40 آمریکا و رد پرداخت مرخصی استعلاجی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

نیوزویک | No comments

یک جناح از جمهوری خواهان مجلس رای دادند و در برابر هر دو حزب coronavirus بسته محرک اقتصادی به تصویب دموکراتیک به رهبری اتاق در اوایل صبح روز شنبه که در میان چیزهای دیگر ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران به عنوان بیماری همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده است.

چند میلیارد دلار قطعه از اورژانس مصوبات 363-40-1 و شامل دو هفته از پرداخت, خانواده, مرخصی استعلاجی تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی, ترک, رایگان coronavirus تست و مواد غذایی کمک های اولیه, بیمه بیکاری, افزایش بودجه فدرال برای مدیکید و افزایش حمایت از کارگران خط مقدم. دو سوم اکثریت لازم بود به تصویب.

این قانون تصویب شد و اوج مذاکرات فشرده در طول دو روز گذشته با حدود دو دوجین مکالمات تلفن بین مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin.

“ما می تونستیم تصویب لایحه ما دیروز فقط خود ما لایحه” پلوسی گفت. “اما ما فکر این امر می تواند مهم نشان می دهد مردم آمریکا برای اطمینان مردم آمریکا که ما مایل و قادر به کار با هم برای به دست آوردن یک شغل برای آنها انجام می شود.”

پس از علنی هجوم این پیشنهاد به عنوان آشکارا حزبی پیش از آن در روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد به برکت او هموار کردن راه برای جمهوریخواهان حمایت از اندازه گیری.

“من را تشویق همه جمهوری خواهان و دموکرات ها به گرد هم می آیند و رای بله!” رییس جمهور نوشت: در یک گروه سه نفره از توییت. “من همیشه با قرار دادن بهداشت و رفاه خانواده های آمریکایی برای اولین بار. نگاه به جلو به امضای نهایی لایحه ASAP!”

اما اگر چه این قانون دریافت گسترده حمایت هر دو حزب و همچنین به عنوان حمایت از رئیس جمهور آن تأکید برخی از واشنگتن سیاسی تقسیم بر چگونگی پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در میان ترس از رکود اقتصادی است. دموکرات ها و جمهوریخواهان و تهمت به طور یکسان مورد بحث با توجه به افزایش اقتصاد به عنوان یک riled بازار سهام موجب ترس قریب الوقوع رکود است.

Republicans vote against coronavirus stimulus package
یک تور اپراتور با پوشیدن ماسک محافظ, حرکات, به عنوان او در یک تور در نزدیکی ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی در مارس 9.
عکس اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی

در بالا از آن 110-صفحه لایحه تجدید نظر نیست منتشر شد تا حدود نیمه شب و پس از رای نهایی فقط چند دقیقه بعد. هزینه این قانون باقی مانده در دست نیست. “بسیاری از افرادی که به درستی محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت کاملا خوشحال به Pelosi یک پاس هنگامی که او circumvents کل روند قانونگذاری” Rep. جاستین Jalbi (I-Mich.), که رای “در حال حاضر” در توییتر نوشت.

دموکرات ها را به شدت تحت فشار قرار دادند و پیشنهادهایی که آنها می گویند را ارائه بسیار مورد نیاز اقتصادی کمک به بیکاران کارگران ساعتی و یا هر کسی که ممکن است ارائه شده پرداخت مرخصی استعلاجی توسط خود کارفرما الزامی دو ماه از زمان پرداخت کردن. کارشناسان بهداشت می گویند علائم کروناویروس به نظر نمی رسد تا زمانی که 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

“ما در حال عبور از یک لایحه که…متمرکز شده است به طور مستقیم در ارائه پشتیبانی برای امریکا خانواده ها که باید اولویت اول ما,” پلوسی گفت: در ویژه تلویزیونی رویداد پیش از آن در روز.

قابل ملاحظه ای غایب از متن شد و مقررات برای یک کاهش در حقوق و دستمزد مالیات است که بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر. دموکرات ها گفت: این حرکت را حذف بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها از جمله کسانی که در حال حاضر در نیروی کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تحت فشار قرار دادند کنگره به تصویب کاهش است.

اما این ایده نیز مخالف با بسیاری از جمهوری خواهان که می گویند چنین اقدامی بیشتر اجرا شود تا کسری بودجه و تاثیر کمی بر اقتصاد است.

“از کجا شما شروع و متوقف می شود ؟” سوال بهداشت ، مایک براون (R-Ind.) در اوایل این هفته. “وجود دارد یک بحث شاید داشتن آن وجود دارد برای یک مدت زمان طولانی است که دومین منبع برای ما چگونه پرداخت برای همه چیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بر مالیات بر حقوق برش—ایده او همچنین شناور در سال گذشته قبل از coronavirus اما نگرانی رکود اقتصادی می تواند در افق—شامل شدن در یک کنگره بسته محرک در coronavirus است منحرف در روزهای اخیر.

