40 مبتلا به کروناویروس پس از رویداد کلیسا در آلاباما

بیش از 40 نفر مبتلا به کروناویروس پس از حضور در چند روز احیای رویداد در شمال آلاباما کلیسای باپتیست با توجه به این جماعت پاستور. “کل کلیسا آن را کردم فقط در مورد” Al.com به نقل از کشیش Daryl راس جنگجو نهر Missionary Baptist Church در مارشال شهرستان عنوان کرد و گفت.

کشیش می گوید: churchgoers از جمله خود آزمایش مثبت پس از جماعت برگزار شد یک سری از خدمات مذهبی شامل یک مهمان پاستور طی چند روز گذشته هفته است.

راس گفت: این خدمات تعطیل شد, روز جمعه پس از یادگیری است که یکی از اعضا که با حضور به حال آزمایش مثبت برای ویروس. عضو ارائه شده هیچ علائم کردم ولی تست شده که چند تن از همکاران خود دریافت آزمون مثبت با توجه به پاستور.

بیش از آخر هفته ده ها تن بیشتر بیمار راس گفت: “من اعضای کلیسا بیمار در همه جا.”

“ما می دانستیم که چه شد ما به” او گفت:. “ما می دانستیم که احتمالات است.”

راس گفت: تنها دو نفر از اعضای’ موارد جدی بودند و از روز شنبه هیچ کس تا به حال در بیمارستان بستری شده است هر چند بسیاری گزارش شده بود داشتن تب و سردرد و مسائل تنفسی.

او گفت: برخی از اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل در خدمات که برگزار شد چندین بار در روز و بیشتر اعضای صرفنظر حوادث را از نگرانی برای ویروس. کسانی که با حضور در نشست با خانواده های خود. ماسک نمی شد مورد نیاز این روزنامه گزارش داد.

“ما همه اجازه انجام آنچه آنها احساس. … اگر شما راحت با تکان دادن دست شما دست تکان داد. اگر شما نمی, شما نمی,” کشیش گفت.

کلیسا واقع شده است و در یک جامعه کوچک به نام توت فرنگی حدود 60 مایلی شمال شرقی بیرمنگام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im