25 کشته به عنوان دولت اسلامی گروگانگیری در کابل معبد سیک

تلگراف | No comments

افراد مسلح و بمب گذاران انتحاری مورد حمله یک سیک مجتمع مذهبی در پایتخت افغانستان شهر کابل در روز چهارشنبه و تا 200 نفر معتقد بودند به دام افتاده در داخل یک عضو پارلمان گفت.

این حمله ادعا شده توسط گروه دولت اسلامی کشته شدن دست کم چهار نفر از جمله یک کودک در حالی که نیروهای امنیتی مسدود کردن منطقه و مصرف شد در حمله.

سیک ها شده اند و هدف حمله شبه نظامیان اسلام گرا در جنوب آسیا است. یک سخنگوی طالبان در یک پیام در توییتر را تکذیب کرد مسئولیت این حمله است.

Walters سینگ Khalsa یک عضو پارلمان که نشان دهنده کوچک جامعه سیک گفت: “در حال گزارش شده است که چهار نفر کشته و 200 نفر به دام افتاده در داخل معبد در اوایل صبح حمله.

“سه بمب گذار انتحاری وارد یک دارامسالا” او گفت: با اشاره به یک پناهگاه در منطقه یک معبد ترکیب.

“افراد مسلح آغاز حمله خود را در زمانی که دارامسالا پر بود از نمازگزاران,” او گفت:.

او گفت که نیروهای امنیتی افغان شد برخورد با مهاجمان.

این حادثه یک روز پس از ایالات متحده گفت: این امر کاهش آن کمک به دولت توسط $1 میلیارد دلار بیش از سرخوردگی است که اختلافات رهبران سیاسی نمی تواند در رسیدن به توافق و تشکیل یک تیم برای مذاکره با طالبان.

وزارت کشور گفت که نیروهای امنیتی افغان تا به حال پاک یک طبقه از این مجتمع و در حال حرکت بودند به آرامی سعی کنید و جلوگیری از تلفات ملکی.

سیک ها یک اقلیت مذهبی در افغانستان با اعداد کمتر از 300 خانواده.

در سال 2018 یک بمب گذاری انتحاری با هدف قرار دادن جامعه سیک و ادعا کرد توسط داعش از کشته شدن بیش از ده نفر در شرق افغانستان در شهر جلال آباد.

ایالات متحده در ماه گذشته رخ داد یک معامله با طالبان بر خروج از ایالات متحده آمریکا به رهبری نیروهای بین المللی اما توافق را شامل نمی شود داعش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>