24-year-old ویروس بیمار بود که “نزدیک به مرگ” از بیمارستان مرخص شد و پس از 79 روز

یک زن 24 ساله در تگزاس در بیمارستان بستری شد با توجه به کروناویروس در پایان ماه آوریل است. او در نهایت به خانه رفت در این هفته – پس از 79 روز. این بیمارستان گفت: پائولا Castillo بود: “نزدیک به مرگ” در طول اقامت خود را.

Castillo وارد اتاق اورژانس در 27 آوریل با دشواری در تنفس ، سرفه و تب با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط بیمارستان, پزشکی, شهر تپه شمالی در تگزاس است. او تا به حال تجربه شده است علائم به مدت شش روز قبل از رفتن.

“پس از آزمایش مثبت برای coronavirus او قادر به مدیریت خود و به دنبال مراقبت های اضطراری” می خواند انتشار. “علائم او بدتر شده و به سرعت او قرار داده شده در یک ظرف 24 ساعت اول در پزشکی شهرستان تپه شمالی.”

Castillo دریافت نمی کردن ونتیلاتور برای بیش از یک ماه است. شوهر و مادر گفته شد “را لمس کنید و بروید” و او به یاد می آورد با دیدن تنها چند تعامل با کارکنان.

“من تو را دیدم یک نور” Castillo گفت: در حالی که recuperating با توجه به این بیمارستان است. “که نور خدا بود به من گفتن از آن زمان به خواب بیدار می شوید.”

پس از 67 روز در داخل بیمارستان Castillo کمک کرده بود خارج به طوری که او می تواند احساس باران. او تا به حال برای به دست آوردن توانایی به صحبت کردن و راه رفتن پس از آمدن خاموش ونتیلاتور و در زمان او اولین قدم پس از بستری در جولای 3.

Castillo است پس از آزمایش منفی برای coronavirus اما او در مسیر بهبودی است “به مراتب بیش از پس از ترخيص” گفت: این بیمارستان است. کارکنان آن هستند با این وجود در “جشن او روح مبارزه و بهبود قابل توجه در برابر بد شانس.”

Castillo گفت: هرگز از آن عبور او ذهن او می تواند ویروس, CBS انجمنها ،

“شاید اگر من می خواهم که فقط گوش و فرسوده ماسک فقط یک چیز ساده من باید اجتناب شود این همه,” او گفت:. “من کار در یک بانک — من همیشه در اطراف مردم — اما من مثل من خوب من خوب است. هرگز من فکر می کنم من می خواهم آن را گرفتن.”

Castillo پایین آمد با COVID-19 قبل از موارد منفجر شد در سراسر تگزاس در هفته های اخیر. تعدادی از عفونت وجود دارد در حال حاضر صعودی. با توجه به Texas Department of State, خدمات بهداشتی بیش از 282,000 موارد گزارش شده در کشور از جمله 10,791 مورد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت نه تشویق به استفاده از ماسک و تا همین اواخر. او با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه نیاز به ماسک در اما تعداد فزاینده ای از دولت کلانترها گفته اند که آنها حاضر به اجرای آن.

دکتر Hetal رعنا یک پزشک در پزشکی شهرستان تپه شمالی گفت: CBS انجمنها آنها در حال دیدن بیشتر و بیشتر در بیماران جوان مانند Castillo, قرارداد, ویروس. این COVID-19 واحد در بیمارستان بوده و تقریبا کامل برای بیش از یک ماه است.

“ما را دیده اند بسیار منفی” رعنا گفت. “ما دیده ایم بسیاری از بیماران مرگ در بیمارستان ما که در وضعیت او.”

رعنا گفت: کارکنان در بیمارستان خسته هستند اما این Castillo را بهبود داده و آنها را امید.

“آن فقط از نوع re-انرژی شما و به شما می دهد که حس از آنچه در آن به معنی صرفه جویی در زندگی کسی به کسی کمک غلبه بر چنین بیماری شدید بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de