او در زمان یک گام به عقب از موضع خود روز شنبه گفت: این ممکن است چیزی است که آنها را به فشار برای دوباره در تاریخ بعد. اما در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به موقعیت اصلی و دو برابر کردن. او در یک صدای جیر جیر که به منظور “دریافت پول به دست مردم به سرعت و کارآمد اجازه دهید آنها را پر پول است که آنها به دست آورده تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد قطع تا پایان سال, دسامبر 31.”

برخی از جمهوری خواهان نیز مخالف پرداخت مرخصی استعلاجی بیش از نگرانی در مورد هزینه برای شرکت و نحوه پرداخت برای مقررات مختلف در بسته محرک.

“من فکر می کنم پرداخت مرخصی استعلاجی یک ایده بسیار خوبی است اما دولت فدرال باید برای آن پرداخت” گفت: سناتور. لامار الکساندر (R دنیاست.) این هفته که رئیس کمیته بهداشت و درمان.

او مسدود شده و تلاش های حزب دموکرات روز چهارشنبه به تصویب جداگانه پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون. مشابه اندازه گیری شد دوباره مسدود شده توسط جمهوری خواهان مجلس سنا پنج شنبه. “ما نباید تحمیل یک, بزرگ, جدید فدرال دستور در کسب و کار است که در حال مبارزه برای زنده ماندن در میان coronavirus شیوع” الکساندر اضافه شده است.

بسیاری از قانونگذاران به خصوص دموکرات ها باقی می ماند, تشدید بیش از یک کمبود در سراسر کشور coronavirus تست پس از دریافت طبقه بندی شده جلسات این هفته از بالا, مقامات بهداشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. ایالات متحده همچنان به تاخیر در تست به خصوص در مقایسه با کشورهایی مانند کره جنوبی که تست شده است هزاران نفر از مردم در هر روز. نیز وجود دارد که مردم در سراسر کشور با علائم که می گویند آنها بوده است را تکذیب کرد تست.

“این ایده از کسی گرفتن [آزمون] به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است که” دکتر Fauci گفت: نمایندگان مجلس در طول یک جلسه عمومی روز پنج شنبه. “است که یک شکست.”

نقشه زیر از ana ortega نشان می دهد تعداد و مکان از تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا از دوشنبه در 6 p. m. ET.

Confirmed COVID-19 cases in US
این نمودار نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا از دوشنبه در 6 p. m. ET.
Ana ortega

سرخوردگی از عدم تست باید فراتر حزب خط. سناتور. جیمز Lankford (R-Okla.) به طور مستقیم رد ادعاهای ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن است که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید از دریافت تماس چنین ادعای “دقیق نیست در حال حاضر.”

“مردم نباید می گویند اگر شما می خواهید یک آزمون شما می توانید یک آزمون در حال حاضر. که در حال آمدن است. که در اینجا در این نقطه او گفت:” این هفته پس از توجیه توسط مقامات بهداشتی. “تست بزرگترین چالش است که ما داریم. آنها ramping تا, اما آنها هنوز هم آن گفت: هنوز دو هفته تا زمانی که ما می توانیم گسترده تست شده است.”

بسته محرک اقتصادی را تصویب آمد در پی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری و به طور موقت متوقف ورود به ایالات متحده برای غیر شهروندان از بسیاری از کشورهای اروپایی در سراسر کشور تعطیلی کسب و کار و مدارس لغو ورزش حرفه ای لیگ و رویدادها, کنگره کارکنان پیمانکاری ویروس چندین قانونگذاران خود quarantining خود و تصمیم به شاتر ایالات متحده در ساختمان کاپیتول به تور و بازدید کنندگان است.

کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید شتافت به اعتصاب یک معامله بر سر نحوه پاسخ به گسترش کوروناویروس ” در ایالات متحده که روز جمعه بیش از 2 ، 000 نفر در ایالات متحده آلوده بودند همراه با نزدیک به 50 مرگ و میر. یک $8.3 میلیارد دلار در لایحه الحاقی برای واکسن و درمان تحقیق در علاوه بر این به کمک های بهداشت محلی امکانات به تایید کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور در هفته گذشته.

بسته محرک اقتصادی خواهد شد در حال حاضر در ایران به رهبری سنا را به دست هنگامی که آن را می گرداند هفته آینده به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) ارسال سناتور خانه ای برای آخر هفته در روز پنج شنبه. اتاق باز خواهد گشت دوشنبه پس از خود را که قبلا برنامه ریزی شده هفته زنگ تفریح بود scrapped.

پس از بازگشت رهبر اقلیت سنا چاک شومر مک کانل گفت: باید با تصویب این قانون بلافاصله.

“این قابل ملاحظه ای غیر مسئولانه و خارج از لمس برای سناتور مک کانل به ارسال سناتور خارج از شهر برای تعطیلات آخر هفته در وسط این بحران بهداشت عمومی و قبل از به تصویب مجلس این حیاتی مردم متمرکز بر قانون” نیویورک از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>