2020 روزانه دنباله نشانگر: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آب و هوا اصرار دارد باعث تجمع به تعویق افتاد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در نیوهمپشایر بود که برنامه ریزی شده برای روز شنبه به تعویق افتاده است با توجه به ورودی طوفان گرمسیری پری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany روز جمعه گفت. این کمپین در بیانیه ای گفت که این تجمع که قرار بود برگزار شد در خارج از محل برگزاری خواهد شد موکول و یک “تاریخ جدید به زودی اعلام خواهد شد.” در یک بیانیه تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: “این تجمع برنامه ریزی شده برای روز شنبه در پورتسموث به تعویق افتاده است به دلایل ایمنی به دلیل طوفان گرمسیری Fay.” آقای ترامپ توییتی جمعه درباره لغو نوشتن که آنها “مجبور به برنامه” با توجه به “طوفان گرمسیری پری و به سمت بزرگ ایالت نیوهمپشایر در این آخر هفته.” آقای ترامپ نوشت: “ایمن ماندن ما به زودی وجود خواهد داشت!” نیوهمپشایر GOP صندلی Stephen, استپانک و دیرین تهمت متحد گفت: CBS اخبار “این یک رالی با پتانسیل و رعد و طوفان.” او ادامه داد: “این یک مسئله ایمنی.” پس از لغو کمپین دستیاران اصرار داشت که فردا شب این رویداد را به ارمغان آورد “خانه بسته بندی شده” از هواداران به فرودگاه آشیانه. “ما تا به حال او را در اینجا در ماه فوریه” کوری Lewandowski گفت: CBS News, اصرار مردم در انتخابات بود و نه یک نگرانی در نیوهمپشایر. “ما تا به حال 12,000 مردم پر SNHU عرصه است. ما شکست رکورد.” اما در عصر coronavirus, CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga و CBS اخبار دیجیتال, سیاست گزارشگر فضل Segers می گویند معلوم نیست اگر آنها را دوباره شکسته که ضبط و از همه بیشتر بعید است که 12,000 مردم که نشان داد تا به آقای تهمت تجمع در SNHU آرنا در ماه فوریه را reprised تلاش خود را در سرپیچی از دستورالعمل CDC.

خدمات ملی آب و هوا می گوید: رگبار و رعد و برق به احتمال زیاد بین 1 و 3 p.m در شنبه است و احتمال رگبار و رعد و برق پس از 3 بعد از ظهر وجود دارد 30% شانس دوش قبل از 8 بعد از ظهر برنامه ریزی شده از زمان شروع این تجمع است. با توجه به Facebook آگهی کتابخانه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف دهها هزار دلار سرمایه گذاری در صدها دیجیتال تبلیغات تشویق تهمت حامیان به RSVP برای این تجمع است. معلوم بود چه حضور و غیاب خواهد بود در این تجمع داده می شود نگرانی در مورد گسترش coronavirus. جمهوری خواه فرماندار کریس Sununu گفت که او نمی خواهد به نظر می رسد در این تجمع و معلوم نیست که چگونه بسیاری از مقامات جمهوری خواه خواهد شرکت کنند. اما Sununu را استقبال رئیس جمهور پس از ورود او و به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او برنامه ریزی شده به پوشیدن ماسک در حالی که انجام این کار. “ما از شنیدن این تهمت کمپین که آنها خواهید بود وجود دارد با پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است. Sununu روز جمعه گفت که او شنیده ام در مورد لغو توییتر و از آنها “هیچ اطلاعات اضافی در این زمان است.”

