گفت در وال استریت هشدار در تلاش برای گرفتن یک سقوط چاقو. اما در هفته های اخیر سرمایه گذاران مواجه شده توسط بازار است که خطرات برش نمونه کارها خود را به روبان.

پنج شنبه آورده بیشتر از این کاهش با شاخص Dow سقوط نزدیک به 1000 امتیازو یا حدود 3.5 درصد و شاخص S&P 500 شاخص سهام و شاخص Nasdaq composite با انداختن مشابه. به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی تاثیر خود را در صندوق های بازنشستگی و پس انداز حساب آن را مفید برای به دست آوردن یک ایده بهتر از چرا سهام ممکن است سقوط.

در اینجا سه دلیل شیوع کروناویروس در حال رانندگی در یکی از بازار rockiest دوره در سال, و به همین دلیل آن ممکن است بیش از هر زمان به زودی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

سقوط درآمد بحران قیمت سهام

قیمت سهام رانده سود شرکت. بنابراین انتظار می رود رکود اقتصادی جهانی با توجه به گسترش سریع از coronavirus — و یک اپراتور افت درآمد — یکی از بزرگترین چیزهایی که پرتاب این بازار به صورت یک حلقه.

“سریع گسترش جهانی coronavirus است باعث شدید مالی در بازار تلاطم و تشدید رکود ترس” تحلیلگران با اقتصاد آکسفورد گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز پنج شنبه. “ما رکود شاخص در حال حاضر نقطه به نقطه بالاتر شانس از یک رکود اقتصادی در این سال است.”

آمازون می گوید برخی از کارکنان به محل کار از خانه با توجه به کروناویروس

در اوایل این هفته جنرال الکتریک گفته تحلیلگران که coronavirus می تواند هزینه جهانی غول صنعتی 500 میلیون دلار در سه ماهه اول به تنهایی. مایکروسافت همچنین گفت coronavirus است که دامن زدن به شیوع مرگبار COVID-19 بیماری نیز آسیب دیده از فروش.

گلدمن ساکس بالا بازار ایالات متحده استراتژیست پیش بینی شده در اواخر ماه گذشته است که یک coronavirus-led رکود را به طور کامل پاک کردن شرکت رشد درآمد در این سال به طور متوسط برای شرکت در S&P 500.

چنین پیش بینی می شود بیش از حد وخیم البته فردی و تحلیلگران سهام به طور کلی کمتر بدبین. FactSet می گوید: میانگین برآورد درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 کاهش یافته است 3.3% در سه ماهه اول. که بسیار نزدیک به میانگین کاهش در هر سه ماهه در سال های اخیر — تحلیلگران تقریبا همیشه بیش از حد صعودی در اوایل سه ماهه قبل از اقدام به تجدید نظر در تعداد آنها رو به پایین است.

هنوز FactSet درآمد متخصص جان Butters فکر می کند بیشتر سود نکند به احتمال زیاد در راه است. “تحلیلگران ممکن است انتظار برای راهنمایی بیشتر از شرکت های قبل از تجدید نظر در برآورد و حتی پایین تر برای سه ماهه اول,” او گفت:.

وال استریت به خاطر سهام مخاطره آمیز

یکی دیگر از دلایل coronavirus آلوده بازارهای مالی است که با چه وال استریت ارزیابی سهام این روزها.

خطر همیشه نقش یک عامل است. اما تا کنون پس از بحران مالی شده است وجود دارد رشد تعداد صندوق های متقابل و معامله گران سهام که ریسک سرمایه گذاری اصلی عامل. این استراتژی به نام “خطر برابری” فروش سرمایه گذاری که در آن در معرض خطر است به عنوان دیده می شود در حال افزایش و اقدام به خرید که در آن در معرض خطر است به عنوان دیده می شود در حال سقوط است. نکته این است که همیشه خود را نمونه کارها به طور کلی خطر در همان سطح.

استراتژی تبدیل شده است به خصوص به عنوان محبوب تر از دیوار خیابان رانده است کمی گران ساخت رعد و برق سریع معاملات از طریق کامپیوتر. حدود نیمی از این پول در Bridgewater, بزرگترین صندوق های تامینی با $150 میلیارد دلار دارایی است که موفق بود.

Coronavirus منجر به کاهش در فروش تبلیغات

مشکل این است, وجود ندارد, یک راه عالی برای در محاسبه مخاطره آمیز چگونه یک سرمایه گذاری خواهد بود. راه مشترک وال استریت می کند آن است که بر اساس اندازه گیری میزان سهام در حال افزایش و یا سقوط یعنی نوسان. و در زمان مانند حال حاضر که می تواند یک مشکل.

بازارهای چرخش شدید به دلیل عدم اطمینان در اطراف چگونه یک بیماری ما می دانیم که کمی در مورد تاثیر اقتصاد است. “این سخت است برای به دست آوردن یک برآورد روشنی از آنچه که این را انجام خواهد داد” گفت: Michael کلاهبردار یک استراتژیست در UBS Global مدیریت ثروت. “از آن روز به بعد که whipsawing بازار است.”

در نتیجه افزایش نوسانات سوخت توسط یک حلقه بازخورد منفی. وال استریت شاخص است که آهنگ نوسان با نام مستعار VIX یا ترس شاخص افزایش یافت و به بیش از 40. آن را در 13 کمتر از یک ماه پیش. خبر بد باعث بی ثباتی و نوسانات باعث می شود سهام نگاه ریسک — است که همواره بودجه های بیشتری به فروش می رسانند که باعث افزایش نوسانات. در برخی از نقطه که الگوی شکسته خواهد شد اما در حال حاضر ما در وسط گیر کرده.

در اینجا می آید deglobalization

بزرگترین ناشناخته برای سهام در حال حاضر این است چگونه coronavirus تغییر خواهد کرد راه شرکت های عمل در آینده. و این تغییر به احتمال زیاد اتفاق می افتد که آیا coronavirus در نتیجه در طولانی مدت همه گیر و یا حل خود را در یک ماده از ماه.

ایالات متحده بزرگترین شرکت شده اند قادر به کاهش هزینه و افزایش فروش در حال گسترش در خارج از کشور. Coronavirus و خطرات آمده است که با آن ممکن است باعث شود شرکت به یکی از دو شماره گیری خود را در خارج از کشور بسط و یا حتی قرار دادن آنها را در جهت معکوس. که به احتمال زیاد به معنی ضعیف تر رشد سود و احتمال کندتر افزایش قیمت سهام — حداقل برای بزرگ چند ملیتی شرکت های ایالات متحده — از ما در گذشته دیده می شود.

“صاحبان کسب و کار و مدیران شرکت های بزرگ من صحبت کرده اند می گویند این چیزی است که آنها در حال فکر کردن در مورد گفت:” UBS را کلاه بردار. “حداقل این است که به کم کردن سرعت گسترش جهانی شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im