3 N. J. دموکرات ها در حال اجرا هستند را به چالش ex-Dem در نوامبر

چند دموکرات ها روبرو هستند در یک ستیز اصلی در نیوجرسی دومین کنگره منطقه به اجرا در برابر کنگره جف ون درو در ماه نوامبر. ون درو انتخاب شد در سال 2018 به نمایندگی از جنوب نیوجرسی منطقه به عنوان یک دموکرات اما روشن احزاب در اواخر سال 2019 پس از رای مخالف استیضاح است و خود را متعهد “undying وفاداری” برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی تایید کرده است, امی کندی سلامت روان مدافع و مربی که در سابق کنگره پاتریک کندی یک پسر مرحوم سناتور تد کندی. کندی همچنین دارای پشتیبانی از اقیانوس اطلس شهرستان حزب دموکرات بزرگترین شهرستان در منطقه است.

دیگر نامزد پیشرو در بازار اولیه است Brigid کالاهان, Harrison, یک استاد علوم سیاسی است که پشتیبانی از هر دو مورفی رقبای سیاسی دولت رئیس جمهور مجلس سنا استیون Sweeney و محلی دموکراتیک powerbroker جورج نورکراس. هریسون نیز تایید شده توسط دولت آمریکا دو سناتور کوری بوکر و باب منندز که هر دو حزب دموکرات. خواهد گفت که از دست داد به ون کشید و در سال 2018 مقدماتی حزب دموکرات نیز در حال اجرا است.

کندی نگاه به تصویر بکشد و خودش را به عنوان مردمی نامزد نقاشی هریسون به عنوان لبه پنجره رساند تا جنوب نیوجرسی دموکراتیک “ماشین” و نورکراس کرد ون درو تلنگر منطقه در سال 2018 است. “همان نیوجرسی ماشین که فرستاده ون درو به کنگره به عنوان یک “دموکرات’ نمی خواهند امی برای پیروزی در این مسابقه” یک ایمیل جمع آوری کمک از مبارزات انتخاباتی به عنوان خوانده شده.

هریسون انتقاد از اقدامات کندی, شوهر, Patrick که قریب $500,000 به یک سوپر پک برای حمله به هریسون. او را نیز از بین رفته پس از کندی سهم از Wellpath یک شرکت مراقبت های بهداشتی که با این نسخهها کار برای سود زندانها.

“من می پرسند برای امی برای پاسخ به همین دلیل او را پذیرفته است $11,000 در مبارزات انتخاباتی سهم از این شرکت شناخته شده برای آن فاسد پرداخت به بازی سیاست که قربانی سیاه و قهوه ای مردم از جمله مردم برای سود زندانها و یخ بازداشتگاه” هریسون گفت: در طول یک ماه ژوئن بحث است.

هریسون وارد مسابقه هفته ون درو اعلام ارتداد در استیضاح و با هدف به چالش کشیدن او را در یک اولیه و حتی قبل از او روشن باشد ، کندی هریسون و کانینگهام همه انتقاد ون درو حزب سوئیچ با هریسون تماس او را “خائن” و کندی گفته او “خیانت” جنوب نیوجرسی منطقه.

ون به خود جلب کرد این است که در مواجهه با یک چالش از حق از رابرت پترسون که مشغول به کار در اداره تامین اجتماعی پیش از آن در آقای تهمت مدت است. ون درو تایید شده توسط آقای ترامپ که به نظر می رسد در یک تجمع در نیوجرسی با ون درو در اوایل سال جاری اما پترسون معتقد است که او بیشتر نامزد حزب محافظه کار. در ژانویه op-ed در وال استریت ژورنال پترسون انتقاد ون درو برای حمایت قبلی برای والدین طراحی شده.

در جای دیگر در نیوجرسی کنگره جاش Gottheimer co-رئیس هیئت دو حزبی مجلس مشکل حل حزبی است که در مواجهه با یک چالش از سمت چپ به محلی Councilwoman Arati Kreibich. Kreibich حمایت از ترقی خواهان مانند سناتور برنی ساندرز و کنگره Ayanna Pressley اما Gottheimer تایید شده توسط سخنران نانسی پلوسی به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان Hakeem Jeffries نیویورک و Mikie Sherrill از نیوجرسی.

اولیه در روز سه شنبه انجام خواهد شد به طور عمده از طریق رای گیری غایب در آزمون از راه دور رای گیری پیش از انتخابات ماه نوامبر. این کمپین گفت: بعید بود که مسابقات را نهایی تماس در سه شنبه شب. اولیه بود و در حال حاضر با تاخیر یک ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de