در مصاحبه با رادیو فردا در روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: کشتن جورج فلوید بود “وحشتناک” اما به نظر می رسد به قلم وقتی پرسیده شد که چرا آمریکایی ها “هنوز در حال مرگ در دست اجرای قانون در این کشور است.”

“بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید” آقای ترامپ گفت: CBS اخبار ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge در کاخ سفید است. “بیشتر مردم سفید ، سفید بیشتر مردم است.”

CBS اخبار سیاسی خبرنگار فضل Segers گزارش می دهد که در ادارات پلیس ملزم به گزارش اطلاعات جامع در افغانستان اما محققان وارد شده اند آمار نشان آمریکایی های سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ در دست اجرای قانون از مردم سفید. یک مطالعه منتشر شده در سال 2018 یافت که مردان سیاه و سفید تقریبا 3.5 برابر بیشتر احتمال دارد به کشته بود با اجرای قانون نسبت به مردان سفید پوست. یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در سال 2019 در بر داشت که 1 در 1000 در مرد سیاه و سفید در ایالات متحده انتظار می رود به مرگ در دست پلیس در طی طول عمر خود را.

یک مطالعه توسط محققان دانشگاه هاروارد منتشر شده در اواخر ماه ژوئن یافت می شود که تعدادی از مردم سفید پوست کشته شده توسط پلیس بین 2013 و 2017 شد و بالاتر از هر جمعیتی است. اما مردم سفید تشکیل یک بخش بزرگتر از جمعیت از مردم سیاه و مطالعه همچنین نشان داد که مردم سیاه و سفید بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به قتل توسط ماموران اجرای قانون از سفید آمریکایی است.

آقای تهمت نظرات آمده پس از دو هفته در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و خشونت تحریک از مرگ فلوید, گزارشی مرد که کشته شد در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای تقریبا نه ساعت. آقای ترامپ گفت به اعتقاد او فلوید مرگ شد “وحشتناک” در مصاحبه با Herridge.

آقای تهمت منتقدان او را متهم کرد از آشکارا توسل به سفید supremacists از طریق او ادامه داد: دفاع از مؤتلفه پرچم و مجسمه مؤتلفه مقامات. آقای ترامپ گفت: در روز سه شنبه مصاحبه او معتقد است که بحث بر سر پرچم آزادی بیان موضوع است. “همه به من می گویند آزادی بیان است. این بسیار ساده است. نگرش من این است که آزادی بیان. بسیار قوی نمایش در مؤتلفه پرچم. با من آن را آزادی بیان. بسیار ساده است. آن را مانند آن را دوست ندارم, آن را آزادی بیان” آقای ترامپ گفت. او گفت: قبلا در سال 2015 است که به اعتقاد او متفق پرچم باید در یک موزه.

وقتی پرسید که آیا او خواهد بود “راحت” با حامیان نمایش مؤتلفه پرچم در مبارزات انتخاباتی خود حوادث آقای ترامپ demurred. “شما می دانید, آن بستگی دارد به آنچه خود تعریف است. اما من راحت با آزادی بیان. این بسیار ساده است” آقای ترامپ گفت.

Herridge فشرده رئیس جمهور در مورد اینکه آیا او درک “چرا پرچم دردناک است نماد برای بسیاری از مردم به دلیل آن را یادآور میشوند.” “خب مردم آن را دوست دارم و من مشاهده نمی — من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری. من در نسکار — شما را به نسکار شما تا به حال کسانی که پرچم همه جا. آنها را متوقف و آن را” آقای ترامپ گفت: با اشاره به تصمیم نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث است. رئیس جمهور همچنین با انتقاد بابا والاس نسکار را فقط سیاه و سفید تمام وقت راننده گفت: Wallace باید عذر خواهی برای یک حادثه مربوط به یک طناب که کشف شد در گاراژ خود را در غرفه در جاده سریع السیر در آلاباما. “من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این آزادی بیان که آیا آن متفق پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد. آن را آزادی بیان” آقای ترامپ ادامه داد.

آقای ترامپ نیز ناودان مدارس که مردد هستند برای بازگشایی کلاس های حضوری در پاییز بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس گفتن ایسنا که این مناطق به ساخت یک “وحشتناک تصمیم گیری است.”

آقای ترامپ گفت Herridge که لس آنجلس متحد منطقه مدرسه ساخته شده بود یک “اشتباه” در تصمیم گیری به بازگشایی در پاییز پیوستن تعدادی از مدارس در سراسر کشور است که باید گفت: همان.

“چه شما بگویید پدر و مادر و معلمان که احساس می کنید که آن را نا امن است برای رفتن به عقب؟” Herridge خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من می خواهم بگویم پدر و مادر و معلمان است که شما باید خودتان را یک فرد جدید که هر کس مسئول است که تصمیم به دلیل آن را وحشتناک تصمیم” آقای ترامپ گفت. “از آنجا که کودکان و پدر و مادر در حال مرگ هستند از آن واقعه ، آنها در حال مرگ به دلیل آنها نمی تواند انجام آنچه آنها در حال انجام است. مادران نمی تواند به کار برود چون همه از ناگهانی آنها را به ماندن در خانه و تماشای فرزند خود و پدران است.”

رئیس جمهور گفت که قادر به فرستادن کودکان به مدرسه قرار می دهد “بسیار گونه” بر پدر و مادر و به نام یک مسئله “متعادل کننده عمل می کنند.” “ما باید برای باز کردن مدارس ما” آقای ترامپ گفت. رئیس جمهور بارها تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در پاییز و حتی به عنوان coronavirus موارد صعود در ده ها تن از متحده است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان گفت: بازگشایی مدارس در حال ساخت یک محاسبه سیاسی امیدوار به نگه داشتن او را از برنده شدن دارد. “من همچنین می گویند تصمیم گیری مانند است که سیاست های, از آنجا که ما در حال شروع به انجام به خوبی در این نظر سنجی چون من برای نظم و قانون. من برای قوی کسب و کار است. شغل ما در حال آمدن به عقب در سطح بی سابقه ای مانند ما هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. رکورد سطح. ما در حال رفتن است. آن را تبدیل به V درست مثل — من ساخته شده آن را یک بار قبل از قویترین اقتصاد تا کنون. من آن را انجام دوباره” آقای ترامپ گفت. او اضافه کرد که “آنها نمی خواهند آن را به اتفاق می افتد” با اشاره به “دموکرات ها و چپ رادیکال است.”

از نامزدها

جو بایدن

جو بایدن است تقویت تعهد خود را به “آینده انرژی پاک” با 2 تریلیون دلار انرژی پاک و زیرساخت های طرح است که او می گوید: ایجاد خواهد شد “میلیون ها نفر” از شغل و حرکت به ایالات متحده نزدیک به یک کربن آینده, CBS News, کمپین خبرنگار بو اریکسون ، خود را از زیرساخت های طرح گسترش 2 تریلیون دلار هزینه بیش از 4 سال است. آن را در حال حاضر قابل ملاحظه ای گران تر از انرژی پاک و زیرساخت های طرح بایدن پیشنهاد سال گذشته بود که $1.7 تریلیون بیش از یک دوره 10 ساله. این بایدن کمپین می گوید: این طرح خواهد بود برای پرداخت با ترکیبی از محرک و افزایش در نرخ مالیات شرکت. صحبت کردن در Delaware در شنبه بایدن گفت: به طور کلی به رسمیت شناختن تغییر آب و هوا در تضاد با خود و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن گفت: آقای تهمت می بیند تغییر آب و هوا به عنوان یک “جعل” در هنگام بایدن انداز تغییر آب و هوا به عنوان “شغل است.” 14 صفحه طرح متعهد به ایجاد یک میلیون شغل جدید در صنعت خودرو از جمله قطعات و مواد برای تولید خودروهای الکتریکی میلیون ها نفر از اتحادیه مشاغل برای ساخت زیرساخت های یک میلیون شغل برای ارتقاء چهار میلیون ساختمان های بیش از چهار سال ساخت و ساز های اضافی شغل برای 1.5 میلیون نفر جدید پایدار به واحدهای مسکونی و 250000 مشاغل “متصل کردن رها نفت و گاز از چاه ها و بازپس رها زغال سنگ hardrock و معادن اورانیوم.” نیز وجود دارد یک انرژی پاک جدید هدف: بایدن شتاب این تعهد به 2035 برای آلودگی کربن-رایگان قدرت سکتور با net-صفر تولید گازهای گلخانه ای در سراسر اقتصاد تا سال 2050. ادامه مطلب در اینجا در این طرح است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

