مدت کوتاهی پس از رای گیری مجلس سنا روز جمعه که منع شهادت شهود از استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را محکوم کرد تصمیم گیری در توییتر.

رای جمعه شب تقسیم شد 51-49 عمدتا در امتداد خط حزب. سناتور جمهوریخواه میت رامنی در اوهایو و سوزان کالینز از مین تنها مردم را به عبور از خطوط حزب هر رای گیری برای شنیدن شهود. سنا می رود که برای نهایی کردن برنامه برای بقیه محاکمه امشب. رای گیری نهایی خواهد شد به احتمال زیاد شنبه برگزار شد.

استیضاح محاکمه شد موضوع از این شش موضوعات روند در توییتر شب جمعه است. بسیاری از نامزدها به امید به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری وزن در.

“اگر شما لازم نیست که شهود شما لازم نیست که یک محاکمه عادلانه. حقیقت خواهد آمد” سناتور. ctq از مینه سوتا نوشت.

در حالی که سناتور. الیزابت وارن ماساچوست نمی جیر پس از رای, چند ساعت قبل از او به اشتراک گذاشته یک سری از توییت انتقاد از رئیس جمهور و مجلس سنا خواهان. او همچنین خود را تکرار وعده قبلی به منظور آزادی هر استیضاح مربوط به سند در اولین روز ریاست جمهوری خود را.

“با هل دادن از طریق یک محاکمه شم با هیچ شاهد و هیچ کاخ سفید اسناد و مدارک آنها در حال کمک به خود را پوشش و به او چراغ سبز برای ادامه قانون شکنی. و آنها پایمال بیش از قانون اساسی ما در این روند,” او نوشت. “جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید باید بدانند که شواهد در برابر تهمت نمی توان برای همیشه پنهان. در روز یکی به عنوان رئیس جمهور من را از انتشار هر سند مربوط به این استیضاح پرس و جو که آنها پنهان شده است. مردم خواهد آموخت که حقیقت است.”

سناتور. برنی ساندرز ورمونت به اشتراک گذاشته شده در یک ویدئو خواستار رای “فروپاشی حزب جمهوری خواه.”

“چگونه ما را محاکمه بدون شهود? این ظالمانه است که این مسخره از عدالت است و متاسفانه با همخوانی یک رئیس جمهور که معتقد است او بالاتر از قانون” ساندرز گفت. “این یک روز غم انگیز برای کشور ما این است که یک روز غم انگیز برای عدالت است و یک روز غم انگیز برای ما دموکراسی است.”

سناتور. مایکل بنت از کلرادو کوتاه بود در اظهارات خود.

“جمهوری خواهان مجلس سنا فقط رای به eviscerate حکومت قانون است. برای چه… دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? احساساتی,” او نوشت.

میلیاردر و بنیانگذار سیاسی حمایت گروه نیاز به استیضاح تام Steyer به نام سناتور جمهوریخواه “بزدل” را برای رای دادن.

“این کار از سناتور ایالات متحده آمریکا است که برای جلوگیری از رئیس جمهور از ارتکاب جرایم رانندگی دور شو. این محاکمه یک شم. #GOPCowards,” Steyer نوشت.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به نام برای رئیس جمهور تهمت برگزار می شود پاسخگو باشد.

“آنچه اتفاق افتاده فقط در سنا یک رسوایی است. جمهوری خواهان مجلس سنا را نگه نمی دارد این رئیس جمهور پاسخگو است اما ما خواهد شد. آخرین کلمه را از طریق مردم آمریکا—در صندوق های رای در سراسر کشور” او هنوز توییتی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیست به طور مستقیم نظر در رای گیری هر چند در مدت کوتاهی پس از رای گیری صورت گرفت او به اشتراک گذاشته یک صدای جیر جیر تکرار و ادعا کرد که “آمریکا شخصیت است در انتخابات.”

همانطور که از انتشار زمان نامزد میلیاردر مایک بلومبرگ سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک تاجر اندرو یانگ و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی اند و نه اظهار نظر در توییتر. در طول مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن Gabbard بود تنها “در حال حاضر” رای دادن.

این حادثه در قلب استیضاح محاکمه یک تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy که در طی آن تهمت متهم خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های اولیه تا زمانی که اوکراین توافق کردند که به منظور بررسی تهمت سیاسی رقیب جو بایدن به عنوان به خوبی به عنوان او شکارچی.

democratic debate
سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اینجا نشان داده شده در نوامبر 20, بحث, صحبت کردن در مورد رای گیری در سنا استیضاح آزمایشی که منع اضافی شهادت.
الکس ونگ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de