آقای تهمت تجمع در Tulsa, اوکلاهما ماه گذشته تا به حال شرکت کنندگان کمتر از انتظار است. بالا بهداشت و درمان رسمی در تولسا در این هفته گفت که این تجمع همراه با حضور در تظاهرات به حال به احتمال زیاد منجر به این شهر سنبله در سال های اخیر coronavirus موارد است. در تلاش برای کاهش نگرانی های اطراف coronavirus همه گیر پورتسموث رویداد راه اندازی شد در یک فضای باز فرودگاه آشیانه. فضای در رابطه با نیوهمپشایر را از دست داده و همه گیر به عنوان اصلی منطق پشت این محل با توجه به توافق مقامات و مشاوران به مبارزات انتخاباتی. نیوهمپشایر رویداد راه اندازی شد به دنبال تولسا تجمع که تا به حال 6,200 شرکت کنندگان در عرصه صندلی که نزدیک به 20 ، 000. Infinite کاربران ادعا کرد برای ثبت نام به طور بالقوه صدها هزار بلیط پیش از آقای تهمت تولسا کمپین تجمع به عنوان یک شوخی است. بسیاری از reprised تلاش های خود را جلوتر از پورتسموث رویداد. یک سازمان ماری جو Laupp که کمک رهبری Infinite اعتراض جلوتر از Tulsa در تجمع شرکت کنندگان اشاره کرد که كرسي این زمان در اطراف فرستاده شدند اضافی “تایید 48 ساعت قبل از رویداد” پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. “بسیاری یافت می شود که سرگرم کننده” Laupp گفت: CBS News. اما مرحله اضافه شده اند ممکن است ایجاد یک فایروال اضافه شده برای کمپین مقامات دادن دوباره رئیس جمهور حضور در انتخابات نشان دهنده بهتر از جعلی RSVPs جلوتر از شنبه رویداد.

از نامزدها

جو بایدن

قبل از اینکه جو بایدن چرخش توسط خانه دوران کودکی خود را در اسکرانتون در روز پنج شنبه او با ریختن نور بیشتری در انتخابات عمومی در fracking — مهم صنعت گاز در پنسیلوانیا است که بسیاری از ترقی خواهان نظر به عنوان بد برای محیط زیست, CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون ، پرسید: این هفته در مورد فرصت های شغلی اگر fracking در بلوک سفت بایدن دفاع fracking. “خوب fracking است که نمی تواند در بلوک سفت,” بایدن گفت WNEP. این است که خود را قطعی موضع در عین حال نسبت به fracking و بسیار کمتر خصمانه نسبت به موقعیت خود در طول ریاست جمهوری اولیه زمانی که سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن و بسیاری از رقبای دموکرات گفت: آنها تلاش ممنوعیت fracking در دسترس نباشد. در تابستان گذشته بایدن خواسته شده بود در مورد زغال سنگ و fracking و او در بخشی گفت: “ما می خواهیم این کار ما را مطمئن شوید که آن را حذف کرد” و در را بست به یارانه. هنگامی که او مواجه سندرز در سی ان ان بحث در مارس بایدن قرار دادن جدول زمانی محدودیت در روند: “هیچ fracking جدید,” او گفت:. پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر مشاغل, دلیل برای این tightrope walking on fracking در حال حاضر از بایدن. در سال 2019 صدها fracking-مشاغل مرتبط با ناپدید شده در پیتسبورگ به تنهایی پیتسبورگ شهرستان کاغذ گزارش با پتانسیل و حتی بیشتر مشاغل به ناپدید می شوند در این سال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان فلوریدا نزدیک 250,000 COVID-19 مورد آقای ترامپ بازدید از بخش جنوبی وزارت امور خارجه روز جمعه در ساخت یک توقف در U. s. Southern Command به بحث در مورد تلاشهای دولت خود برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر در حالی که همچنین به سخنرانی در مورد بازگشایی این کشور در میان همه گیر. رئیس جمهور همچنین در دیدار با فلوریدا مستقر ونزوئلا و کوبا رهبران در یک میزگرد بحث و گفتگو در یک مرکز عبادت در دورال که در آن او گفت که بایدن و “چپ رادیکال” در حال تحمیل سوسیالیسم در آمریکا است. “بایدن یک عروسک خیمه شب بازی Bernie Sanders, AOC شبه نظامی چپ و افرادی که می خواهند برای تبدیل کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی به جورج واشنگتن و توماس جفرسون, بنجامین فرانکلین, عیسی, okay? عیسی آنها می خواهند به rip کردن مجسمه عیسی” آقای ترامپ گفت: در بحث. “هیچ کس در امان خواهد بود در یک بایدن امریکا است.” رئیس جمهور ادامه داد و گفت که بایدن “می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” که او اصرار خواهد ترک “هر شهروند در رحمت سوسیالیستی و اوباش و یا اراذل و اوباش به مراتب بدتر از سوسیالیسم بود همیشه به معنای.”

ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai میچل اشاره می کند که این نشست می آید تنها چند هفته پس از آقای ترامپ دریافت, واکنش به نشان می دهد که او را باز به دیدار با رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو یک سخن گفتن او بعدا گفت: در یک صدای جیر جیر او تنها در دیدار با مادورو به بحث در مورد “صلح آمیز خروج از قدرت است.” در آن زمان CBS میامی گزارش داد که جنوب فلوریدا رهبران به شدت انتقاد مفهوم از دیدار با رئیس جمهوری ونزوئلا با جمهوری خواه شهردار کارلوس Gimenez از Miami-Dade گفت: در بیانیه ای که “دیپلماتیک جلسات با [ونزوئلا] هیچ چیز انجام خواهد داد برای کمک به مردم ونزوئلا برای ایجاد یک دموکراسی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی گفت: در بخشی از بیانیه روز شنبه که “فلوریدا می دانم که رئیس جمهور تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و امریکا هرگز تبدیل به یک کشور سوسیالیستی.” اما در یک میزگرد با ونزوئلا و کوبا رهبران سازمان فلوریدا از حزب دموکرات روز جمعه دکتر فرانک مرا که کوبا و آمریکا و معاون سابق دستیار وزیر دفاع برای نیمکره غربی گفت: رئیس جمهور نشان داده است “تکرار نمونه هایی از شکست به دلیل بی ربط استراتژی — و نه فقط نسبت به ونزوئلا نه تنها نسبت به کوبا اما نسبت به منطقه و جهان است.”

آقای ترامپ برنامه ریزی شده است برای قرار دادن این فلوریدا دیدار با جمع آوری کمک در فورت Lauderdale است که انتظار می رود را در میلیون است. ریچارد DeNapoli دولت committeeman برای Broward حزب جمهوری خواه گفت: Mitchell که Broward County یک جزء مهم از رئیس جمهور جمع آوری کمک های مردمی در دولت به دلیل برخی از بزرگترین جمع آوری اعانه شده اند در سه شهرستان منطقه است. در Broward دموکراتیک خلق-اکثریت در شهرستان وجود دارد که بیش از 250 ، 000 ثبت نام جمهوری خواهان. “حتی اگر جمهوری خواهان ممکن است تعدادشان کمتر از آن است که هنوز هم یک جزء حیاتی برای نگه داشتن فلوریدا قرمز” گفت: DeNapoli. جمعه شب جمع آوری کمک می آید بر روی پاشنه از گزارش نیویورک تایمز که فرماندار فلوریدا ران DeSantis کارگردانی خود را بالا جمع آوری کمک برای منصرف کردن از اهدا کنندگان کمک به آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون به دلیل یک اختلاف شخصی بین DeSantis و سابق خود مدیر کمپین که در حال حاضر در خدمت به عنوان غیر رسمی مشاور کنوانسیون ریزان. در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه جکسون شهردار لنی کاری به خبرنگاران گفت که او باور ندارد که هیچ حقیقت به این گزارش.

VEEPSTAKES

الیزابت وارن

سناتور الیزابت وارن کمک بایدن فرم خود ساخت بهتر طرح توجیهی تولید سابق معاون رئیس جمهور گفت: در یک ایمیل به وارن-تراز وسط قرار دارد تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته (PCCC). “من سپاسگزار برای بسیاری – از جمله دوست من Elizabeth Warren, اتحادیه های کارگری و مترقی دیگر شرکای خود را برای کمک در کنار هم قرار دادن این پررنگ جدید مجموعه ای از سیاست های” بایدن نوشت: در نامه ای به PCCC منتشر شد جمعه با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار Zak Hudak. بخشهایی از بایدن پیشنهاد که او اعلام کرد که روز قبل از, اکو, برنامه های وارن منتشر شده در طول خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از جمله افزایش هزینه های دولت در ایالات متحده ساخته شده محصولات. یکشنبه شب در سی ان ان, Chris Cuomo خواسته وارن که آیا او کمک کرده بود بایدن فرم طرح خود را. “من خوشحالم که به صحبت کردن با هر کسی در مورد آن و بایدن تیم هوشمند اقتصادی تیم. ما تا به حال بسیاری از عقب و جلو. اما درک این برنامه که معاون رئیس جمهور در آغوش دارد به دلیل آن را در چشم انداز خود را.”

