دانشگاه تمپا در فلوریدا در روز شنبه تایید کرد که پنج دانشجویان باید آزمایش مثبت برای coronavirus بعد از سفر با هم در طول سال های اخیر, رخصتی بهار سفر.

“دانشگاه تهران ابلاغ شده است که پنج UT دانش آموزان در سفر با هم و با دیگر UT دانش آموزان در طول رخصتی بهار, آزمایش مثبت برای COVID-19” در دانشگاه توییتی در روز شنبه. “ما صمیمانه مایل دانش آموزان ما و دیگران که ممکن است تحت تاثیر کامل و بهبودی سریع است.”

در یک پست جداگانه به اشتراک گذاشته شده به Facebook, دانشگاه تمپا گفت: یک ششم دانشجویی نیز شده بود آزمایش مثبت برای COVID-19. اضافی صورت مثبت ناشناس دانشجویی که به تازگی از سفر در سطح بین المللی مورد آزمایش قرار گرفت در مارس 16. هیچ یک از شش مورد در بیمارستان بستری شده است و همه دانش آموزان در حال حاضر تحت خود انزوا.

از این پنج نفر که با هم سفر در بهار شکستن یکی نیست بازگشت به دانشگاه پس از سفر خود در این دانشگاه گفت.

نیوزویک رسیده به دانشگاه تمپا برای کسب اطلاعات بیشتر.

خبر شش فلوریدا کالج coronavirus موارد آمده تنها چند روز پس از جمهوری خواه سناتور فلوریدا, ریک اسکات, که قبلا به عنوان دولت فرماندار گفت: افراد برای دریافت, ساحل, پس از, تصاویر از سواحل شلوغ شروع به گردش آنلاین با وجود کاخ سفید اجتماعی فاصله گرفت.

“افراد نیاز به مسئولیت و در هر سطح از دولت به بسیار روشن است: نمی توان در ساحل مگر اینکه شما به نحوی می تواند به طور کامل توسط خودتان” اسکات با سی ان ان گفت در روز پنج شنبه صبح. “منظورم این است که ما رو به شکل اجتماعی فاصله.”

“هر بخشی از دولت شروع کرده است به مردم بگویند: ‘نگاهی به برخی از مسئولیت شخصی در اینجا. آیا افراد دیگر را آلوده. آیا یک فرصت است که شما در حال رفتن به کسی که میخوام علت خود را پدربزرگ و مادر بزرگ و یا پدر و مادر خود و یا یکی دیگر از دوستان از مدرسه به بیمار,” او اضافه شده است. “خاموش ساحل.”

کاربران رسانه های اجتماعی نیز به شدت انتقاد “spring breakers” و دیگر beachgoers آنلاین برای نادیده گرفتن کاخ سفید هدایت.

فلوریدا زمان توافق فرماندار ران DeSantis روز سه شنبه اعلام کرد دستورالعمل سختگیرانه تر برای مبارزه با کروناویروس’ گسترش در دولت که شامل محدود کردن beachgoers به جمع در گروه های کوچکتر از 10. “من فکر می کنم این مراحل ما را واقعا کاهش تراکم و کاهش جمعیت” گفت: توقف کوتاه از سفارش, ساحل, تعطیلی.

برخی از مقامات محلی و سپس آن را بر خود گرفت و به نزدیک خود را به سواحل پس از DeSantis’ امتناع از انجام این کار از جمله شهرداران از ساحل میامی و فورت Lauderdale با توجه به NBC News.

از صبح روز یکشنبه وجود دارد 311,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با بیش از 13000 مرگ و میر و حداقل 93,000 بهبود.

spring break and coronavirus
تمپا – آوریل 18: مردم جمع آوری در ساحل ویکی طول نوروزی در 18 مارس سال 2020 در orlando, Florida. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر در تاریخ 11 مارس.
مایک Ehrmann/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de