سه نفر از کارکنان در یک جوانان تسهیلات در کالامازو, میشیگان, متهم شده اند در مرگ 16 ساله که فوت در مارس 1, تنها چند روز پس از مهار این شهرستان را بالا دادستان چهارشنبه اعلام کرد.

دادستان جف گرفتن گفت: سه Lakeside آکادمی کارکنان — Michael Mosley, Zachary Solis هدر McLogan — بودند به اتهام قتل نفس غیر ارادی و درجه دوم کودک آزاری در مرگ کورنلیوس فردریک.

با توجه به شارژ اسناد Mosley و Solis از متهم ضابط فردریک در یک “به شدت غفلت شیوه است.” McLogan بود که یک پرستار در این مرکز متهم از شکست به دنبال مراقبت های پزشکی به موقع برای نوجوانان.

“دو ماه” گرفتن گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما ارزیابی مورد و مسئولیت و در زمان عمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در برابر کسانی که ما احساس می شد بیشتر مسئول است. ما همچنان به نگاه دیگران در آینده است.”

یک بررسی توسط میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی یافت می شود که کارکنان با استفاده از یک محدودیت بود که “به طور قابل توجهی نامتناسب” پس از Fredericks پرتاب ساندویچ در تسهیلات کافه تریا در مارس 29. چندین کارکنان اقدام به مهار و نوجوانان با یکی نشسته در Fredericks’ قفسه سینه برای حدود 12 دقیقه گزارش یافت می شود.

c5cdcb98-9b7a-40bf-a4ed-9b80af752525-medium16x9-boyfromlakesideacademy.png
کورنلیوس فردریک WMMT/جزوه

گفته Fredericks بیان شده است که او “نمی تواند تنفس در طول خویشتن داری.” پس از انتشار این محدودیت در این گزارش که یکی دیگر از 12 دقیقه رفت قبل از کارکنان به دنبال مراقبت های پزشکی و یا اقدام CPR.

Fredericks دو روز بعد درگذشت. شهرستان معاینات پزشکی در روز چهارشنبه حکم مرگ به عنوان یک قتل و گفت: نوجوانان درگذشت به عنوان یک نتیجه از “خویشتن داری آسفیکسی” با توجه به جفری Fieger یک وکیل برای Fredericks’ خانواده است.

میشیگان تا به حال قرارداد Lakeside آکادمی برای کمک به کودکان و نوجوانانی که دچار از سوء استفاده و غفلت و یا در اطفال سیستم عدالت. این آکادمی قرارداد برای مراقبت از این کودکان شده است فسخ CBS وابسته WWMT گزارش شده است. 125 کودکانی که اقامت در آکادمی قرار داده شده اند در خانه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im