سه مورد بیشتر از coronavirus تایید شد در کالیفرنیا روز یکشنبه از جمله دو نفر در San Benito County, آوردن تعداد کل ایالات متحده موارد به 11. اولین مرگ در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین در روز یکشنبه

وجود دارد حداقل 17,205 موارد تایید شده در سراسر جهان با اکثریت در چین, سازمان بهداشت جهانی گفت. وجود دارد 361 مرگ و میر در سراسر جهان — بیش از مرگ و میر سارس — با 360 از این مرگ و میر در چین است.

روز جمعه مقامات ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. به عنوان یک نتیجه, اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به ایالات متحده با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. آذر همچنین اعلام کرد که هر کسی وارد ایالات متحده شده است که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

روز جمعه مقامات بهداشتی آمریکا صادر فدرال قرنطینه جهت 195 آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع. این گروه باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال r. schultze ، گفت:.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از آن که تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

یکشنبه, آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 304 مردم همه آنها در چین با توجه به این که.

US-CHINA-HEALTH-VIRUS
مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im