4 متهم در قتل رپ پاپ دود

چهار نفر متهم شده اند در ماه فوریه در اثر تیراندازی رپ پاپ دودلس آنجلس دفتر دادستان منطقه روز دوشنبه اعلام کرد. پاپ دود که نام واقعی است بشار Barakah جکسون کشته شد در یک خانه در تپه های هالیوود در یک, سرقت, با توجه به دا ،

کوری واکر 19 و Keandre راجرز, 18, شده متهم به قتل با شرایط ویژه نماید که آنها را واجد شرایط برای مجازات اعدام اگر محکوم کرد. به ویژه در شرایطی مدعی مرتکب قتل شد “در کمیسیون سرقت و دزدی,” دا شدهاند. در این شکایت همچنین مدعی باند و اسلحه را با خود ندارد.

دو افراد زیر سنین 17 و 15 نیز متهم شده است با یک تعداد هر یک از قتل و سرقت در دادگاه اطفال. دو افراد زیر سن قانونی مشخص نشده اند.

پنجمین فرد دستگیر شده بود روز شنبه در ارتباط با جکسون مرگ است. معلوم نیست اگر آن شخص نیز در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

جکسون, 20 کشته شد حدود 4 صبح در فوریه 19 در داخل یک اجاره خانه در تپه های هالیوود در محله لس آنجلس. شهرستان افسران پلیس او را با چند گلوله زخم پس از پاسخ به تماس 911. جکسون گرفته شده بود به Cedars-Sinai Medical Center, جایی که او بعد از آن درگذشت.

جکسون اولین آلبوم “شلیک ماه هدف برای ستارگان” بود که پس از مرگش منتشر شده در جولای 3. این آلبوم ویژگی های آرایه ای از هنرمندان محبوب از جمله 50 درصد رادی Ricch, Quavo Tyga و Karol G.

اداره پلیس لس آنجلس است که هنوز هم در حال بررسی این پرونده است.

Pop Smoke
پاپ دود انجام می دهد در طول Astroworld جشنواره در NRG ورزشگاه در روز 9 نوامبر سال 2019 در هوستون تگزاس. سوزان Cordeiro / گتی

Amalia Nunez کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de