی 5500 نفر با توجه به وب سایت خود را.

میچل می افزاید که به عنوان برنامه ریزی برای جکسون کنوانسیون درآمد حاصل دولت اضافه شده بیش از 8000 جدید COVID-19 موارد به مجموع آن تعداد چهار شنبه, آوردن تعداد کل موارد به 232,718. برای بار 4 در دو هفته تعداد روزانه موارد و تست کاهش به عنوان مثبت افزایش نرخ با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت.

مسائل مربوط به آن موضوع

شغل

Coronavirus همه گیر در ادامه به نگه داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار با بیش از 2.3 میلیون کارگر تشکیل پرونده مدعیان در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه. وجود دارد 1.3 میلیون ادعا می کند از سنتی مدعیان و دیگری از یک میلیون نفر ظ ادعا می کند تحت این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه است که برای خود اشتغالی و فرفره کارگران با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار آدم بروستر. در حالی که تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است از اوج نزدیک به 7 میلیون نفر در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل بود 16 هفته که در آن حداقل 2 میلیون نفر از کارگران ادعا بیکاری هنگامی که داده ها از دو برنامه ترکیبی است.

برای هفتۀ منتهی به 20 ژوئن وزارت کار گفت: حدود 33 میلیون نفر از دریافت مزایای بیکاری تا 1.4 میلیون از هفته گذشته است. این خبر یک هفته پس از ماه ژوئن شغل گزارش نشان داد که واقعی بیکاری کاهش یافته و از 16 درصد به 12 درصد. اقتصاددانان هشدار داد که نبود یک تصویر دقیق از آنجا که این بررسی به پایان رسید قبل از اینکه یک تجدید حیات در coronavirus موارد مجبور بسیاری از کشورها برای تشدید مقررات کسب و کار.

شهروندان ارشد

تحقیقات محلی پنسیلوانیا خروجی به چالش اطلاعات آمریکا استفاده کرده اند برای حمله به دموکراتیک فرمانداران و اداره خود از COVID-19 در خانه های سالمندان. در ماه ژوئن جمهوریخواه شلاق استیو Scalise از لوئیزیانا به رهبری یک تلاش متمرکز بر فرمانداران و وکلای مدافع عمومی در نیویورک و میشیگان و کالیفرنیا و نیوجرسی و پنسیلوانیا است. Scalise و توافق اعضا از انتخاب فرعی در Coronavirus بحران ادعا فرمانداران به مبارزه طلبیده دستورالعمل های فدرال اجازه می دهد افرادی که آزمایش مثبت کرد به خانه های پرستاری بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای دیدار با دستورالعمل CDC.

فرمانداران و مقامات بهداشتی دولت را رد کرده است. پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: در ماه ژوئن در کنفرانس خبری “هیچ مدرکی” که فرماندار تام ولف سیاست “به خودی خود باعث شد که بسیاری از مرگ و میر.” در یک کنفرانس مطبوعاتی با Pennsylvania کنگره اسکات پری Scalise و پری پیشنهاد جایگزین رویکرد ایجاد جداگانه COVID-19 امکانات برای کسانی که از بیمارستان مرخص شده.

این رویکرد صورت گرفته توسط فرمانداران از هر دو طرف در کانتیکات و ماساچوست در آمریکا است که تا به حال بالاتر COVID-19 مورد از این پنج کشور که با دریافت نامه ها از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان به عنوان نگهبان گزارش شده است. فرماندار ماساچوست چارلی بیکر جمهوری و مقامات دولتی عقب نشینی از این رویکرد در ماه آوریل پس از داد و بیداد در مورد جابجایی ساکنان خانه سالمندان و سه داوطلب امکانات گزارش موارد مثبت قبل از جابجایی.

در کانکتیکات برخی از خانه های پرستاری هنوز در حال استفاده می شود به ارائه مراقبت برای COVID-19 بيمار. اولین Selectman برنت Colley که نظارت یک مرکز بهداشتی-درمانی که نقل مکان قرار دارد و ساکنان یک منتقد صریح از این جابجایی زمانی که سیاست اعلام کرد. او گفت: CBS اخبار سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو در حالی که جامعه گرد هم می آیند برای کمک به این مرکز و در حفظ و گسترش پایین تر “هنگامی که شما نقل مکان کسی بدون توجه به آنچه آنها در حال رفتن به باید مسائل…وجود دارد بنابراین بسیاری از متغیرهای.”

“روشن است بر اساس جرم تعداد مرگ و میر در سراسر کشور بیش از 40 درصد از خانه های سالمندان – که هر دولت دچار این وحشتناک مرگ و میر. اما نه هر متحده تا به حال سخت “باید اعتراف” سفارش مانند نیویورک و نیوجرسی, MI, PA, CA. ما باید تعیین کند که چرا این سفارشات ساخته شده بودند و چه عواقب آنها بود” یک جمهوریخواه کمیته سخنگوی گفت.

مسائل حقوقی

SCOTUS REAX

در پی تصمیم دیوان عالی کشور, خبر آنلاین سیاسی, واحد کارآموز ایزابلا Laufer گزارش می دهد که دموکرات ها در زمان به توییتر به صدای تصویب خود را از این تصمیم. آقای بایدن اعلان مجدد یک ویدیو از اکتبر 2019 که در آن او با انتقاد از رئیس جمهور تهمت شکست به انتشار اظهارنامه مالیاتی و گفت: “آقای رئیس جمهور از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را یا خفه شو.” در موارد دیگر بایدن نوشت: “به من می گفت.” در حالی که آنها تشخیص دهند که انتشار اظهارنامه مالیاتی به احتمال زیاد مدتی دموکرات ها تا حد زیادی به بازدید از این تصمیم به عنوان یک دراز مدت پیروزی. “دیوان عالی کشور مجددا امروز چه همه اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می دانستم که: هیچ کس بالاتر از قانون نیست حتی رئیس جمهور ایالات متحده” Senator Elizabeth Warren, نامزد بایدن را به معاونت انتخاب توییتی. دیگر سابق 2020 نامزدهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد, ستایش از تصمیم گیری است. سناتور کامالا هریس آن را به نام “مهم پیروزی است.” سناتور ctq تام Steyer و پیت Buttigieg همه توییتی که هیچ کس حتی مغلوب ساختن پیشی جستن “است که بالاتر از قانون است.” کنگره کارن باس نیز تحت نظر بایدن را در حال اجرا همسر موافقت کرد و توییتی “رئیس جمهور ایالات متحده است و نه فوق قانون است.” نماینده جمهوری خواه کنگره جیم اردن عضو ارشد کمیته قضایی مجلس گفت دموکرات ها بودند که سیاسی کردن این موضوع است.

“امروز تصمیم گیری توسط دیوان عالی کشور متاسفانه به پایان خواهد رسید دموکراتها حزبی وسواس” او در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها در سراسر کشور سزاوار بهتر از دموکراتها هرگز پایان دادن به بازی های سیاسی.” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی نیز در دفاع از رئيس جمهور. “من تماشا کرده ام جمهور تهمت رعایت تمام درخواست هایی که کسی برای افشای مالی. آنها بسیار دقیق تر از هر اظهارنامه مالیاتی. به نظر من نیویورک دادستان منطقه و دیگران تلاش کرده اند که برای آن به نظر می رسد بسیار سیاسی تر از هر چیز دیگری,” او گفت:.

دولت توسط دولت

فلوریدا

فلوریدا حزب دموکرات اعلام کرده است که آن را بازگشت وجه آن دریافت شده از چک حفاظت برنامه پس از فیلدینگ انتقاد از حزب دموکرات و جمهوری خواه به رهبران این هفته است. ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش می دهد که با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک به فلوریدا از حزب دموکرات ساختمان صندوق تصویب شد برای دریافت بین $350,000 به 1 میلیون دلار در PPP بودجه در ماه آوریل است. به عنوان ایسنا قبلا گزارش اقلیت کوچک متعلق به کسب و کار در فلوریدا هنوز دوره نقاهت بعد از اقتصادی ضربه گیر گرفته شده در کسب و کار خود را. “کنگره تصویب چک حفاظت از برنامه ریزی برای حمایت از کارفرمایان و تلاش خود را برای ارائه بودجه به نگه داشتن مردم کار — و مانند بسیاری از کارفرمایان در طول خاموش کردن FDP نگران بود در مورد نشست حقوق و دستمزد و نگه داشتن ما کارکنان شاغل بنابراین ما استفاده شود” گفت: FDP سخنگوی Luisana پرز Fernández, در بیانیه ای. “بانک وام پردازنده و عوامل از انجمن کسب و کار کوچک تصویب بودجه. آن را در حال حاضر به نظر می رسد آنها ساخته شده یک اشتباه در تصویب بودجه تا ما داوطلبانه به آن بازگشت.” یک سخنگوی حزب جمهوریخواه فلوریدا گفت در رادیو فردا که آن را دریافت نمی PPP بودجه در میان همه گیر. “در فلوریدا دموکرات متنبه رئیس جمهور تهمت را چک حفاظت از برنامه. اما آن را قطعا نمی شود آنها را از پر کردن یک برنامه زمانی که قوانین به وضوح دولت یک سازمان مانند یک حزب سیاسی ممنوع شد, از دریافت PPP. فلوریدا, حزب دموکرات رئیس Terrie ریزو و تیم او نه تنها در ارائه یک نرم افزار اما آنها با خوشحالی می پذیریم پذیرفته شده از برنامه” گفت: RPOF رئیس جو Gruters در بیانیه ای. “این قطعا پرسش و آن تبدیل شده است بسیار روشن است که FDP هرگز نباید اقدام به درخواست برای PPP بودجه در وهله اول است.”

کارولینای شمالی

کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی را ارسال تا 250 سلامت جامعه کارگران به مناطق سراسر کشور که دارای تجربه بالا تعداد COVID-19 موارد است. سلامت کارگران خواهد بود مسئول برای اتصال ساکنان به “حمایت اجتماعی منابع” که شامل تست و اطلاعات و خدمات بهداشت روانی و کمک به افراد در پیدا کردن یک محل به راحتی جدا اگر آنها تست مثبت برای COVID-19. این می آید به عنوان کارولینای شمالی گزارش بیش از 79 ، 000 آزمایشگاه-تایید COVID-19 مورد و بیش از 1000 بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور. ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش می دهد که فرماندار فلوریدا ران DeSantis نیز اعلام کرد که دولت اعزام 100 قرارداد پرستاران به Miami-Dade, 100 پرستاران به منطقه خلیج تمپا خواهد شد و در آوردن “بسیاری از صدها نفر” برای کمک به کاهش سنبله در COVID-19 موارد در دولت آفتاب.

تگزاس

دیروز هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد دولت او خواهد بود تعطیل هفته آینده در فرد و دولت جمهوری خواه کنوانسیون به خاطر امنیت عمومی. امروز تگزاس از حزب جمهوریخواه اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه علیه شهردار شهر هوستون و کنوانسیون محل برای شکستن کنوانسیون قرارداد, گزارش, ایسنا, کمپین خبرنگار کارا Korte. در بیانیه ای تگزاس اوباما را متهم به هوستون شهردار از بازی سیاست است. “شهردار ترنر لغو کنوانسیون چرا که او می خواست به نیست با توجه به هر عمل خدا’ – تنها با توجه به تمایل خود را به انجام این کار و برای نگه داشتن حزب جمهوری خواه از تگزاس به استاندارد های مختلف از اشخاص دیگر.”

نه تنها دولت درخواست دستور, اما آن را نیز تشکیل پرونده موقت ضابط منظور جلوگیری از ترنر از کنترل سرنوشت کنوانسیون. باید این رویداد رو به جلو حرکت از آن آغاز خواهد شد ژوئیه 16.

کنگره پوشش

در سنا

گرجستان

در یکی از گرجستان سنا و نژادها و هر دو نامزد را منتشر کرده اند اولین تلویزیون تبلیغات از چرخه این هفته, به گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی النور واتسون. حزب جمهوری خواه و سناتور دیوید پردو منتشر تبلیغات دو شنبه و دموکرات سنا نامزد جان Ossoff منتشر شد اولین آگهی پنج شنبه صبح. در این آگهی تحت عنوان “ما بررسی” Ossoff صحبت می کند به دوربین مورد کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار مشغول به کار برای ریشه کن کردن فساد. “مبارزه با فساد کار من است و آن چیزی که من را به عنوان سناتور خود را.” Sabato را در برابر اشعه های UVA مرکز سیاست تغییر امتیاز برای این صندلی صبح روز پنجشنبه از “احتمال دارد جمهوری خواه” به “خم خواه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de