آقای ترامپ بازدید گرجستان روز چهارشنبه در یک ظرفیت رسمی به بحث در مورد زیرساخت اما مانند او در سفر اخیر به آریزونا و میشیگان و ویسکانسین سفر رسمی خود به میدان نبرد دولت در مبارزات انتخاباتی خود می خواهد به نگه داشتن در ستون پیروزی در ماه نوامبر گزارش ایسنا تولید کاردانی النور واتسون. آخرین اخبار CBS میدان نبرد ردیاب نرخ گرجستان به عنوان یک بازی شیر یا خط تا دولت برای انتخابات ریاست جمهوری. رای دهندگان در گرجستان اند و نه برداشت دموکراتیک رئیس جمهور از سال 1992 اما سود دموکرات ها در انتخابات اخیر با کلید گروه را ساخته اند آن دولت به سازمان دیده بان. آقای ترامپ برنده دولت در سال 2016 با 5 امتیاز عملکرد ضعیفی سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری میت رامنی که ضرب و شتم رئیس جمهور اوباما در وزارت امور خارجه با 8 امتیاز. حومه شهرستانهای کمک به دموکراتها سود. در سال 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون برنده حومه شهرستان Gwinnett و کاب خارج آتلانتا که رای دادند برای رامنی در سال 2012. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی ساخته شده قابل توجه آگهی خرید در گرجستان است. با توجه به داده ها از OECD/Kantar این کمپین حدود 2.4 میلیون دلار در رزرو از ماه جولای تا روز انتخابات.

در باغ گل رز در روز سه شنبه آقای ترامپ اعلام کرد او را به امضای یک لایحه و اجرایی به منظور نگه چین مسئول “اقدامات سرکوبگرانه در برابر دلار هنگ کنگ است.” در اوایل این ماه در سنای آمریکا به اتفاق آرا تصویب قانون مجازات چین با تحریم ها پس از چین در عمل به سرکوب هنگ کنگ دموکراتیک است. آقای ترامپ اعلام حکم اجرایی نیز پایان درمان ترجیحی و امتیازات ویژه برای هنگ کنگ است. در طول ساعت های طولانی اظهارات رئيس جمهور با انتقاد جو بایدن در طول حمله به او در مسائل اعم از سیاست خارجی برای تغییر آب و هوا به تجارت, به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga. “جو بایدن حرفه ای تمام شده است یک هدیه به حزب کمونیست چین و به فاجعه از اشتباهات است که آنها را ساخته ام. آنها ساخته شده است بسیاری از اشتباهات” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید. “و آن بوده است ویرانگر برای آمریکا.”

پرسیده شده توسط CBS News Radio خبرنگار استیون Khazaal اگر او احساس مانند یک underdog پیش از ریاست جمهوری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “نه من نمی. من فکر می کنم ما واقعا خوب نظرسنجی شماره.” رئیس جمهور بعدا اظهار داشت که او احساس او تا به حال یک “شانس بزرگ” برنده گشتند. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم نشان می دهد. من بسیار نگران پست الکترونیکی-در رای گیری” آقای ترامپ اضافه شده است. “من فکر می کنم این موضوع فوق العاده ای تقلب. آن را در حال تقلب.” در حالی که نگرانی ها در مورد سرعت پوسته پوسته شدن تا رای از طریق پست زیرساخت های ظاهر شده اند به تازگی شواهد نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از موارد تقلب در رای گیری غایب کلید میدان نبرد متحده است.

VEEPSTAKES

سوزان رایس

در مصاحبه با واشنگتن پست سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد سوزان رایس بود به انتقاد از آقای تهمت پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. برنج اشاره کرد و گفت: “دفاع و پشتیبانی زودرس بازگشایی کشورهای مختلف” گزارش CBS News, کمپین خبرنگار جک Turman. “آنچه ما در حال برداشت در حال حاضر نتیجه که فوق العاده غیر مسئولانه عجله برای بازگشایی,” برنج گفت. در مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی مدارس در این پاییز برنج گفت: “او حاضر به فدا کردن سلامت و ایمنی ما فرزندان خود را معلمان و کارکنان در این مدارس به منظور انتقال نادرست واقعیت کاذب پیام است که آمریکا بازگشته است و آماده بازگشایی شده است.” در یک مصاحبه جداگانه با MSNBC, برنج, که همچنین به عنوان مشاور امنیت ملی در دولت اوباما در پاسخ به سوالات است که او تحت بررسی است به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا. “من همه چیز را من می توانم و هر آنچه در آن است که جو بایدن می خواهد من را به کمک به او برای موفقیت در تبدیل شدن به رئیس جمهور و موفقیت در حاکم” برنج گفت. “در صورتی که خود را به عنوان در حال اجرا همسر من فوق العاده به افتخار حتی در نظر گرفته شود که برای. در صورتی که در برخی دیگر از ظرفیت و یا اگر آن را به سادگی انجام روز به روز تلاش برای بیرون آوردن رای من انجام آنچه در آن طول می کشد به دلیل این است که خیلی مهم است.”

الیزابت وارن

الیزابت وارن و نماینده Ayanna Pressley روز یکشنبه گفت: در وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر به موضوع گزارش نژادی و نابرابری های سلامت, به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak. چنین گزارش به کنگره مورد نیاز هر سال با قانون مراقبت مقرون به صرفه متوقف تحت Mr. تهمت به نمایندگان مجلس نوشت و حتی به عنوان سیاه و سفید و اسپانیایی آمریکایی ها در حال مرگ هستند از COVID-19 در نرخ بالاتر از همتایان سفید. “بدون موفقیت پرداختن به این نژادی و نابرابری در سلامت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی ما نمی خواهد بود قادر به کاهش و به طور کامل کنترل COVID-19 pandemic” آنها نوشت. “شما تا به امروز موفق به انجام این کار با عواقب غم انگیز.” آنها همچنین درخواست آذر انتشار آخرین گزارش از شش sub-سازمان برای معاون دستیار وزیر برای اقلیت های بهداشتی و ارائه آنها را با یک لیست از اقدامات است که دفاتر در HHS گرفته اند به آدرس نژادی و نابرابری در سلامت است. وارن همچنین پیوست سناتور کریس ون Hollen و کاترین کورتز متن ترانه مست و در درخواست کرد که فدرال رزرو و وزارت خزانه داری آن را آسان تر برای دولت های ایالتی و محلی برای دریافت و پرداخت فدرال همه گیر نجات وام. “ملت ما تلاش بازیابی باید شروع با حمایت از جوامع محلی است و ما نگران آن است که بدون تلاش اضافی از بانک مرکزی و خزانه داری شرکت های غول پیکر را درو کردن همه فواید این بهبود در حالی که شهرها و ایالات متحده را پشت سر گذاشت و رنج می برند نیازی ویرانی اقتصادی” آنها نوشت: در نامه ای که فرستاده شد جمعه به رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و سه شنبه منتشر شد. قانونگذاران خواسته پاول و Mnuchin به تجدید نظر شهرداری نقدینگی تسهیلات (MLF) و به دولت های ایالتی و محلی مدت طولانی به پرداخت آن وام با حداقل نرخ داده شده به کسب و کار با فقیر اعتباری از وام گیرندگان. آنها همچنین گفت که بانک مرکزی و خزانه داری باید کوچک اجازه می دهد دولت به دریافت MLF وام بگیرید و اجازه می دهد برخی برای دریافت وام از طریق خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

