40 های حقوق مدنی تقاضا مک کانل توقف ‘خطرناک و غیر مسئولانه” قضایی نامزد در میان همه گیر

ده ها تن از ملی حقوق مدنی گروه در روز دوشنبه خواست ایران رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سناتور لیندزی گراهام و دیگر جمهوری خواهان کنگره برای توقف قضایی نامزد و اولویت بندی عبور از قانون برای کمک به خانواده های آمریکایی و کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه ای به مک کانل و گراهام امروز امضا شده توسط 40 سازمان های ملی است که اعضای عادلانه دادگاه وظیفه نیروی رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر این گروه به نام برای حمله داعش به “تمرکز توجه خود را بر روی آسیب پذیر جوامع” در میان بحران بهداشت و درمان به جای عمر قضایی نامزد.

“سنا به عنوان یک کل باید لازم و عام عمل قرار دادن پردازش قضایی نامزد در انتظار نگه داشته تا تاثیر مخرب این بیماری همه گیر شده است کاهش” در این نامه به عنوان خوانده شده.

“سنا باید با استفاده از زمان خود را به آدرس نگرانی های رو به رشد یک ملت مقابله با افزایش مرگ و بیماری به شدت بالا بیکاری شایع ناامنی غذایی کافی دسترسی به مراقبت های بهداشتی و بلند مدت اقتصادی عدم قطعیت است.”

به اولویت بندی قضایی تأیید در این زمان است که “بی پروا و غفلت” گروه ادعا.

Mitch McConnell
آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) می پوشد یک ماسک به عنوان او را از طریق یک راهرو در کنگره آوریل 4 سال 2020 در واشنگتن, DC.
الکس ونگ/گتی

رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر, حقوق بشر, کمپین و مردم برای راه آمریکا در میان نامه 40 امضا کرده اند ، رهبری رئیس همایش Vanita Gupta مشترک نامه ای به توییتر نوشته: “این خطرناک است & غیر مسئولانه برای سنا به ادامه اختصاص زمان برای قضات است. پرداختن به COVID19 باید در اولویت باشد.”

این حرکت در می آید و پس از مک کانل حفظ اواخر ماه گذشته است که جمهوری خواهان همچنان در تلاش برای تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد با وجود همه گیر هنگامی که قانونگذاران بازگشت به کنگره است. سنا بازگشت به کاپیتول هیل امروز.

“به محض این که ما به عقب بر گردیم در جلسه ما شروع به تایید قضات دوباره. ما نیاز به جلسات و ما نیاز به تایید قضات” سناتور گفت. “همه گیر نمی خواهد ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

جمهوری خواهان به سرعت خود را به فرایند از تایید رئیس جمهور قضایی نامزد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. به تاریخ سنا تایید کرده است در مجموع 193 تایید نامزد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد, در ماه ژانویه سال 2017 که شامل 51 قضات دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور است. مک کانل ساخته شده است که این نامزد اولویت و نام قضایی نامزد ایران را بهترین راه برای طولانی مدت داخلی تحت تاثیر قرار.

با توجه به ماده سوم پروژه در مجموع تحت تهمت نشانه دوم سریعترین تایید سرعت در میان هر رئیس جمهور آمریکا است. در سال های اخیر سنا قضایی نامزد تبدیل شده اند به طور فزاینده ای حزبی است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر انتقاد مک کانل برای بازگشت به روند نامزد به جای تمرکز بر coronavirus تست در میان همه گیر. “ما نیاز به می دانم که چرا ما هنوز هم به اندازه کافی ندارد آزمون” از حزب دموکرات گفت. “ماه پیش در اوایل ماه مارس, در اینجا چیزی است که رئیس جمهور تهمت و گفت:” هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون است.’ آن را دروغ سپس آن باقی مانده است یک دروغ در حال حاضر.”

نیوزویک رسیده به مک کانل نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر