24 وکلای کلی اصرار سنا به Reauthorize خشونت علیه زنان عمل می کنند به دلیل افزایش نگرانی از خشونت

دو ده وکلای general) در نامه ای به قانونگذاران دوشنبه اصرار سنا به reauthorize خشونت علیه زنان عمل می کنند که تمام شده بیش از یک سال پیش.

“به عنوان COVID-19 همه گیر مردم نگه می دارد در خانه با معتادان خود من اصرار سنا به reauthorize این مهم برای حمایت از زنان در معرض خطر خشونت خانگی” واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن گفت: در انتشار اخبار. فرگوسن رهبری ائتلاف یک گروه که شامل وکلای عمومی در کالیفرنیا, کلرادو, کانکتیکات, دلاور, هاوایی, ایلینوی, آیووا, مین, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, New Mexico, New York, کارولینای شمالی, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا و ویسکانسین و واشنگتن ،

خشونت علیه زنان عمل می کنند برای اولین بار به قانون امضا شده در سال 1994 به ارائه بودجه برای بررسی و رسیدگی به پرونده های خشونت علیه زنان است. Reauthorizations قانون در سال 2000 و 2005 ارائه منابع اضافی برای قربانیان و با عبور نمود در سال 2013 گسترش دسترسی به این منابع به جوامع تحت پوشش نیست در متن اصلی. عمل تمام شده در فوریه 2019 خلاصه بعد از یک فرمت تحت پوشش در کوتاه مدت هزینه های لایحه.

هر چند مجلس نمایندگان گذشت یک نسخه از قانون را با عبور نمود آوریل گذشته آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط مجلس سنا. فشار برای یک رای در عمل به رهبری سناتور دایان فاینستاین در ماه نوامبر بود که در نهایت ناموفق بود.

Senator Dianne Feinstein
سناتور دایان فاینستاین (D-CA) تصویر در سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی نامزدی شنوایی برای مدیر اطلاعات ملی در Dirksen سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن, دی سی, مه 5 سال 2020 است. فاینستاین به رهبری سناتور دموکرات در هل دادن به خشونت علیه زنان عمل به reauthorized در ماه نوامبر.
گابریلا DEMCZUK/خبرگزاری گتی ایماژ

در این نامه فرگوسن گفت: reauthorizing عمل خواهد بود یک “گام مهم” برای مقابله با خشونت مبتنی بر جنسیت و اضافه کرد که همه گیر معرفی شده نیاز به اقدام سریع برای محافظت از قربانیان و قربانیان بالقوه خشونت خانگی است. “زنان در کشورهای ما در حال شمارش در آن” در این نامه به عنوان خوانده شده.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که در پیوست فاینستاین به عنوان یکی از چهار قانونگذاران خطاب در فرگوسن نامه پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

با توجه به تحقیقات توسط مارشال پروژه داده که به نظر می رسد برای نشان دادن خشونت اعداد رو به کاهش در برخی از شهرستانها ممکن است غیر قابل اعتماد. با مردم را تشویق به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری سفر, گزینه های محدود تر در حال حاضر برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت سعی کنید به فرار از یک برنامه به طور بالقوه خطرناک محیط زیست است.

“در زمان بحران و به خصوص در حال حاضر که مردم را به ماندن در منزل, نرخ خشونت خانگی بالا برود و بازماندگان به ویژه آسیب پذیر” ماساچوست دادستان کل Maura هیلی گفت: در انتشار اخبار در مورد حمایت این قانون را با عبور نمود. “ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت و محافظت از بازماندگان قربانیان جرم و جنایت و مردم در روابط سوء استفاده در این بیماری همه گیر.”

چند تن دیگر از وکلای عمومی که به امضا فرگوسن نامه ساخته شده مشابه اظهارات روز شنبه در نشستی در مجلس سنا به سرعت عمل می کنند. “با عبور نمود از خشونت علیه زنان عمل بسیار دیر شده” کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا گفت. “در کنار همکاران در سراسر کشور ما مصرانه از کنگره برای دریافت این انجام می شود.”

سنا reconvened دوشنبه برای اولین بار از ماه مارس پس از همه گیر قانونگذاران مجبور به کار در خارج از پایتخت و به دور از همکاران خود را برای هفته ها. در حالی که شده است وجود دارد برخی از حمایت هر دو حزب برای سناتور “بازگشت به کاپیتول هیل ده ها تن از حقوق مدنی گروه در حال حاضر صحبت کردن در برابر ایران با رهبری آمریکا و رانندگی به تصویب بحث قضایی نامزد استدلال سناتور’ زمان بهتر خواهد بود صرف تمرکز بر قانون است که می تواند کمک آمریکایی ها تلاش با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر