48 ساعت در . . . مایورکا یک راهنمای خودی به زیبایی بالئاریکس

یک جزیره از تنوع نامحدود فرهنگ و جذابیت

With ناهموار آن خط ساحلی سواحل شنی و روشن یاقوت کبود آب مایورکا یکی از جواهرات دریای مدیترانه است. به دور از خط ساحلی را پناه coves های و رویایی غروب شما پیدا کشاورزی افزوده و Tramuntana کوه – میراث جهانی یونسکو شکوفا با پرتقال و لیمو و درختان بادام.

پایتخت پالما دارای جاذبه های فرهنگی و شیک بوتیک انبوه – در حالی که ساحلی و مرزی و روستاها ارائه جذابیت و اصالت. جای تعجب مایورکا نیست همیشه مثل یک قصیده کوتاه با توفانی تاریخ که شاهد حملات بی شماری از Carthaginians رومیان خرابکاری و مورها. همه همان است که غنی از ترکیبی از فرهنگ ها ایجاد کرده وطنی استقبال و جامعه باز از جزایر امروز.

با بهره گیری از آب و هوای ملایم برای بسیاری از سال مایورکا است ایده آل برای استراحت تعطیلات ساحل, هوای آزاد, ورزش و academist:: دانشجویان و پز.

مامان در حال حاضر . . .

یکدرام نیکلاس ما ساکن متخصص ارائه می دهد نکات بالا در داغترین مکان برای خوردن و ماندن به علاوه بهترین چیز برای انجام در این فصل است.

خوردن

سعی کنید شام را در به تازگی افتتاح Kairiku (Carrer Nou, 10; 00 34 871 51 53 45) در کامپوس با آشپز متخصص Bruno Peixoto خدمت تجربی, ژاپنی, سلیقه در غذا شناخته شده به عنوان omakaseمعنی “اعتماد آشپز’. این است منحصر به فرد آشپزی تجربه خدمت در یک انبار با تنها نه دیگر شام.

Kairiku در خدمت تجربی, ژاپنی, سلیقه در غذا

اعتبار:
NANDOESTEVA

Pop جدید Deià پاتوق اغذیه فروشی و مشروب فروشی Rullan: (Carrer Arxiduc لوئیس سالوادور, 14a; 00 34 971 18 86 70) یک ضربه با در جمعیت ارائه می دهد که تازه و سالم مدیترانه کرایه. گذشته از آن خیلی تراس و خوب-ارزش menú del día (منوی روز) آن است که شناخته شده برای آن انتخاب بسیار خوبی از gins و شراب محلی.

• بهترین رستوران در مایورکا

فراموش

Discover اسرار تولید روغن زیتون با یک بازی جذاب هدایت تور روستایی و مستغلات از Aubocassa (Camí de پسر Fangos; 00 34 971 100 388). در اینجا شما می توانید ببینید صلح آمیز باغ های زیتون آسیاب های قدیمی و نمونه های منحصر به فرد روغن زیتون و شراب. شروع قیمت از €15 (£13).

شما می توانید نمونه به صورت محلی تولید روغن زیتون و شراب در Aubocassa را روستایی و مستغلات

• بهترین چیز برای انجام در مایورکا

اقامت

Recently افتتاح چهار ستاره می Mostatxins: Frare (Carrer del Lledoner, الکودیا, 00 34 971 66 77 34) است garnering شهرت و اعتبار زیادی برای آن محیط گرم و شیک اتاق. آن رستوران, آپولونیا خدمت نوآورانه غذاهای مدیترانه ای زیر جهت از استعداد های جدید: سرآشپز اجرایی Cristina López.

می Mostatxins: Frare شده است تبدیل به یک شیک و لذت بخش هتل

اعتبار:
MERCÈ GOST پررا

• بهترین هتل ها در مایورکا

48 ساعت در . . . مایورکا

یک روز

صبح

ثانیهire خودرو در آماده روز خود را آغاز و در اوایل قشنگ, ديد کوه, شهر Valldemossa با مراجعه به Celda د شوپن (Carrer es Cos, 2; 00 34 696 405 992) – اتمسفر Carthusian صومعه که در آن فردریک شوپن و معشوق جورج شن و ماسه صرف زمستان سال 1839. تور تلخ سلول های که در آن زن و شوهر در آنجا ماند و پس از یک پیاده روی در باغ های سنتی و شکلات داغ و کوکا د patata (سیب زمینی مستی).

