40 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ممکن است زنده ماندن coronavirus

Jameian Selmon لگد 2020 با یک دوجین کارکنان و کامل تخته سنگ از مراسم عروسی و جشن تولد رزرو برای او پر رونق رویداد برنامه ریزی شرکت در مینیاپولیس. کمتر از چهار ماه بعد او را به شرکت از بین رفته است — یکی از صدها نفر از هزاران نفر از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در سراسر ایالات متحده که بسته اند به طور دائم در میان اقتصادی آوار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از مینه سوتا توقیف غیر ضروری کارفرمایان در ماه مارس مشتری یکی پس از دیگری به نام برای انصراف از هزینه او 120,000 $در کسب و کار. “همانطور که بیشتر همه چیز رو تعطیل از عروسی برای ماه مه لغو شد, پس از عروسی برای ماه ژوئن لغو شد و سپس ژوئیه گفت:” Selmon, 42.

“این واقعا برای من سخت بود به آنها اجازه رفتن” او اضافه شده در پینوشت بعد او مجبور شد به آتش خود کارگران است. “این همیشه رویای من به استخدام افراد و دختران گریه کرد. دیگران آنها را درک.”

نزدیک به نیم میلیون تعطیلی

وجود دارد بیش از 1 میلیون سیاه متعلق به کسب و کار در ایالات متحده در اوایل ماه فوریه با توجه به تحقیقات از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز که درو از سرشماری بررسی تخمین می زند. توسط اواسط ماه آوریل 440,000 سیاه صاحبان کسب و کار تا به حال توقیف شرکت خود را برای خوب — 41% شیرجه رفتن. در مقایسه با 17 درصد از سفید متعلق به کسب و کار بسته شده در طول همان دوره UC Santa Cruz تحقیقات نشان می دهد.

عوامل متعددی در توضیح میزان بالایی از تعطیلی سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. شاید مهم ترین, بسیاری از عدم دسترسی به بانک اعتبار ساخت آن را سخت تر برای زنده ماندن در شرایط اضطراری مالی. بسیاری از آنها میکرو-شرکت های ارائه امرار معاش به مالک انحصاری یا چند کارمند در اکثر. حاشیه سود نازک هستند در حالی که صاحبان پس انداز مالی اغلب ناچیز آنها را در معرض رکود ناگهانی.

103284793-947031185747896-7958772519803695338-n.jpg
Jameian Selmon متعلق به یک رویداد برنامه ریزی شرکت در مینه سوتا برای چهار سال قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس او را مجبور به بستن دائم. Selmon مجموعه جدول در یک رویداد شام او کمک کرد تا طرح در سپتامبر گذشته. Rubyn Selmon

نظرسنجی ها همچنین نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از صاحبان کسب و کار اعمال می شود که برای امداد اورژانس پس از ویروس زده از طریق چک برنامه حفاظت محروم بودند یک وام. Selmon گفت: او را برای اعمال 50.000 دلار PPP وام در مدت کوتاهی پس از برنامه راه اندازی شد اما بودجه خسته بودند قبل از او وام می تواند تایید شود. یک تجزیه و تحلیل توسط مسئول مرکز وام یافت می شود که 95 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار شد و تعطیل کردن کسب و کار کوچک طرح.

که ثابت شده است ویرانگر برای بسیاری از سیاه و سفید, کسب و کار مانند Selmon است که تلقی های غیر ضروری سرویس توسط مقامات دولتی و دستور به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. برای سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک و محروم از درآمد گرسنگی برای کمک های فدرال و با چند پس انداز برای رسم بر آن شده است یک فاجعه.

“[W]مرغ شما ضربه مثل این کسانی که ذخایر خشک شدن بسیار سریع” ریشلیو دنیس سیاه کارآفرین است که ایجاد یک خط مراقبت از پوست بود که در نهایت به فروش می رسد به Unilever گفت: در طول سال های اخیر بحث پانل با بانک فدرال رزرو نیویورک.

جای تعجب نیست که مرگ بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در این سال نیز برجسته میراث نژادپرستی در امریکا است. سیاه صاحبان طول تاریخ شده است را تکذیب کرد وام بیش از هر گروه نژادی با توجه به فدرال رزرو داده است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آفریقایی-آمریکایی با یک کسب و کار اجتناب از بانک ها در دسترس نباشد.

UC Santa Cruz پروفسور رابرت Fairlie گفت: بسیاری از صاحبان سیاه و سفید روبرو خواهد شد قابل توجهی از موانع احیای کسب و کار خود را پس از همه گیر را برطرف می کند با استناد به ثروت عظیمی فاصله بین سیاه و سفید آمریکایی است. بسیاری از آفریقایی-آمریکایی خانوار فاقد منابع مالی مورد نیاز برای بازسازی مانند بانک پس انداز دسترسی به صفحه اصلی خط سهام اعتباری و یا توانایی به قرض گرفتن از خانواده و دوستان او توضیح داد.

102310157-258214985413639-8810295280759996416-n.jpg
شارلوت کارولینای شمالی ساکن تریسی خاکستری گفت: او یک زن ماساژ شرکت می تواند برای همیشه به این دلیل که بیماری همه گیر کوروناویروس او را مجبور استودیو به شاتر. کسب و کار یکی از هزاران نفر از کوچک سیاه و سفید, کسب و کار در تلاش برای باز بماند. تریسی خاکستری

دولت فدرال می تواند کمک با ارائه ویژه وام کسب و کار کوچک است که توزیع با حقوق و دستمزد و یا درآمد مورد نیاز از جمله کسانی است که باید برای PPP وام بخشش, Fairlie پیشنهاد شده است.

“وام اضطراری برای این مقیاس کوچک مالکان تنها برای پرداخت اجاره و یا هزینه های اینترنت و یا هر هزینه های ماهانه می تواند واقعا مهم است,” او گفت: CBS MoneyWatch. “است که می تواند اجازه می دهد آنها را برای زنده ماندن تا آنجا که ما واقعا نمی خواهید برای دیدن این مهم دور از کسب و کار بسته شدن بیرون آمدن از این بیماری همه گیر.”

تریسی خاکستری است که یک صاحب کسب و کار مبارزه برای بقا. او مجبور شد به او کارولینای شمالی ماساژ درمانی کسب و کار در مارس مطابق با ایالات متحده را خاموش کردن سفارش. درآمد او از بین رفته تقریبا یک شبه. او گفت: او را برای اعمال 10000 $PPP وام اما رد شد.

“اگر من می توانم آن را در ماه ژوئن پس از زندگی Studios در حال رفتن به مجبور به بستن” گفت: خاکستری, 34. “اگر من می توانم پول من برای حفظ زندگی من, من قصد دارم به آن را تا آنجا که من قصد ندارم خودم را در بیمارستان از تاکید کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de