5 ضروری ریچارد آهنگ به یاد داشته باشید راک افسانه ای که گذشت

یاد rock n’ roll پایونیر کمی ریچارد درگذشت در روز شنبه. او 87.

نورد سنگ گزارش شده است که خواننده مرگ تائید شد اما علت مرگ ناشناخته است.

متولد ریچارد Wayne Aud خواننده شروع به کار خود را در 14 هنگامی که خواهر رزتا Tharpe او را دعوت به باز کردن یکی از نشان می دهد او پس از overhearing او آواز خواندن یک آهنگ. ریچارد تک “Tutti Frutti” برای اولین بار خود را به نمودار در سال 1955 آغاز بسیار تاثیر گذار حرفه ای است.

ریچارد یکی از مهم ترین چهره های پاپ و راک سابقه در سراسر ژانرهای. خواننده تحت تاثیر روح خوانندگان مانند جیمز براون و اوتیس ردینگ, گروههای موسیقی راک مانند بیتلز و راک پیشگامان مانند AC/DC و Motorhead.

ریچارد القاء شد به Rock & Roll Hall of Fame در سال 1986 تبدیل شدن به یک عضو از افتتاحیه کلاس inductees.

little richard
نوازنده ریچارد انجام روی صحنه با گروه خود را به عنوان او ساکسیفون بازیکن Grady Gaines می ایستد در پیانو در حدود سال 1957 در صحنه ای از فیلم ” آقا راک اند رول است.’
گتی/مایکل Ochs Archives

در حالی که ریچارد از بین رفته است, خواننده میراث زندگی می کنند و در اینجا پنج آهنگ های کلاسیک به یاد داشته باشید او را.

“Tutti Frutti”

خواننده عمده تک است که هنوز هم کامل داده ها با یگدیگر نه تنها از ریچارد صدا اما از سال 1955 راک اند رول. چکش بر روی پیانو و ندبه بیش از گروه خود آن را فورا تشخیص هنوز 65 سال پس از آن نسخه اصلی. با یک قاتل ساکس و نمادین افتتاح خط “Whop bop b-luma b-پین های شل bam bom” این آهنگ برای تلفن های موبایل فقط به عنوان پر انرژی امروز است. رولینگ استون قرار گرفت آهنگ شماره 43 در میان خود “500 Greatest Songs of All Time.”

“خوب Golly از دست مولی”

عنوان رتبه 94 بزرگترین آهنگ از همه زمان توسط سنگ نورد “خوب Golly از دست مولی” است و به همین سریع و خشن تعداد. تحت تاثیر جکی Brenston را “موشک 88” (و سرعت ریف بالا) خواننده آهنگ درست است, راک کلاسیک. مانند بسیاری از ریچارد آهنگ, آهنگ پوشش داده شده توسط برخی از بزرگترین گروههای موسیقی در تاریخ مانند تاب برداشتن و اعتبار Clearwater Revival که انجام شده بسیار سخت تاب را بر روی آهنگ.

“لوسیل”

کلاسیک آهنگ در مورد تلاش برای متقاعد کردن یک زن متاهل به اجرا کردن با او کلاسیک است که نشان می دهد حتی در یک کمی کندتر ریچارد هنوز هم می تواند بسته افسانه ای خواننده به یک آهنگ. بالا عملکرد کمی کلاسیک ریچارد با خواننده قوز بیش از پیانو و اجازه دادن به او چهرۀ حکومت بر عملکرد گهگاه.

“من در بر داشت راه من”

در حالی که بعد از او نیست و به راحتی قابل تشخیص خود را به عنوان آهنگ های کلاسیک, ریچارد را 80s در موسیقی است که به خوبی به ارزش یک آهنگ به سادگی نشان می دهد که چگونه جامد از یک عملکرد او است. حتی ضبط با تولید بالاتر ارزش و بد بو کنترباس و سینت سایزر ریچارد صدای پیانو و نواختن چوب بر “من در بر داشت راه من است.” حتی اگر کمی به خاک سپرده شد در مسیر اجزای ساخته شده است که او یک سنگ مبتکر هنوز هم وجود دارد.

“بلند قد بلند”

یکی دیگر از کلاسیک ریچارد شماره. عملکرد در این فیلم don’t Knock the Rock یک نمایش کامل از نمایشگری که بعد تبدیل به بخش مهمی از موسیقی راک با ریچارد لگد زدن پای خود را بر روی پیانو و ساکس خود را بازیکن رقص در پیانو به بازی انفرادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de