Yتوقف بعدی ما در حومه روستای Deià است – La Casa de Robert Graves (Ctra سللر, 6; 00 34 971 63 61 85), صفحه اصلی از شاعر انگلیسی رابرت گریوز از سال 1932 تا سال 1985. در اینجا شما پیدا کردن نویسنده را مطالعه هنوز پر از اصلی آثار باستانی و خانه احاطه شده است شاعرانه باغ. دنبال جاده به آفتابی پورت سللر به دنبال آن نارنجی رنگی قرن تراموا و ناهار را در Kingfisher (Carrer de سانتا آپولونیا, 2; 00 34 971 63 88 56) – ارائه می دهد که با شکوه نمایش بیش از بندرگاه و ماهی تازه-متمرکز منو. نکات برجسته عبارتند از ceviche شیرین سللر میگو و حتی cod در خمیر آبجو با دست برش چیپس و خانه احساساتی نخود فرنگی.

Kingfisher, واقع در انتهای پورت یک نقطه خوش منظره و زیبا برای ناهار

اعتبار:
کپی رایت 2009

بعد از ظهر

Later سر Jardins d’Alfàbia (Ctra پالما-سللر; 00 34 971 613 123) که hark در بازگشت به قرن 13 و فقط یک درایو 15 دقیقه ای از پورت سللر. فقط گذشته تونل را ببینید گراند اسپانیایی-مور ملک با آن خیابان از درختان چنار. پارک در اینجا و بازدید ملک-خانه سبک اشاره کرد باستان مور جمله عناصر دیدنی طاقدار سقف است که قدمت آن به 1170.

ترک بدون بررسی نفیس باغ که هنوز هم نمونه های محوطه سازی قابلیت های اصلی وابسته به اهالی شمال افریقا مالک بن-Abet. نمی شود از دست رفته است دیدنی کلاه فرنگی با 72 ستون و 24 سنگ hydras. پس از آن یک استراحت در سایه کافه در این زمینه و لذت بردن از یک cortado (قهوه با شیر) و یا آب پرتقال تازه.

Alfabia املاک و قدمت آن به قرن 13th, ارائه می دهد و معطر باغ و زیبا کلاه فرنگی

اعتبار:
توبیاس Helbig/cinoby

اواخر

منf شما در حال اقامت در Deià را قبل از شام قدم زدن از طریق ایجاد کرد و تا به دریا-مشاهده کلیسا و گورستان برای دیدن رابرت گریوز را بی تکلف سنگ یادبود که به سادگی خوانده شده ‘رابرت گریوز, poeta’.

Descend تپه و ناهار خوردن در همواره محبوب Restaurante سباستین (Carrer Felipe Bauzà; 00 34 971 63 94 17) که برای 25 سال را به خود جلب کرده وفادار گروه های محلی و بین المللی از میهمانان با خود خلاق و فصلی مدیترانه منو. رزرو یک میز دنج شمع روشن تراس جلو و سفارش ظروف مانند turbot با بوداده چغندر هویج و اسفناج.

برای اواخر شب دائم الخمر با در جمعیت سر در امتداد خیابان به پشت گذاشته Sa فوندا (Carrer Arxiduc لوئیس سالوادور, 5; 00 34 971 63 63 93), که در خدمت کوکتل به سرد soundtrack. در شب شنبه محلی, باند زنده – مانند Pa Amb Oli – را به مرحله.

سباستین را به خود جلب کرده وفادار گروه از مهمانان با آن خلاق مدیترانه منو

• بهترین رستوران در مایورکا

بعد دو

صبح

یکrriving در Alaró حدود 10 صبح به دنبال نشانه برای Es Verger رستوران (Camino del Castillo de Alaró; 00 34 971 18 21 26) – واقع در خشن و پیچ در پیچ تک آهنگ. ترک خودرو خود را در پارکینگ قرار داده و در کفش خوب و سر تپه در حدود یک ساعت به جای مانده از کاستی d’Alaró, a 15-قلعه قرن قدمت آن به بار مور است.

ایستاده بالای 800 متر کوه کوچک خوشه ای از ساختمان ها شامل نمازخانه و قلعه دفاع دیوار. نمایش با شکوه شامل Tramuntana کوه دریا و جزیره های کشاورزی منطقه مرکزی وحیاتی است. نفس خود را گرفتن و قهوه در نشاط کاستی d’Alaró مهمانخانه (00 34 971 940 503) در اجلاس قبل از مصرف آسان راه رفتن به عقب به Es Verger زود ناهار از گوشت گوسفند و یا گوشت خوک. شما می خواهید به کتاب پیش رو به عنوان رستوران اغلب مشغول است.

15-قرن کاستی d’Alaró چسبیده به تپه در سیرا د Tramuntana

اعتبار:
دانیل تاملینسون

بعد از ظهر

Leave Alaró و برای این روستای کوچک از Consell فقط 10 دقیقه با ماشین دور برای یک گودال توقف در Bodegas Ribas (Carrer de Muntanya, 2; 00 34 971 62 26 73) – جزیره قدیمی ترین کارخانه شراب سازی. با 300 سال سابقه و 100 هکتار از باغ های انگور این خانواده متعلق به کسب و کار است که باید برای بازدید هنردوستان شراب. نگاه کردن به پوست و پیچیده روبی Sió و متعادل و قدرتمند Ribas سیاه و سفید. تورهای گذشته یک ساعت یا بیشتر بسته به در بسته می شود و باید در پیشبرد رزرو. آیا نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در خانه در کشور با آن محوطه داخلی و سنتی Majorcan ،

From Consell را جاده به الکودیا دنبال نشانه هایی برای Pas Mal-بون ایر و در نهایت Sa Bassa بلانکا (Camino del Collbaix; 00 34 900 777 001). احاطه شده توسط سرسبز و جنگلی این اسپانیایی-مور و مستغلات – سرپرستی Yannick و بن Jakober بنیاد – شامل یک گالری هنر مدرن تاسیسات 150 پرتره اروپا اشرافی کودکان از 16 تا قرن 19 و رصدخانه. یک نقطه از بازدید از باغ گل رز زیبا و مجسمه سازی پارک.

خانواده متعلق به Bodega Ribas است که باید برای هنردوستان شراب

اعتبار:
© سانتیاگو Stankovic

اواخر

Pکشتی در بندر الکودیا و درمان خود را به یک مزه منو در مشهور Maca د کاسترو (Carrer dels Tritons; 00 34 971 89 23 91) – اما به یاد داشته باشید که رزرو ضروری است. اولین زن آشپز در مایورکا اهدا شود میچلین ستاره Macarena د کاسترو غذاهای آماده با تولید محلی – بسیار از آن از باغ خود – مانند سرد سوپ گیلاس با خرچنگ و هشت پا با ترد sea anemone. قرار دارد در یک تاریخی شهری یک بار متعلق به Macarena مادر بزرگ این رستوران دارای یک تراس و یک محیط دنج.

به صورت رسمی مشروب قبل از خواب سر پایین به دنی Gastrobar (Carrer dels Tritons, 2; 00 34 971893126): پر جنب و جوش کوکتل و tapas پاتوق با یک تراس متعلق به Macarena خانواده.

Maca د کاسترو ارائه می دهد غذاهای ساخته شده با تولید محلی بسیار از آن وطنی

• بهترین تفریحات شبانه در مایورکا

که در آن به ماندن بگیرید . . .

زندگی لوکس

With جذاب آن تنظیم بین کوه و دریا لوکس پنج ستاره Belmond La Residencia در Deià ارائه می دهد بی نظیر امکانات و خدمات بی عیب و نقص. با تحسین رستوران, آبگرم و دو زمین تنیس و استخر شنا, این یکی از مایورکا را مطلوب و آرامش بخش خلوت.

Doubles از €375 (£332). پسر کانالهای; 00 34 971 63 90 11

با وجود آن عظمت و لهستانی, Belmond La Residencia است ساده و محیط دعوت

طراح حفاری

Luxurious و دستگیری کلاه Rocatقبلا یک قرن 19 نظامی قلعه بوده خلاقانه تبدیل به یک استثنایی بوتیک هتل مجلل آبگرم دو استخر و دو رستوران است. نزدیک به خط ساحلی ناهموار و جنگل مشرف پالما بای آن ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی کامل.

دو برابر از €350 (£310). Carretera d’Enderrocat; 00 34 971 747878

کلاه Rocat تبدیل شد از یک درهم و برهم و متروک نظامی قلعه

اعتبار:
استوارت پیرس

بودجه زیبایی

Fما ستاره می ریبرا توسط Zafiroیک خوبی مرمت قرن 19 عمارت واقع شده است و لذتبخش بی تکلف Muro. با آن پیچیده دکور خانه تسلی و معتبر جذابیت این هتل ارائه می دهد کامل استراحت و تمدد اعصاب. آن را نیز یک پایگاه عالی برای کاوش در نزدیکی تفریحی و مایورکا سرسبز روستا.

دو برابر از €80 (£70). Carrer Comtat, 1; 00 34 971 537 110

می ریبرا پس از اقامت یک Majorcan آهنگساز داده شده است معاصر قبل

• یک راهنمای کامل برای بهترین هتل ها در مایورکا

چه به خانه آورد . . .

Majorcans مشهور هستند برای صنایع دستی به ویژه در رس siurells: سفید کوچک مجسمه با رنگ سبز و قرمز راه راه که همچنین به عنوان سوت. پایدار ترین siurell-ساخت کسب و کار خانوادگی است Siurelleria Ca Madó شرط (C/Jaume 1, Sa Caboneta; 00 34 610 42 77 94).

Siurells کوچک سفید مجسمه – با رنگ سبز و قرمز راه راه – است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سوت

Majorca را roba د llenguesیک پارچه پنبه ای با متمایز شعله, طراحی از مد افتاده به بسیاری از محصولات. Teixits Vicens (رتندا می Berenguer; 00 34 971 53 04 50) در پللنسا ارائه می دهد کارخانه بازديد و محصولات.

Roba د llengues یک پارچه پنبه ای با متمایز شعله, طراحی, تخصص از مایورکا

هنگامی که برای رفتن . . .

Fortunately مایورکا لذت می برد خفیف درجه حرارت در تمام طول سال اما میکرو-آب و هوای موجود در مناطق مختلف این جزیره است. برای مثال می توان آن را باران در شمال غرب, در حالی که آن را آفتابی در پالما. برای حرفه ها در فضای باز ایده آل زمان برای بازدید است در بهار یا اواخر پاییز زمانی که تب گرمای تابستان است کاهش خواهد یافت.

During ژوئیه و اوت مایورکا بسیار داغ و شلوغ است. این جزیره جشنواره شامل Moros y Cristianos (مورها و مسیحیان) – یک بازی سرگرم کننده دوباره تصویب معروف نبرد بین مردم محلی و ترکی دزدان دریایی – طول می کشد که در سللر است. نسخه های مختلف انجام شده است در پللنسا در ماه اوت است. سللر محبوب Fira de la Taronja (نارنجی جشنواره) می افتد در مارس آوردن مرکبات-الهام منوها به بسیاری از رستوران ها و میوه های نمایش به میدان شهر. در اواخر ماه اوت ابتلای de Foc – شب آتش می بیند مردم در لباس شیاطین درام و رقص در میان اتش نمایش در سللر, پالما و فراتر از آن.

بدانید قبل از اینکه شما بروید . . .

اطلاعات ضروری

Tourist هیئت مدیره اطلاعات: 00 34 971 17 39 90; infomallorca.net

اورژانس و آتش نشانی و آمبولانس: 112

اورژانس و پلیس: 092

انگلیسی کنسولگری: Carrer dels Caputxins, 4, Palma 0034 933 66 62 00; gov.انگلستان

قوانین محلی و آداب معاشرت

Majorcans بسیار عقب گذاشته اما اخم در رفتار ضد اجتماعی – مانند نوشیدن الکل در عمومی و یا پوشیدن نحیف لباس به دور از استراحتگاه های ساحلی.

اگر چه Majorcans صحبت اسپانیایی Castilian آنها افتخار از زبان خودشان Mallorquin یک گویش کاتالان. علائم جاده ها و اطلاعیه را اغلب می شود, نوشته شده در Mallorquin.

اوج در یک مشتری اختیار اما 10 درصد در نظر گرفته شده است قابل قبول است.

Mainly با توجه به آب و هوای گرم Majorcans تمایل به شام خوردن دیر: حدود 2pm برای ناهار و 9 شب (و یا بعد از آن) برای شام شب.

معقول و منطقی وجود دارد در اتوبوس و قطار شبکه که متصل اکثر نقاط جزیره اما در طول تابستان اتوبوس ها اغلب بسیار شلوغ است – پس از دریافت در صف به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. برای جدول زمانی تماس TIB 00 34 971 17 77 77; tib.org.

به طور معمول Majorcans – مرد و زن – لرزش دست ها در اولین ملاقات, اما برخی ممکن است ارائه زنان بوسه در هر دو گونه. مردان اغلب در آغوش دوستان مرد ،

اصول

زمان پرواز: دو ساعت

ارز: یورو (€)

بین المللی شماره گیری کد: 00 34

تفاوت زمانی: GMT + 1

بیوگرافی نویسنده

پس از اقامت در سللر 17 سال پیش آنا نوشته است شش مایورکا عناوین ارائه درخشان بهانه ای برای کشف این جزیره است. شما به احتمال زیاد پیدا کردن او بالا رفتن Tramuntana اوج و یا در حال اجرا در ساحل.

تجربه مایورکا با تلگراف

Telegraph سفر را در بهترین هتل ها و تعطیلات در مایورکا سعی کردم تست شده و توصیه شده توسط ما مایورکا کارشناسان.