هواشناسان ابراز تعجب خود را پس از یک برنامه به طور بالقوه شکستن رکورد وزش باد ثبت شده در کالیفرنیا با توجه به گزارش.

خدمات ملی آب و هوا (NWS) پیش بینی الکس Hoon گفت: تند باد اندازه گیری 209 کیلومتر در ساعت. آن ثبت شده بود در حدود 7:45 صبح به وقت محلی در روز یکشنبه توسط یک دستگاه نظارت در کیرکوود کوه آسوشیتد پرس گزارش داد.

این ابزار در واقع یک پیست اسکی در جنوب دریاچه تاهو در ارتفاع 9,186 ،

روز یکشنبه سرد طوفان جاروب جنوب از طریق کالیفرنیا آوردن با آن برف و باران و تگرگ و باد بالا سرعت.

“آن بالا رفت و تا” Hoon گفت: AP با اشاره به بالا بودن سرعت باد که او و همکارانش در NWS در رنو نوادا, مشاهده, همراه تاج سیرا نوادا به عنوان طوفان جاروب از طریق این منطقه است.

دستگاه نظارت در کیرکوود شده بود ضبط با سرعت بیش از 150 کیلومتر در ساعت برای مدت چند ساعت اتفاق غیر معمول NWS پیش بینی Craig Shoemaker گفت: ساکرامنتو زنبور عسل.

از 209-مایل در هر ساعت تند باد را نمی توان تایید کرد تا زمانی که از آن شده است تایید شده توسط متخصصان هواشناسی. “بدون شک آنها تا به حال بادهای قوی که در سایت” کفاش گفت: زنبور عسل. “ممکن است در واقع روز به یقین مطلق.”

با این وجود Hoon اعتماد به نفس است که اندازه گیری شد و خطا نیست. “راه که بادها را تا سطح شیب دار به نظر می رسد مشروع” Hoon گفت: AP. “این یک لحظه ای هیجان انگیز برای اطمینان حاصل کنید.”

اما NWS ساکرامنتو گفت: ایستگاه آب و هوا در کیرکوود نیز اندازه گیری 92 درصد رطوبت در طول دوره از بالا بادها—چیزی است که می تواند نشان می دهد که مشکلات فنی رخ داده بود.

“پس از بررسی بیشتر به 209 mph وزش تند باد گزارش شده در کیرکوود به نظر می رسد مشکوک” یک صدای جیر جیر از NWS ساکرامنتو بخوانید. “ایستگاه به نظر می رسد که خطاهای متعدد از جمله 92 درصد رطوبت نسبی در طول بادهای قوی. همچنین باد به نظر می رسد غیر منتظره ای قوی در چند روز گذشته در این ایستگاه است.”

Kirkwood Ski Resort
سهام عکس: یک تصویر از کیرکوود کوه رفت و آمد مکرر که در آن به طور بالقوه شکستن رکورد تند باد ثبت شد.
iStock

بالا بادها در کیرکوود روز یکشنبه مجبور به تعطیلی این پیست اسکی در منافع ایمنی. “با توجه به قوی و افزایش باد در سراسر کوه (gusts به عنوان بالا به عنوان 209 mph) کیرکوود بسته خواهد شد برای اطمینان از مهمان و ایمنی کارکنان. مکان های غذاخوری باز باقی خواهد ماند برای مهمانان و کارکنان ماندن در دره” کیرکوود کوه رفت و آمد مکرر است.

جریان تند باد با سرعت رکورد کالیفرنیا 199 کیلومتر در ساعت ثبت شده در بند کوه واقع در غرب دریاچه تاهو در نوامبر 16, 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de