5 چیزهایی که یاد گرفتم از جراح عمومی دکتر جروم Adams

سی بی اس آمریکا | No comments

امشب در “CBS Evening News” ما از صحبت با جراح عمومی دکتر جروم Adams. ملت دکتر به ما گفت که بعد از 15 روز یک “بحرانی نقطه عطف” در کاهش گسترش کروناویروس در آمریکا “ما باید یک انتخاب را,” او گفت:. “ما رفتن به ادامه برای دیدن موارد افزایش شتاب و مرگ و میر افزایش می دهد مانند ایتالیا و یا در حال رفتن به سعی کنید به راه از کره جنوبی و چین که در آن آنها واقعا تکیه به کاهش تلاش و همه تن به تن به توقف انتقال?”

در اینجا ما بالا takeaways از مصاحبه:

1. کودکان playdates هستند “ارزش در معرض خطر”

ما می خواستم به دانستن – بر اساس دستورالعمل های جدید برای محدود کردن تماس های اجتماعی: در حال playdates امن است ؟ دکتر آدامز توصیه می شود در برابر آن را برای زمان حال: “آن را به ارزش خطر از بچه های ما در حال پخش و به طور بالقوه مصرف آن را به شخص دیگری.”

2. شما می توانید یک فرستنده از COVID-19 بدون نشان دادن علائم

علائم شایع coronavirus شامل تب و سرفه و تنگی نفس, اما برخی از مردم نمی نمایشگاه علائم در همه. دکتر آدامز می گوید که حتی اگر شما بدون علامت می تواند “کاملا” هنوز انتقال این ویروس به دیگران است. “ما می دانیم که افرادی که بیشتر در معرض خطر هستند کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی ویژه سالمندان, افراد بیش از سن 60. ما نیاز به درک که مردمی که در حال انتقال این ویروس در سراسر این سیاره است و در کشور ما به افراد جوان است.”

3. ملت دکتر به او می گوید “نمی گسل” هر شهردار یا فرماندار برای پناهگاه در محل سیاست

بیش از هفت میلیون نفر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو توصیه شده است به پناهگاه در محل و در روز سه شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان با توجه به سیاست های مشابه وجود دارد. دکتر آدامز به ما گفت “به عنوان [دکتر تونی Fauci] می گوید: ‘اگر آن را به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی راست در حال حاضر و سپس شما احتمالا در مورد که در آن شما نیاز به.’ دوباره, آن را در, چرا دولت قرار داده و از این دستورالعمل برای تمام آمریکا — و نه فقط برای مناطق خاصی اما برای همه امریکا — به در راه است که آنها می تواند به جلوگیری از انتقال بیماری در جوامع خود. من نمی گسل هر شهردار هر استاندار برای آنچه که آنها با توجه به در جوامع خود. اما حداقل محدود گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 ماندن در خانه اگر شما می توانید از کار و جلوگیری از غیر ضروری سفر.”

4. اگر شما در حال تجربه علائم منفی نتیجه آزمون “نباید تغییر راه شما رفتار کنند”

به عنوان تست برای COVID-19 تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس دکتر آدامز اخطار می دهد که یک تست منفی نباید متوقف کردن کسی که با علائم از خود quarantining “از آنجا که شما می توانید تست منفی و هنوز هم coronavirus. شما هنوز هم می تواند در مراحل اولیه باشد و شما هنوز هم می تواند آن را انتقال; بنابراین اگر شما علائم شما هنوز هم باید منزوی.”

5. متخصصان مراقبت های بهداشتی دیدن کاهش اهدای خون در سراسر کشور

دکتر آدامز به ما گفته شده است وجود دارد کاهش اهدای خون در سراسر کشور پس از وقوع آغاز شد. در حالی که CDC است هشدار داد در برابر غیر ضروری سفر آنها نمی خواهند برای دلسرد کردن مردم از مراجعه به اهدای خون سایت. “ما نمی خواهیم مردم را نمی شود قادر به دریافت خون چون آنها ترس از coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>