ایسنا COVID تواریخ

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان برخی از بزرگترین میدان نبرد متحده در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در 30 روز آینده جیل Rubinstein خواهد شد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای همیشه نزدیک او تخصص کفش بی بند و بار پس از 33 سال در میان تلاش را در این فروشگاه کاملا آنلاین. Rubenstein های نسل سوم فروشگاه کفش مالک شده است از دست دادن پول با نگه داشتن پیتسبورگ بوتیک باز در این سال و مجبور شد برای به دست آوردن یک شغل دوم برای پوشش خانواده اش را بیمه بهداشت و درمان. “[Business] رو به کاهش بود اما در حال حاضر آن را مانند قرار دادن ناخن در تابوت,” او گفت:. همه گیر رانده است او کاهش فروش 90%. داستان مانند Rubinstein را تبدیل به امری عادی در سراسر صنعت خرده فروشی. COVID-19 ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار و یا کار از خانه و به عنوان یک نتیجه, آنها در حال خرید کمتر است. لباس و کفش خرید و فروش کاهش یافته و در سراسر کشور بیش از 40 درصد بیش از پنج ماه از سال از مدت مشابه در سال 2019 در سرشماری بخش تخمین می زند. به عنوان ورشکستگی براده ملی خرده فروشان مانند برادران بروکس تسلط بر سرفصل صاحبان برخی از تخصص های محلی فروشگاه در میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا پیدا کرده اند خود را بی سابقه ای مواجه با مانع در بازار است. در این آخرین نسخه از ایسنا COVID تواریخ, CBS News, کمپین خبرنگار Zak Hudak برجسته چالش های آن.

عقل متعارف

با کروناویروس موارد ظهور در فلوریدا خواهان به طور جدی به برنامه ریزی برای حرکت سه شب از حزب خود کنوانسیون در جکسنویل از Vystar یادبود سربازان عرصه به برگزاری یک منبع آشنا با کمپین تفکر تایید به ایسنا کمپین خبرنگار نیکول Sganga. جمهوریخواهان درگیر در برنامه ریزی بگویید CBS News آنها مرحله بندی برای سناریوهای متعدد در طول روحانی در فلوریدا نامزد کنوانسیون های مختلف از جمله بهداشت و درمان اقدامات احتیاطی در میان موجی همه گیر سطوح. به عنوان بخشی از جریان برنامه ریزی کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر به امضا قرارداد با چند, در بیرون سالن در جکسنویل اطراف VyStar یادبود سربازان عرصه است. یک مشاور ارشد آقای تهمت 2020 کمپین می گوید رادیو فردا دوباره رئیس جمهور حضور در انتخابات است “بازشناسی” آقای تهمت مگا رویدادهای پس از مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Tulsa, Oklahoma.

ایسنا کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش می دهد که در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه جکسون شهردار لنی کاری گفت: این شهرستان با استفاده از مراقبت در قانون بودجه به “قابل توجهی” گسترش تست. وقتی پرسید که آیا جکسون دریافت اضافی تست با توجه به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که مایل به ارزیابی چگونه گسترده COVID-19 بود جلوتر از کنوانسیون ملی در ماه اوت کاری گفت: “آن را به عنوان مربوط به اضافی فدرال سایت هیچ کس به من گفت که آنها در اینجا به همین دلیل.”

دولت توسط دولت

فلوریدا

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده فلوریدا در حال حاضر نزدیک به 300,000 مثبت COVID-19 نفر در سراسر کشور. پس از بیش از 15 ، 000 مورد جدید گزارش شده در یکشنبه, بالاترین روز به روز افزایش موارد در هر دولت و در همه گیر تا کنون, CBS News, کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش دولت دیده است یک قطره در دو روز گذشته هر چند رای مثبت افزایش یافته است و در طول آن دوره زمانی است. فلوریدا در ادامه به برگزاری سومین شماره از coronavirus موارد از هر دولت کالیفرنیا و نیویورک.

رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را ساخته اند چندین بار به دولت در ماه های پس از دولت شروع ردیابی گسترش COVID-19 موارد است. روز شنبه, معاون رئیس جمهور, پنس بازدید جکسون و تصویر بدون ماسک جرقه سوال در مورد اینکه آیا این شهر ماسک حکم نقض شده است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه, شهردار, کاری, رئیس ستاد گفت: این رویداد به دنبال دستور به دلیل اجتماعی فاصله می گیرد. شهر دستور نیاز به ماسک پوشیده می شود که در آن اجتماعی فاصله نمی گیرد.

و فلوریدا تهمت پیروزی در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که آن را به 170 پرداخت کارکنان سراسر کشور با 1,500 زمینه کارکنان در سراسر کشور است. حزب جمهوری خواه از فلوریدا نیز اشاره می کند که فلوریدا تهمت پیروزی ساخته شده است که 10 میلیون رای دهنده مخاطبین و حدود 9,000 داوطلبان آموزش دیده اند و فعال در سراسر کشور.

میشیگان

با یک چشم انداز مثبت در COVID-19 نفر در میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer تمدید میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری از طریق اوت 11, گزارش, ایسنا, کمپین خبرنگار جک Turman. هفته گذشته Whitmer یک فرمان اجرایی را امضا تکرار نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در داخل اماکن عمومی. منظور اجرایی نیز نیاز به کسب و کار به رد خدمات به مشتریان که نمی پوشند پوشش صورت با محدود استثنا. “در طول این بحران اکثریت قریب به اتفاق Michiganders خود را انجام داده اند اما ما باید هوشیار باقی می ماند و همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از عزیزان ما” Whitmer در بیانیه ای گفت. “که به معنی پوشیدن ماسک بر دهان و بینی خود را و تمرین امن فیزیکی فاصله زمانی که بیرون رفتن در ملاء عام. اگر همه ما انجام بخشی از ما در حال حاضر شانس بیشتری وجود دارد که مدارس می توانند رزومه فرد در یادگیری را در بر می گیرند.”

کارولینای شمالی

کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که دولت را بازگشایی مدارس به صورت حضوری و آموزش از راه دور در پاییز به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار LaCrai میچل. در حالی که دولت هنوز کار از طریق سلامت راهنمایی برای کالج ها و دانشگاه های K-12 معلمان و کارکنان و دانش آموزان را ملزم به پوشیدن پوشش صورت. دولت قصد دارد به ارائه حداقل پنج قابل استفاده مجدد پوشش صورت برای هر معلم و عضو هیات. علامت نمایش فیلم از جمله دما چک برگزار خواهد شد در روز قبل از دانش آموزان وارد مدارس که مورد نیاز برای ایجاد یک راه برای منزوی کردن دانش آموزانی که علائم و اطمینان حاصل شود آنها می توانند به خانه با خیال راحت. دولت نیز عرضه دو ماه از دماسنج و پزشکی-تجهیزات درجه نیز تحویل داده شده است به مدارس برای مدرسه پرستاران به استفاده از برای اطمینان از ایمنی. یک متخصص پزشکی نیز ارائه اطلاعات در طول پايه بلند كن بادي و اشاره داده است که نشان می دهد کودکان کمتر احتمال دارد به قرارداد گسترش و یا بیمار به علت COVID-19. رئیس دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش نیز نامیده می شود در دولت فدرال به ارائه کمک های مالی برای کمک به با خیال راحت دوباره باز مدارس برای معلمان و نزدیک به 1.6 میلیون دانش آموزان مدرسه در سراسر کشور.

تگزاس

با وجود افزایش coronavirus موارد ایسنا تولید کاردانی النور واتسون و سیاسی واحد پخش کاردانی هارون ناوارو گزارش مردم در انتخابات برای تگزاس انتخابات بالا بوده. با توجه به داده ها از وزیر امور خارجه را بیش از 1 میلیون نفر رای دادند و در اوایل یا در شخص و یا از طریق ایمیل. 653,942 دموکرات ها نشان داد در بخشی به رای خود را برای یک دموکرات سنا نامزد در حالی که 409,446 جمهوری خواهان در حال حاضر رای مناجات خانه runoffs. در مقایسه با اوایل رای بسیار بالاتر از runoffs در سال 2016 و 2018 هر چند اوایل رای گیری دوره خود را تمدید شد در ماه جولای مسابقات با توجه به COVID-19.

تگزاس تبدیل شده اخیر کانون برای COVID-19 دیدن بالا از بیش از 10 ، 000 مورد جدید در جولای 7. حتی قبل از تجدید حیات دموکرات ها راه اندازی چندین تلاش برای گسترش دهد که می توانید از طریق پست. تلاش خود را سقوط کوتاه در دولت و دادگاه عالی و یک طومار همچنان در دیوان عالی ایالات متحده گفت که آنها نمی خواهد به سرعت بخشیدن به روند انتخابات. در پاسخ به اخیر خوشه جمهوریخواه فرماندار گرگ ابوت صادر ایالت ماسک قیمومیت در اوایل این ماه (و به سرعت شدت انتقاد هشت جمهوریخواه شهرستان کمیته به دلیل آن است). او معاف رواناب رای دهندگان و کارگران از اجرایی خود را سفارش دهید. “ما نمی خواهیم به انکار کسی توانایی رفتن رای به سادگی از آنجا که آنها لازم نیست که یک ماسک او گفت:” در اوایل ماه جولای در کنفرانس مطبوعاتی.

در میان همه گیر دو نظرسنجی کارگران در Collin County, در دالاس منطقه مترو سمت چپ سایت های خود را در روز سه شنبه به دلیل برخی از همتایان خود بودند با پوشیدن ماسک با توجه به تگزاس حزب دموکرات رای دهندگان حمایت مدیر رز Clouston. “آنها به سمت چپ زیرا آنها احساس نمی مانند آنها می تواند با خیال راحت در آن فضا همه روز” Clouston گفت: CBS News, کمپین خبرنگار آدم بروستر. این مثال نشان می دهد یکی دیگر از چالش مقامات ممکن است برای نیروی انسانی در شخص رای گیری در ماه نوامبر: نه فقط پیدا کردن افرادی که مایل به کار, اما مطمئن شوید که آنها احساس امنیت در روز انتخابات. “کل زمان است که ما شده اند به استخدام بیش از چند ماه گذشته افرادی که به طور معمول به کار شده اند گفت: شما می دانید, من اینجا هستم برای این انتخابات و حمایت همه چیز را ما انجام می دهند و من می خواهم وجود داشته باشد تا بد. اما, شما می دانید, من شده اند quarantining برای سه ماه و شما می دانید که من زندگی با یک فرد مسن یا من خودم هستم در معرض خطر و من فقط نمی تواند در آن خطر بودن در یک مکان سنجی و 14 ساعت و در معرض بودن به مردم دیگر رای دهندگان و انتخابات کارگران در این راه” Clouston گفت. او امیدوار دولت “طول می کشد درس از امروز انتخابات و باعث می شود تغییرات را فراهم می کند و راهنمایی شهرستانهای نیاز در یک مقدار بیشتر در صورت به موقع.” یکی از این کارگران 59 ساله سینتیا رایلی چپ او رای دهی در محل در پلانو فقط قبل از انتخابات بودند را به باز کردن. او گفت که او احساس نمی راحت نشستن در کنار مردم با پوشیدن ماسک برای 14 ساعت. “من انتظار می رود برای 12 دلار در ساعت برای نشستن وجود دارد در کنار یک دسته از یاهو که نمی توانید انجام دهید چیزی که اساسی ترین; پوشیدن ماسک. آن را به ارزش آن را” رایلی گفت: CBS News, کمپین خبرنگار کارا Korte. “من می دانم که اگر آنها نمی تواند حتی با قرار دادن ماسک بر روی آنها انجام هر چیز دیگری. خداوند می داند که در آن آنها بوده است.”