مسائل مربوط به آن موضوع

حق رای

پتانسیل معاون ریاست جمهوری انتخاب و رای گیری فعال حقوق استیسی آبرامز خواهد بود که اولین مهمان در یک پادکست جدید آینده منتشر پنج شنبه, CBS News, کمپین خبرنگار Musadiq بیدر گزارش. پادکست “رای!” یک پروژه جدید از Andrea هایلی و کت Calvin دو برجسته صدای حق رای و انتخابات است. هایلی, مدیر اجرایی Vote.org و کالوین مدیر اجرایی گسترش این رای را هدف پاسخ به سوالات در مورد رای گیری در یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی که شامل سیاستمداران فعالان سیاسی و درگیر مشهور است. CBS اخبار سیاسی واحد کارآموز ایزابلا Laufer گزارش که برای چند ماه آینده گسترش آرا را به تمرکز بر روی تمام جنبه های روند رای گیری می آید که پس از ثبت نام. “در بسیاری از کشورهای در, ثبت نام برای رای دادن است نه یک چالش” کالوین گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “اما در هر گام از آن واقعا سخت است” او اضافه شده است. یکی از چالش های که Calvin است در مورد او گفته است که رای دهندگان در بسیاری از ایالت ها نمی دانند که آنها نیاز به نوعی از شناسایی برای رای دادن از طریق پست در پاییز. حداقل 20 متحده نیاز به نوعی از ID یا درخواست و یا ارسال یک پست الکترونیکی-در رای گیری. کارولینای شمالی و مینه سوتا نیاز به پست الکترونیکی-در برگه های رای به محضری و یا امضا شده توسط شاهد. در آلاباما پایین تر بود به حکم دادگاه به نفع waiving مورد نیاز برای رای دهندگان مانند ارائه یک کپی از خود را شناسایی و امضای خود را در انتخابات توسط دو شاهد و یا یک دفتر اسناد رسمی اما هفته گذشته دیوان عالی کشور مسدود شده است که حاکم است. “بسیاری از مردم در حال رفتن به واقعا شگفت زده زمانی که آنها سعی کنید به رای دادن-با-ایمیل این سقوط و این ممکن است خیلی دیر” کالوین گفت. در ویسکانسین یک میدان نبرد دولت که آقای ترامپ برنده 22,748 آرا حدود 300,000 ندارد و شناسایی مناسب. دولت نیاز به رای دهندگان به ارسال در یک فتوکپی از ID اگر آنها رای دادند نه توسط پست قبل. در سراسر کشور 21 میلیون رای دهنده واجد شرایط نیست باید یک شناسه معتبر کالوین گفت. گسترش این رای گیری خواهد شد و کار به طور خاص با کم درآمد تحت خدمت جوامع و افرادی که زندانی هستند و یا غیر فعال در ماه های منتهی به انتخابات ماه نوامبر. این سازمان در حال کار با کشیش و مشاوران در بیش از 100 زندانهای سراسر کشور برای کمک به آموزش افراد زندانی در پست الکترونیکی-در رای گیری. Calvin وجود دارد گفت: “صدها هزار نفر از مردم” که در زندان هستند و قادر به پرداخت اوراق قرضه اما هنوز واجد شرایط برای رای دادن. “وجود تعداد کمی زندان و یا زندان که در واقع است که آسان و در دسترس” کالوین گفت:, و اضافه کرد که گسترش این رای کمک خواهد کرد زندانی افراد درخواست و ارسال غیابی.

کلید حوزه

رای دهندگان لاتین

Mi Familia Vota این هفته اعلام کرد که سازماندهی گروه خواهد ارتکاب 10 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی “به نوبه خود از رای دهندگان لاتین” در آریزونا و دیگر میدان نبرد متحده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. ققنوس سازمان مبتنی بر آخرین پور منابع به یک کلید دولت دموکرات امید به تلنگر این سقوط, به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار الکس قلع. یکی دیگر از ققنوس-بر اساس گروه – Mijente – نیز راه اندازی شد در این هفته برنامه “قیف لاتین سازماندهی شبکه” به میدان نبرد ایالات آریزونا. “همه چشم ها در حال رفتن به در آریزونا و در این انتخابات نمی تواند مهم تر” سناتور ctq گفت Arizonans در “میزگرد مجازی” در روز جمعه. هر چند هنوز هم اجتناب فرد در مبارزه پی گیر این بایدن کمپین ramped تا خود را مجازی, حوادث, در, دولت, برنامه ریزی “kickoff رالی” با کلید زن آریزونا دموکرات روز دوشنبه.

جلسه استراتژی

رای دهندگان توسعه

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد راه اندازی جدید رای دهندگان فایل مدل است که با هدف بالا بردن بهره وری و راندمان متن پیام رسانی برای داوطلبان به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار جک Turman. این مدل تولید خواهد شد نمره کیفیت همراه شماره تلفن برای متن توسعه کمک خواهد کرد که جلوگیری از داوطلبان از ارسال پیامک اشتباه و یا قطع اعداد. مدل جدید آخرین تلاش های DNC به گسترش تکنولوژی زیرساخت ها و تلاش های پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

دولت توسط دولت

آریزونا

به عنوان اوایل رای گیری لگد کردن این هفته در آریزونا اولیه حزب جمهوری خواه رقیب دانیل مک کارتی می گوید وقت سناتور مارتا McSally تبدیل شده پایین تکرار درخواست برای مناظره, به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار الکس قلع. “مارتا McSally را ضرب و شتم نیست Mark Kelly, او در حال حاضر از دست یک نژاد به Kyrsten Sinema,” مک کارتی گفت: در رادیو تبلیغ این هفته در آریزونا. McSally که منصوب به اواخر سناتور جان مک کین صندلی در سال 2018 پس از از دست دادن یکی دیگر از سنا نژاد در آریزونا ماه قبل بارها آرای پشت دموکراتیک رقیب علامت گذاری کلی برای شدت مورد بحث و مجادله صندلی. این هفته McSally نیز مواجه شده جدید انتقاد بیش از یک مقاله او نوشت: در حالی که در تحصیلات تکمیلی مورد حاملگی در ارتش و پیشنهاد یک پیشنهاد اعتبار مالیاتی لایحه که کلی محکوم کرد به عنوان “اولویت مالیات دهندگان بودجه تعطیلات برای ثروتمند آمریکایی است.”

مکزیک جدید

بایدن انتخاباتی فرستاده حامیان جدید در مکزیک اواخر روز پنجشنبه شعار “ما برای اولین بار تلویزیون تبلیغات در نیومکزیکو و دیگر میدان نبرد متحده است.” این کمپین پرداخت می شود مدیر رسانه پاتریک Bonsignore ذکر شده “باور نکردنی خروش مردمی و کمک های مالی” برای جدید خرید. اما Kantar/OECD داده ها نشان می دهد تنها آقای تهمت کمپین هنوز به صرف هر گونه پول در نیومکزیکو را در امواج رادیو و تلویزیون برای انتخابات ماه نوامبر با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار الکس قلع. در حالی که این زمان یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته موفق به کسب نیومکزیکو بود که بیش از یک دهه پیش در سال 2004 دموکرات در دولت روبرو هستند انتقاد بیش از یک پلت فرم منتقدان میگویند فلج اقتصاد در این کشور سومین تولید کننده نفت دولت.

