در این هفته پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی بهداشت اورژانس ترس مصرف کنندگان به دنبال ضد عفونی کننده دست و صورت با ماسک در آمازون یافت می شود بسیاری از محصولات هزینه 50 درصد بیشتر از حد معمول با توجه به مطالعه منتشر شد چهارشنبه توسط ایالات متحده PIRG آموزش و پرورش صندوق.

مصرف کننده حمایت گروه گفت: آن استفاده می شود قیمت-نرم افزار ردیابی برای بررسی قیمت در آمازون برای بالاترین-رتبه بندی نتایج جستجو در هفته بعد از این که اظهارنامه در تاریخ 30 ژانویه در مقابل متوسط 90 روز هزینه بین تاریخ 1 دسامبر و مارس 29. قیمت خوشه به صورت ماسک به خصوص چشمگیر افزایش 166% به طور متوسط از نوزدهمین دوره سه ماه.

در یک مورد ایالات متحده PIRG در بر داشت یک بسته از 320 Lysol ضد عفونی کننده دستمال مرطوب که معمولا هزینه $13.57 قیمت $220. یکی دیگر از مثال های ارائه شده Purell ضد عفونی کننده که به طور معمول به فروش می رساند برای $7.99 قیمت به عنوان بالا به عنوان $49.95.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

این گروه گفت که چنین قیمت-درآوردن بود به خصوص شایع در میان فروشندگان شخص ثالث, اما آن نیز زمان و مکان آمازون محصولات خود را. نزدیک به یک در شش ماسک و دست عفونی فروخته شده توسط خرده فروش خود را دیدم جهش قیمت حداقل 50 ٪ در ماه فوریه به عنوان آمریکایی ها آگاه تر شد ویروس.

شیب افزایش جلب توجه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom با دموکرات در اوایل ماه مارس به tweeting: “به طور جدی @آمازون ؟ این قیمت ها پوچ” با یک تصویر از هزینه Purell ضد عفونی کننده دست.

“وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون است. ما نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران و, در خط با ما دیرینه سیاست اخیرا مسدود شده و یا حذف شده صدها نفر از هزاران نفر از ارائه می دهد. ما همچنان به طور فعال نظارت بر فروشگاه ما و حذف ارائه می دهد که نقض سیاست های ما” یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل. “قیمت درآوردن یک تخلف آشکار از سیاست های ما غیر اخلاقی و در بعضی از مناطق غیر قانونی است. در علاوه بر این به فسخ این حساب های شخص ثالث ما خوش آمدید این فرصت را به کار به طور مستقیم با ایالات وکلای عمومی به محاکمه بازیگران بد.”

چگونه خود را ضد عفونی کننده دست

این یافته ها نشان می دهد آمازون نیاز به عمل پیشگیرانه به توقف قیمت-قصاص قبل از آن اتفاق می افتد به جای واکنش پس از این واقعیت گفت: آدم Garber ایالات متحده PIRG.

“نظر ما این است که آسیب در حال حاضر انجام شده است” گفت: CBS MoneyWatch. “آن زمان برای آمازون برای قرار دادن در اقدامات پیشگیرانه قبل از آن اتفاق می افتد نه هفته بعد.”

در حالی که آمازون دارای پاک آن سایت از خیلی از outlandishly قیمت ماسک و عفونی نمونه ای از قیمت سنگ آهن در بازار هنوز هم می تواند یافت می شود این هفته است. در روز سه شنبه 50 میلی لیتر بطری ErYao ضد عفونی کننده دست آمده در حال ارائه شده برای $459 از یک اهرم در چین است.

به عنوان انتظار می رود قیمت سنگ آهن در بازار مشخص شده توسط Garber گروه همزمان با افزایش تقاضا است. ضد عفونی کننده دست فروش 67 درصد در چهار هفته به پایان فوریه 22 از سال-دوره قبل از آن با توجه به بازار محقق NPD Group. فروش آنلاین رشد 170%, NPD گفت. دست دستمال مرطوب نیز شاهد افزایش فروش تا 11 ٪ به طور کلی و 47% آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im