26 ساله surfer سوگواری پس از حمله کوسه در کالیفرنیا. ساحل

سی بی اس آمریکا | No comments

وجود دارد هیچ انکار که گشت و گذار در یک نقش حیاتی در بن کلی زندگی است. او مورد احترام کالیفرنیا تخته موج سواری shaper, ازدواج به مشتاق گشت و گذار بود و در امواج هر زمان که او شانس.

در بعد از ظهر شنبه 26 ساله کلی بود گشت و گذار در آب های منرسا دولت ساحل در حدود 5 کیلومتری غرب واتسون ویل در شهر سانتا کروز زمانی که او قربانی یک حمله کوسه, CBS San Francisco گزارش شده است.

او به ارمغان آورد به ساحل اما درگذشت یک زمان کوتاه بعد از صدمات خود را. کلی اولین کشنده حمله کوسه قربانی در شمال کالیفرنیا پس از یک صدف آبالون غواص کشته شد در نزدیکی Kibeseliah سنگ در Mendocino County در سال 2004.

رسانه های اجتماعی مراسم تجلیل از شروع نورد به به بن کلی Surfy Instagram صفحه در روز یکشنبه به عنوان محکم گره محلی گشت و گذار در جامعه سقوط به حالت عزاداری.

“خوب برادر شما رسیده افسانه وضعیت” نوشت chejordan28. “ما همیشه می گفت اگر شما میخوای بری برو ، ما به عنوان خوانندگان همه درک کنند که ما علامت زیر خط نقطه چین در جوهر نامرئی هر زمان که ما وارد آب. ما وارد یک محل که در آن چیزهایی بیشتر از ما ساکن است و آن را احتمالا می تواند آخرین باری که ما پا بر روی زمین است.”

“من فقط می خواهم به ارسال من عمیق ترین تسلیت خود را به مادر و خانواده و همه دوستان مشترک ما در ما گشت و گذار در جامعه در اینجا این است که سانتا کروز. بن شما یکی از یک نوع, یکی از آنهایی که خوب خواهد شد و شما بشدت از دست رفته است. سلام داداش و خیلی دوست دارم در سفر خود به گشت و گذار ستاره. حداقل من می دانم که شما یک هیئت مدیره خوب زیر پای خود.”

“کلمات تنها و اندوه” نوشته شده nik0hh77. “در عین حال من به صلح و شادی دانستن پدر ما شما استقبال با آغوش باز. ممکن است شما استراحت در صلح دوست من.”

“Gonna miss you bro @benkellysurfboards با تشکر از شما برای همیشه داشتن که روح سلام” گفت: h20logist در یک پست “😢 RIP.”

“یک افسانه واقعی و شیرین ترین مرد من می دانستم که” whatsandrewbrewing ارسال شده است. “او نشان داد عشق به همه و دوست داشتنی شده توسط بسیاری از. مفتخر می دانم که او برای من انجام داد. استراحت در صلح و آرامش من است.”

“نماز را برای شما بن و قلب من می شکند برای دوستان و خانواده خود را که از دست شما” riptide360 نوشت.

Santa Cruz County Sheriff پرسنل نامیده می شدند و در حدود 1:30 p. m. روز شنبه به وزارت امور خارجه پارک ساحل در حدود یک مایل در جنوب اصلی پارکینگ. یک مرد بعد از شناسایی به عنوان بن کلی توسط پزشکی قانونی — تا به حال شده است توسط حمله ناشناخته “کوسه گونه” پارک دولت گفت: در انتشار اخبار.

پس State Parks, پروتکل, آب کردن منرسا دولت ساحل 1 مایل در جنوب و شمال که در آن surfer مورد حمله قرار گرفت بسته خواهد شد برای پنج روز بازگشایی پنج شنبه.

هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم ضبط شده توسط Raymond نقره در 30 آوریل حدود 5 مایل از روز شنبه در حمله به یک مدرسه از کوسه ها اعم از 8 به 12 فوت طول.

کشنده حمله کوسه نادر در امتداد ساحل شمالی کالیفرنیا با وجود این که عمده زمین پرورش برای کوسه بزرگ سفید. شده اند وجود دارد حداقل دو کشنده دیگر حمله کوسه از سال 1984. هر دو درگیر غواصان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>