کنگره پوشش

در خانه

یک تعداد انگشت شماری از Q2 جمع آوری کمک اعداد از خانه مبارزات کاهش یافته است این هفته گزارش خبر آنلاین سیاسی, واحد پخش کاردانی هارون ناوارو. وقت دموکرات ها در حال ادامه برای دیدن نقدی در آمده با نماینده Xochitl تورس کوچک جدید مکزیک در آوردن $1.1 میلیون, نماینده الیسا Slotkin میشیگان با 1.4 میلیون دلار و نماینده کتی پورتر کالیفرنیا با 2.5 میلیون دلار بالاترین تا کنون از هر کسی که در دموکرات کنگره کمیته کمپین را “خط مقدم” برنامه. کارولینای جنوبی جو کانینگهام که منطقه یک هدف برتر برای جمهوری خواهان در آورده $862,633. حریف خود نانسی مک هنوز هر شماره منتشر شد. کنگره ایلین لوریا از ویرجینیا به ارمغان آورده است در $930,000 در مسابقه در برابر اسکات تیلور که در این هفته از او می خواهم که قادر به پرونده و نگه داشتن نام خود را در انتخابات ماه نوامبر. برای حزب جمهوری خواه امتیازهای هدفمند در مناطق کنگره مایکل McCaul در تگزاس’ منطقه 10 در آورده $645,000. همکار تگزاس همکار کنگره تراشه Roy در دولت 21st منطقه مطرح $544,000. خود را دموکراتیک حریف وندی دیویس مباهات 1.4 میلیون دلار مطرح شده در Q2. نزدیکی در تگزاس 22nd, باز کردن صندلی دموکرات روپیه Kulkarni در آورده $950,000 و افزایش بیش از 2.4 میلیون دلار در سراسر چرخه. مبارزات انتخاباتی خود می گوید این است که بالاتر از هر چیزی صندلی را سلف تام تاخیر سابق رهبر جناح اکثریت مجلس مطرح شده. وسلی شکار جمهوریخواه رقیب به دموکراتیک نماینده لیز فلچر در تگزاس’ 7 به ارمغان آورد و در بیش از 900.000 $در سه ماهه و 1 میلیون دلار پول نقد در دست. در پنسیلوانیا 1st district جمهوری وقت کنگره برایان فیتزپاتریک در آورده $455,000. در هریسبورگ دموکرات یوجین DePasquale مطرح $630,000 در چالش خود را در برابر نماینده جمهوری خواه Scott پری در پنسیلوانیا منطقه 10. در نهایت دو نامزد در کالیفرنیا 25 منطقه که به پیچیده کردن یک انتخابات ویژه در اوایل تابستان امسال گزارش خود را به شماره. نماینده جمهوری خواه مایک گارسیا که برنده انتخابات ویژه برای کتی هیل, پیر صندلی در مه, گزارش 2.5 میلیون دلار مطرح شده در Q2 با $550,000 که در آینده پس از انتخابات ویژه. در ضمن دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت مطرح 1.4 میلیون دلار در سه ماهه با $314,000 بعد از خاص است.

در سنا

میشیگان

کاندیدای سنا جان جیمز در میشیگان آخرین چلنجر اعلام قوی جمع آوری کمک های مردمی شماره, اما بر خلاف دیگر بالا رقبای او یک جمهوری خواه است. عنوان خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید وابسته النور واتسون و سارا Ewall-Wice گزارش روز شنبه دموکراتیک رقبا در میدان نبرد مسابقات در آورده نقدی قابل توجهی در سه ماه گذشته با وجود coronavirus. در صبح روز جمعه, James’ کمپین اعلام کرد او مطرح $6.4 میلیون دلار در سه ماهه اخیر در پیشنهاد خود را به سناتور دموکرات گری پیترز. پیترز’ کمپین اعلام کرد او مطرح $5.2 میلیون است که خود را بهترین سه ماهه نشده اما پشت سر جیمز برای سه ماهه چهارم سال در یک ردیف. این پیترز’ کمپین همچنین اعلام کرد که بیش از 12 میلیون دلار پول نقد در دست. James’ کمپین را شامل نمی شود و پول نقد در دست شکل در آن جمعه اعلام. آشپز سیاسی گزارش نرخ این صندلی به عنوان تکیه دموکراتیک است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im