3 گرجستان زندانیان کمک به نجات معاون سقوط کرد که ناخودآگاه در کار

سه زندانی هستند که اعتبار برای کمک به نجات یک Georgia sheriff معاون که سقوط کرد و ضربه سر خود را در حالی که گشت زنی یک زندان است. این Gwinnett County Sheriff است تشکر برای تلاش های خود را در یک Facebook پست در روز سه شنبه.

“ما عمیقا سپاسگزار برای این سه زندانی برای شجاعت و مهربانی آنها نمایش داده می شود زمانی که آنها به نجات آمد از ما معاون که به تازگی دچار یک اورژانس پزشکی در حالی که نظارت بر زندان مسکن واحد” پست بخوانید.

“زندانیان متوجه ما معاون به نظر می رسد به احساس ضعیف به عنوان او انجام شده خود را در روش های امنیتی در مسکن واحد. اگر چه آنها قفل شده است و در سلول های خود را, آنها را نگه داشته و یک چشم او را به عنوان او بازگشت به صندلی خود را در معاون میز که در آن آگاهی او از دست داده و سقوط بر روی کف بتنی تقسیم سر او باز است.”

کلانتر گفت که یک گروه از زندانیان آغاز شد “تپش در درهای خود را” محاکمه و به فریاد معاون نام به امید بیدار شدن او.

“ما معاون بعدا اعلام کرد که در حالی که او را متوجه او شده است می خواهم ناخودآگاه او آگاه شد از آنچه صدا مانند تپش طبل و می تواند بشنود زندانیان فریاد نام او بارها و بارها” پست توضیح داده شده است. “او بلافاصله فکر یک زندانی نیاز به کمک و به نحوی موفق به افزایش به پای خود و با فشار کنترل پنل برای باز کردن همراه درب.”

این سه زندانی و سپس با عجله به معاون و radioed برای کمک به این پست گفتم.

“این زندانیان تا به حال هیچ تعهد وجه برای ارائه کمک به خونریزی آسیب پذیر معاون, اما آنها نمی دریغ” پست بخوانید. “بسیاری از مردم از نظرات قوی در مورد افسران مجری قانون و مجرمان اما این حادثه به وضوح نشان می دهد که پتانسیل خوبی در هر دو.”

کلانتر دفتر معاون است و دوره نقاهت را در خانه و بازگشت به وظیفه به زودی.

GWINNETT COUNTY SHERIFF'S OFFICE
سه زندانی در گرجستان اعتبار برای کمک به یک کلانتر معاون شد که ناخودآگاه در حالی که در حال گشت زنی در یک زندان مسکن واحد. GWINNETT COUNTY, کلانتر,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de