2020 نت بال Superleague بازکن می بیند ضبط جمعیت با وجود نارضایتی در میان باشگاه های بیش اضافی دور

با وجود شکست لافبورو رعد و برق سر مربی سارا Bayman ادعا اکثر باشگاه ها مخالف بودند به معرفی اضافی دور از وسایل به 2020 Superleague یک رکورد جمعیت برای دیروز بازکن فصل نشان داده پررونق اشتها برای این ورزش است.

تنها زمان خواهد گفت که آیا علاوه بر این از 19 دور برای مبارزات انتخاباتی پرده-بیدار – 10 تمام طرف بازی در همان روز روابط تعیین شده توسط تیم نهایی 2019 فصل دادن با اولین بازی, دوم, سوم, چهارم مقابل و غيره و نقاط رفتن به سمت کلی فصل شمارش خواهد شد که محوری تاثیر می آیند پایان فصل به طور منظم در اواسط ماه ژوئن.

Bayman که تماشا او را به سمت سقوط سنگین 72-58 دست دادن به تیم, داخل حمام, محکم است از اعتقاد به آن خواهد شد: “در آن معنا ندارد این تیم که از آن بهره مند خواهد شد بدیهی است این تیم که پیروزی امروز,” او گفت:. “من نفرت قالب من فکر می کنم این احمقانه است. ما در واقع می دانیم که ما باید یک مبارزه به خاطر ما از دست داده ایم این بازی دشوار است.”

اما برای Superleague سازمان, حداقل, خواهد شد که یک ماده برای یک روز دیگر داده شده شنبه موفقیت در بیرمنگام با جمعیت فروخته شده از 9,250 هجوم آوردند به تماشای اکشن – بزرگترین تا کنون برای یک رویداد یک روز در نت بال تاریخچه. برای قرار دادن که به زمینه 7,233 با حضور سال گذشته Netball نهایی جام جهانی بعد در لیورپول هنگامی که انگلستان ضرب و شتم آفریقای جنوبی به برنز و نیوزیلند به پایان رسید و استرالیا را بدست آورد.
لندن پالس و Strathclyde Sirens بازی در Superleague


اعتبار: گتی ایماژ

“نت بال قرار داده خود را بر روی نقشه” در لندن گفت: نبض مدافع لیندسی Keable. “من شده است در این لیگ 13 سال من به تماشای آن بروید از مادر من و چند نفر دیگر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال تماشای ما. این است چگونه نت بال باید باشد.”

Keable صحبت شد و پس از پنج بازی با او در لندن پالس طرف به پایان رسید که پایین فصل گذشته دقت triumphing 53-51 دوم-پایین Strathclyde Sirens.

با توجه به برنامه مسابقات می تواند وجود داشته اند ترس که جمعیت تنها تورم به تدریج قبل از شب بازی است که در آن دفاع از قهرمانان منچستر تندر ضرب و شتم در سال گذشته دوندگان تا زنبورهای نت بال 62-55.

اما وجود دارد فقط کمی جیب صندلی های خالی برای اولین بازی با اکثر امید بستن به لذت بردن از تمام هشت ساعت عینک. ساری طوفان و سلتیک اژدها نگهداری, با کیفیت بالا سرگرمی سطوح با 44-43 پیروزی سابق قبل از عربها Mavericks ضرب و شتم سورن ستاره 70-49.

Bayman بود در میان کسانی که در ابتدا مورد انتقاد اضافی دور از وسایل که جایگزین سنتی سوپر شنبه فرمت که در آن تمام 10 تیم به رقابت پرداختند در یک روز به عنوان بخشی از ثابت های نجومی برچسب آن را ‘حساس’ در ماه اوت گذشته و همچنین نشان می دهد که برای تیم مانند رعد و برق که تمایل به آرامی شروع آن می تواند زیان اور.

متاسفانه برای او رعد و برق گیر به خود را در اوایل فصل عادات و در حالی که اذعان به جمعیت بسته بندی شده بود چیزی که ما تنها می تواند خواب اند حدود پنج سال پیش او پیشنهاد اکثر باشگاه ها بودند در برابر تغییرات.

“این آسان برای گفتن من ایستاده بود با این حال ما برنده,” او گفت:. “هیچ کس واقعا می خواستم این. ما بازی خواهد کرد و حمام سه بار در این فصل و آنها تنها تیم ما نیست, ضرب و شتم فصل گذشته. ما نوع مجازات برای اتمام چهار صفحه با گرفتن اضافی دور این سال است.

“ما می تواند آن را به حال به عنوان یکی از دور از این فصل ما می تواند آن را به حال به عنوان یک پیش فصل بازی. ما نمی گویند قبل از آن تصمیم گرفته شد. ما پس از آن در مورد آن پرسید و هفت نفر از 10 تیم نمی خواهید آن را. برای من در یک دموکراسی هفت از ده برنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de