30 میلیون نفر شغل خود را از دست فقط در 6 هفته

یکی دیگر از 3.8 میلیون کارگران ایالات متحده برای ثبت مزایای بیمه بیکاری در هفته گذشته تعداد آمریکایی که به دنبال بیکاری کمک از ماه مارس به حداقل 30 میلیون. تمام گفته اخراج مقدار به سریع ترین از دست دادن شغل در ضبط.

“این کاهش از هفته قبل اما هنوز هم بیش از پنج بار قبلی بالا تمام وقت” نیک پناهگاه مدیر, در واقع, استخدام آزمایشگاه در بیانیه ای گفت. “یک شماره در پایین میلیونها نفر ممکن است یک امداد نسبت به اوایل این ماه اما آن را عینی یک آمار هولناک.”

در طول هفته پایان مارس 23 فلوریدا شاهد بزرگترین جهش در تعداد مدعیان بیکاری در سراسر آمریکا با 326,000 جدید ادعای وزارت کار گفت: پنج شنبه.

“مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری همچنان به فروکش اما باقی می ماند در سطح است که غیر قابل تصور به نظر می رسید قبل از coronavirus همه گیر و بیش از حد انتظارات در آخرین هفته” گرگوری Daco ارشد متحده آمریکا اقتصاد با اقتصاد آکسفورد گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

درست است تعداد زیادی از مردم از کار است که قطعا بسیار بالاتر به عنوان بسیاری شده اند قادر به فایل برای بیکاری کمک کند. یک نظرسنجی از موسسه سیاست های اقتصادی یافت می شود که برای هر 10 نفر که با موفقیت ثبت شده برای مزایای بیکاری در بین پنج و هفت نفر دیگر هم نمی تواند اعمال می شود و یا بیش از حد دلسرد را امتحان کنید.

“میلیون ها نفر از تازه بیکاری در حال رفتن بدون مزایای بیکاری سیستم سگک تحت وزن جدید ادعا می کند” نوشت: EPI محققان بن Zipperer و الیز گولد.

در تقریبا هر صنعت غیر ضروری کسب و کار بسته اند در طول شیوع کروناویروس و کارگران فرستاده شده اند با هیچ ایده روشنی از زمانی که آنها بازگشت. اگر چه فرمانداران در برخی از کشورها آغاز کرده اند اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی تحت محدودیت های خاصی کامل بهبود اقتصادی ممکن است ماه ها یا حتی سال ها خاموش تحلیلگران می گویند.

میلیون ها نفر هنوز در انتظار برای چک به عنوان افزایش تعداد مدعیان بیکاری با ایجاد پرونده

به رشد اقتصادی نزدیک به 5 درصد بین ماه های ژانویه و مارس — بزرگترین افت در کشور تولید ناخالص داخلی پس از اکتبر سال 2009 در طول بحران مالی جهانی. اما کارشناسان می گویند که نوک کوه یخ است. تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به سقوط حد 40 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم خواهد شد که ثبت نام کامل تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

برای مارس اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 20٪. خواهد بود که بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ هنگامی که آن را به اوج خود رسید و در 25٪.

آلن Sherter و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر