3 اعضای خانواده زخمی شدند که قایق برخورد با نهنگ

سه نفر از اعضای خانواده در یک قایق تفریحی مجروح شدند یکی به طور جدی پس از آن برخورد با یک نهنگ کوهان دار, مقامات گفت. CBS وابسته KTVA گزارش برخورد اتفاق افتاده شنبه فقط در خارج Auke خلیج در شمال جونو ملی اقیانوسی و جوی اداره شیلات در بیانیه ای گفت.

گارد ساحلی رله اطلاعات به NOAA که قایق بلافاصله به ساحل که در آن برخی از اعضای خانواده منتقل شدند به Bartlett بیمارستان منطقه ای در جونیو.

بیمارستان سخنگوی کتی Bausler گفت: سه نفر گرفته شده به بیمارستان. دو مرخص شدهاند اما یکی بود که پرواز به یک بیمارستان سیاتل. که کسی تا به حال توجهی داخلی آسیب ناشی از برخورد دستیار ارشد تراویس مید با پایتخت آتش نجات گفت.

Bausler گفت: این فرد فرستاده شده به سیاتل و یک نفر مرخص شدند از خارج از دولت و شخص ثالث بود از آلاسکا.

بالغ زن humpbacks به طور متوسط حدود 49 متر طول و وزن حدود 35 تن با توجه به آلاسکا بخش ماهی و بازی. نر humpbacks کمی کوچکتر است.

“ما نمی دانیم که سرنوشت نهنگ در این مرحله گفت:” جولی Speegle سخنگوی NOAA شیلات آلاسکا منطقه است.

NOAA می گوید آن را دریافت کرده است و نه هر گونه گزارش از مجروح یا نهنگ مرده در این منطقه پس از برخورد KTVA گزارش شده است.

این حداقل دومین بار در سه هفته است که یک نهنگ است برخورد با یک قایق. ماه گذشته در نیوجرسی دو نفر جان سالم به در برد و پس از آنها پرتاب به اقیانوس هنگامی که یک نقض نهنگ واژگون قایق خود را در امتداد ساحل. نهنگ که به نظر می رسد به یک کوهان دار نیست به نظر می رسد مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im