3 بیشتر از سابق پلیس در جورج فلوید مرگ

سه سابق افسران پلیس بودند که در بازداشت جورج فلوید در مینیاپولیس متهم شده اند در ارتباط به مرگ او و افسر که فشرده زانو به Floyd گردن چهره جدید اتهام قتل درجه دوم با توجه به اسناد دادگاه.

سه اضافی افسران — توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng — متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ در هفته گذشته. چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه از جمله دو دقیقه است که در آن فلوید بود, بی, با توجه به دادستان.

“من قویا بر این باورند که این تحولات به نفع عدالت برای آقای فلوید, خود, خانواده, جامعه ما و دولت ما” گفت: مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که اعلام کرد اتهامات چهارشنبه.

در مه 25, ماموران مواجه فلوید در حالی که پاسخ به تماس 911 از یک کارمند فروشگاه که گفت فلوید تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill برای خرید سیگار با توجه به دادستان. فلوید با پیروی از دستورات افسران به ترک خودرو خود را به دادگاه مقاله اما “به طور داوطلبانه” در تیم ملی خود ماشین. که زمانی که او شروع به گفتن افسران او ترس و مشکل در تنفس.

افسران آورده فلوید به زمین. یکی از برگزار فلوید را به عقب و دیگری مهار پاهای خود را در حالی که چوین قرار زانوی چپ در Floyd گردن دادستان گفت. در یک نقطه, خط خواسته چوین که آیا آنها باید رول فلوید در کنار او که چوین پاسخ داد: “نه ماندن قرار داده که در آن ما او را” با توجه به دادستان.

فلوید مرگ مشتعل است ضد خشونت پلیس تظاهرات در سراسر کشور. اتهامات عنوان شده علیه سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند تقاضا کلیدی از تظاهرکنندگان در مینیاپولیس و جاهای دیگر.

الیسون گفت: تظاهرات گسترده در سراسر این کشور بازی نمی کند یک عامل در تصمیم گیری به اتهام سابق افسران.

“من اجازه نمی دهد فشار عمومی به ما تاثیر فرایند تصمیم گیری,” او گفت:. “ما از این تصمیم گیری بر اساس واقعیت است که ما جمع آوری کرده اند از آنجایی که این موضوع رخ داده است و این اتهامات بر اساس قانون است که ما فکر می کنم صدق می کند.”

گراهام Kates و آدری مک نامارا کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de