3 چیز به دانستن در مورد پتانسیل Coronavirus محرک پرداخت برای کودکان بزرگتر

هفته گذشته 86 ایالات متحده نمایندگان معرفی یک لایحه دو حزبی است که با هدف گسترش واجد شرایط بودن برای محرک پرداخت صادر شده تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. این لایحه پیشنهاد به همه وابستگان تعداد عمل از سال 2020 خواهد اصلاح اصل قانون را معیار تشخیص که شهروندان ایالات متحده اقامت دائم و مقدماتی غیر مجاز به فدرال تخفیف و که هستند نیست.

در صورت تصویب کنگره لایحه جدید را گسترش مراقبت در قانون تعریف “وابسته به” اجازه می دهد تا بیشتر خانواده ها برای دریافت تخفیف برای پرداخت های وابسته به افرادی که واجد شرایط با توجه به آن زمان تفسیر است.

اگر این لایحه می گذرد پدر و مادر با فرزندان وابسته (کسانی که تحت پوشش بیش از نیمی از هزینه های خود زندگی می کردند و با ارائه دهندگان برای بیش از شش ماه) بین سنین 16 و 19 سال را دریافت 500 دلار بازیابی تخفیف برای هر کودک. علاوه بر این بالغ وابسته هستند که دانش آموزان و کمتر از 24 سال که واجد شرایط تحت شرایط همه وابستگان تعداد عمل معنی خود را از ارائه دهندگان هنوز هم می تواند واجد شرایط برای دریافت $500 ریکاوری پرداخت. در نهایت افراد ادعا وابستگان در هر سنی که غیر فعال هستند را نیز دریافت 500 دلار بازیابی پرداخت به ازای هر فرد است.

U.S. Capitol
بیش از 80 ایالات متحده کنگره نمایندگان پیشنهاد یک لایحه که گسترش بازیابی پرداخت به یک گروه بزرگتر از افراد با وابستگان تحت مراقبت عمل می کنند.
الکس EDELMAN/خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر خود را دولت مراقبت عمل می کنند—یک 2 تریلیون دلار بسته امداد به قانون امضا شده در مارس 25 به مقابله اقتصادی خرید اینترنتی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید—تصریح می کند که افراد می توانند تا 1200 $در تخفیف در حالی که زوج های متاهل می توانید دریافت تا $2,400. افراد و زوج های که تنظیم درآمد ناخالص به میزان $75,000 و 150.000 دلار در هر سال به ترتيب واجد شرایط برای بازیابی کامل مقدار. تخفیف مبالغ تنظیم برای افراد و زوج های که درآمد پیش افتادن از کسانی که آستانه, اما نه بیش از $99,000 و $198,000 در هر سال است.

مراقبت عمل ارائه می دهد و بیشتر پرداخت به پدر و مادر بیان کرد که آنها می توانند علاوه بر دریافت 500 دلار در هر “مقدماتی” کودک است. پدر و مادر با کودکان بیش از 16 سال واجد شرایط نیست و نه بالغ وابسته در هر سنی واجد شرایط خود را برای تخفیف.

“در وسط گیر ما نیاز به نگاه کردن برای ما کار خانواده و مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به ارائه کمک های مالی به کسانی که بیشترین نیاز” گفت: مینه سوتا نماینده انجی کریگ که نویسنده همه وابستگان تعداد عمل در بیانیه ای اعلام کرد که این لایحه معرفی شد. “زمانی که من یاد گرفتم که ما ترک از وابستگان بیش از 17 و دانش آموزان تا سن 24 و همچنین غیر فعال است, من می دانستم که ما نیاز به قانون به رفع این بلافاصله. من مصرانه از خانه را به این قانون به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و یا به اصلاح این عطف به ماسبق به مراقبت عمل می کنند و در آینده لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im