حداقل 38 نفر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus داخل شهر نیویورک زندان های دولتی سیگنالینگ بزرگترین شیوع بیماری در زندان های آمریکا پس از همه گیر آغاز شد. برای هفته فعالان و مقامات بهداشتی باید ترسید این ویروس را به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است ،

ژاکلین شرمن موقت مرجعیت شهر نیویورک مدیره از اصلاح با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه و مسئولان شهرستان در روز شنبه ترغیب آنها برای آزادی زندانیان در معرض خطر مرگ ناشی از عفونت و “به سرعت” کاهش جمعیت زندان.

“مردم کمتر در زندان را نجات و به حداقل رساندن انتقال در میان مردم در زندان و همچنین کارکنان. شکست به شدت کاهش جمعیت زندان را تهدید به پایمال شهر زندان’ سیستم بهداشت و درمان و همچنین (ع) در آن عملیات اساسی” شرمن نوشت: در این نامه که خطاب به وکلای منطقه از شهر را به پنج بخش نیویورک دولت قاضی و دولت و شهرستان اصلاحات در کمیسیون.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

این نامه گفت: 21 زندانیان, 12 بخش از اصلاحات کارکنان و پنج مرکزی خدمات بهداشتی و درمانی کارگران قراردادی ویروس. وجود اضافی 58 دیگران بودن نظارت به صورت بالقوه در معرض قرار گرفتن با توجه به نامه.

مقامات فدرال نیز گفت: یک زندانی در یک بازداشتگاه در بروکلین به حال آزمایش مثبت اولین مورد از coronavirus در سیستم فدرال.

هیئت مدیره گفت: کسانی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از این ویروس عبارتند از کسانی که بیش از 50 و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. شرمن همچنین به رهبران برای آزادی زندانیان زمان خدمت برای سطح پایین جرائم مانند پرش مقررات منع رفت و آمد و یا شکست به نظر می رسد در دادگاه.

در بیانیه ای به رادیو فردا (یکشنبه دکتر گفت 12 کارکنان و 19 زندانیان آزمایش مثبت کمی کمتر از تعداد ذکر شده توسط هیئت مدیره. گروه گفت: “سلامت و رفاه ما پرسنل و مردم در بازداشت اولویت ما است.”

هفته گذشته شهردار, بیل د Blasio گفت: یک زندانی در Rikers Island آزمایش مثبت برای این بیماری اولین مورد شناخته شده در این شهر ، او گفت که او مشغول به کار بود برای آزادی 40 زندانی که در معرض شیوع.

Ross MacDonald, بالا, دکتر, در Rikers Island, که با این نسخهها کار با سالمندان و زندانیان است خواست قانونگذاران برای انتشار به عنوان بسیاری از زندانیان به عنوان امکان پذیر است.

“طوفان در راه است و من می دانم آنچه من انجام می شود که در آن ادعا می کند اولین بیمار من” مک دونالد توییتی هفته گذشته است. “چه خواهد شد شما انجام می شود ؟ چه خواهد شد شما انجام داده اند ؟ ما باید به شما گفت که در معرض خطر است. لطفا اجازه دهید به عنوان بسیاری به عنوان شما احتمالا می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de