مسائل مربوط به آن موضوع

مراقبت های بهداشتی

به تازگی منتشر شده مطالعه می یابد coronavirus همه گیر و در نتیجه بحران اقتصادی باعث شده است که بزرگترین بیمه ضرر و زیان در تاریخ آمریکا افزایش جدید نگرانی در بحث ملی بیش از اتکا به کارفرمایان برای ارائه بیمه سلامت, به گزارش ایسنا تولید کاردانی سارا Ewall-Wice. با توجه به گزارش های ملی حزبی سازمان خانواده ها در ایالات متحده آمریکا حدود 5.4 میلیون نفر شد بیمه با توجه به از دست دادن شغل از فوریه تا آوریل از این سال با توجه به همه گیر. و می کند که شامل آن دسته از کارگران و اعضای خانواده نیز از دست داد بیمه به عنوان یک نتیجه. مطالعه متحده برآورد افزایش خواهد بود 39 درصد بالاتر از هر افزایش سالانه تا کنون ثبت شده است. متحده که شاهد بیشترین افزایش بیمه کارگران شامل کالیفرنیا و تگزاس نیویورک و فلوریدا و کارولینای شمالی که به مقدار نزدیک به نیمی از همه افزایش می یابد. همانطور که در حال حاضر هشت متحده در حال حاضر حداقل 20 ٪ یا بیشتر از بزرگسالان بیمه از جمله تگزاس و فلوریدا, Oklahoma, گرجستان, می سی سی پی, نوادا, کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. این مطالعه اشاره کرد که همه اما اوکلاهما در میان 15 کشور با بالاترین خوشه در موارد جدید این هفته پایان جولای 12. در حالی که کنگره با تصویب قانون در پاسخ به همه گیر هیچ فدرال قانون ترمیم شده و یا حفظ سلامت بیمه.

کنگره پوشش

در سنا

آریزونا

دموکرات آریزونا در سنای نامزد Mark Kelly اعلام کرد او مطرح شده حدود 12.8 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020 در پیشنهاد خود را برای سرنگون سناتور مارتا McSally ترین او مطرح است از هر سه ماهه به تاریخ, به گزارش ایسنا تولید کاردانی سارا Ewall-Wice. با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را اهدا متوسط حدود 44 دلار و نزدیک به 90 درصد از سهم برای سه ماهه تحت $100. ایسنا کمپین خبرنگار الکس قلع اشاره می کند که کلی حال آخرین تبلیغ در ماه آوریل بالا بردن سپس رکورد 11 میلیون دلار نزدیک به دو حزب جمهوری خواه ایالت مارتا McSally را در مجموع $6.3 میلیون نفر است. به تاریخ مبارزات انتخاباتی خود در میدان نبرد دولت مطرح شده 44 میلیون دلاری در این چرخه از جمله کمک های مالی از تقریبا 396,000 مردم است. McSally هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده خود را جمع آوری کمک مالی در کل اما باید فایل پنج شنبه با کمیسیون انتخابات فدرال. کلی علائم آخرین تعدادی از دموکرات سنا امیدوار به افشای رکورد جمع آوری کمک های مردمی مبالغ حتی در میان یک بیماری همه گیر است که فلج اقتصاد کشور است.

در خانه

مکزیک جدید

با توجه به ایسنا کمپین خبرنگار الکس قلع, کنگره Xochitl تورس کوچک راه اندازی اولین آگهی تلویزیونی از چرخه سه شنبه متعهد به “کار با هر کسی که می خواهد به ارائه جدید مکزیک است.” این دموکرات اضافه شده $132,675 در پخش و تلویزیون هزینه تبلیغات دوشنبه به گفته Kantar/OECD داده است.

“من قرار داده و سیاست را کنار گذاشته و کار کرده با جمهوری خواهان و دموکرات و رئیس جمهور تهمت به تصویب coronavirus امداد طرح” تورس کوچک می گوید: در این آگهی که به سرعت باعث رد از او خواه رقیب.

اعلام می آید بالا دموکرات مطرح شک و تردید بیش از آمریکا شانس در New Mexico, صحبت روز شنبه در مجازی راه اندازی دولت حزب “جدید مکزیک برای همه” هماهنگ مبارزات انتخاباتی. هر چند جو بایدن اغلب نظرسنجی پیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سطح ایالت, خانه, روحانی در مبارزات انتخاباتی بازوی این هفته منتشر شد رای گیری آنها ادعا می کنند نشان می دهد تورس کوچک با ایوت Herrell او جمهوری خواه رقیب در منطقه او را به سختی یک نقطه در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de