لیگ ملی فوتبال استفاده می شود شنبه اعلام برترین بازیکنان و مربیان از 2019 فصل و فوتبال حرفه ای سالن از شهرت استفاده می شود روز به اعلام پنج بازیکن از دوران مدرن خواهد شد که پذیرفته در این تابستان.

سالن از شهرت در حال حاضر به نام 15 نوابغ خواهد شد که پذیرفته شود و روز یکشنبه خدمه خواهد بود headliners زمانی که آنها را به مرحله در کانتون اوهایو به خود را دریافت طلا کت و برای همیشه لطفا برای مندرج در سالن.

در اینجا پنج مدرن-عصر بازیکنان—دو نفر از آنها safeties—نام پنج شنبه.

استیو آتواتر

آتواتر بود ایمنی شناخته شده برای بازدید در حمله بازیکنان که یا تا به حال توپ و یا در راه خود را. او برداشت توسط Denver Broncos در سال 1989 ساخته شده و NFL همه-rookie تیم که سقوط. او تا به حال بیش از 1000 پردازد در 11 فصل و او به نام طرفدار کاسه هشت بار.

او به نظر می رسد در سه سوپر کاسه شده بود همه طرفدار و عضو 90s در تمام دهه تیم. او همچنین تا به حال 24 حرفه ای interceptions.

اسحاق بروس

بروس همچنین گیرنده گسترده با قوچ در لس آنجلس ساخته شده و این حرکت با این تیم به سنت لوئیس که در آن آنها شد “بزرگترین نمایش روی چمن.” او گرفتار 13 touchdowns و حرفه ای-بالا 1,781 دفاع کند گرفته شد متری در سال 1995 بود که سال دوم خود را در لیگ. او NFL با 1 ، 338 پر از دریافت متری زیر فصل است. او در بخشی از قوچ’ 1999 تیم که راهپیمایی به کاسه فوق العاده با بالا پرواز جرم و او گرفتار یک منتقل و به سرعت از 73 متری برای این بازی برنده امتیاز—تنها سوپر جام پیروزی در قوچ تاریخ حق رای دادن.

بروس بازنشسته در سال 2010 به عنوان تیم تمام وقت رهبر در پذیرایی و با 15,209 دریافت متری بود که دوم بیشتر در NFL تاریخ است.

استیو هاچینسون

هاچینسون شد توهین آمیز lineman پیش نویس در سال 2001 و او به همه rookie تیم که سقوط با Seattle Seahawks. او برای Seahawks ها و تیتان بازی در سوپر باول 50 و هموار راه را برای ستاره های در حال اجرا پشت شان الکساندر (نمای کلی) و آدریان پترسون (وایکینگ ها).

هاچینسون عضو تمام دهه تیم در 2000s و از او پنج بار تمام نرم افزار و هفت بار نرم افزار کاسه های انتخاب قبل از بازنشسته شد و پس از فصل 2012.

Edgerrin جیمز

جیمز تا به حال لوکس از بازی در Peyton Manning های اولیه به جرم و آن را در حال اجرا پشت پاها که به عنوان خسارت آنجا که منینگ بازو. جیمز led NFL در عجله در هر دو سال 1999 و 2000 برنده Rookie سال و تمام نرم افزار در سال 1999. جیمز بخشی از یک اکتان بالا جرم است که برنده چهار دوره متوالی به عنوان بخش و برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی.

جیمز هرگز ساخته شده کاسه فوق العاده با Indianapolis Colts, اما او آن را با کاردینالز آریزونا در سال 2008. او به نام چهار Pro کاسه و با عجله برای 1000 متری یا بیشتر در هفت فصل—بیش از 1500 متری چهار بار در 11 سال کار حرفه ای.

Troy Polamalu and Pittsburgh Steelers
Troy Polamalu #43 از Pittsburgh Steelers معرفی شده است قبل از بازی مقابل نیواورلئان پرستاران در هاینز درست در نوامبر 30, 2014 در پیتسبورگ پنسیلوانیا است.
عکس توسط گرگوری Shamus/گتی ایماژ

Troy Polamalu

Polamalu شد دیرین ایمنی برای Pittsburgh Steelers شناخته شده برای خود را طولانی-جریان و باطل بازدید در رسیور. NFL.com نام او را “برجسته ایمنی از نسل او.” او استیلرز برنده لیگ شمالی پنج بار ساخته شده از پلی آف هفت بار و به سوپر باول سه زمان مختلف در 12 فصل.

او یک عضو از 2000s همه دهه تیم, و او به نام 2010 دفاعی بازیکن سال توسط آسوشیتد پرس. او به نام طرفدار کاسه هشت بار و از او چهار بار تمام-ro.

NFL 2019 جوایز فردی

NFL نام آن عالی بازیکنان و مربیان برای سال 2019 فصل است. Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون بود که به اتفاق آرا MVP لیگ—تنها بازیکن دوم را به نفع خود جایزه به اتفاق آرا (تام بردی, 2010).

در اینجا NFL برندگان جایزه اعلام کرد شنبه شب:

NFL MVP

Lamar, Jackson, QB, Baltimore Ravens

توهین آمیز بازیکن سال

Michael Thomas, WR, New Orleans Saints

بازیکن دفاعی سال

Stephon Gilmore, CB, New England Patriots

توهین آمیز Rookie از سال

Kyler موری, QB, آریزونا کاردینالز

دفاعی Rookie از سال

نیک Bosa, DE San Francisco 49ers

باز گشت بازیکن سال

رایان Tannehill, QB, Tennessee Titans

مربی سال

جان ما Baltimore Ravens

دستیار مربی سال

گرگ روم, Baltimore Ravens

والتر Payton مرد سال

کاله کمپبل Carolina Panthers

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de