این 2021 زنان راگبی نهایی جام جهانی برگزار خواهد شد در یکی از این بازی را در سالن بزرگ برای اولین بار زمانی که Eden Park, Auckland در مراحل عنوان-decider از نسخه نهم.

نیمه نهایی و مدال برنز مسابقه در اولین جام جهانی زنان برگزار می شود در نیمکره جنوبی نیز برگزار می شود در نیوزیلند بزرگترین استادیوم ورزشی که در ظرفیت های 50000 و میزبانی 1987 تا 2011 مردانه نهایی.

جهانی راگبی بالا امیدوار است که سال آینده مسابقات اجرا خواهد شد از 18 سپتامبر تا اکتبر 16 خواهد ساخت در موفقیت 2017 نسخه در ایرلند که مجموعه سوابق حضور و غیاب و تلویزیون بینندگان.

“زنان راگبی تنها-بزرگترین فرصت برای رشد جهانی بازی و ما با اعتماد به نفس است که نیوزیلند 2021 خواهد بود یکی از بزرگ راگبی جام جهانی, جذب طرفداران جدید و بازیکن پایه برای ورزش” جهانی راگبی رئیس لایحه Beaumont گفت.

قرعه کشی مسابقات برگزار خواهد شد بعد از این سال هنگامی که, نیوزیلند, انگلستان, فرانسه, آمریکا, کانادا, استرالیا, ولز, آفریقای جنوبی, فیجی خواهد پیوست توسط سه سازمان ملل به تعداد تیم ها به 12.

در حالی که ایالات متحده ضرب و شتم انگلستان در زنان اولین فینال جام جهانی در مقابل 3,000 طرفداران در کاردیف اسلحه پارک در سال 1991 نیوزیلند پیروزی بر انگلستان در سال 2017 جذب بیش از 17,000 به بلفاست Ravenhill ورزشگاه.

نیوزیلند سیاه سرخس موفق به کسب پنج شش جهانی زنان عنوان و قوی خواهد بود مورد علاقه برای اضافه کردن یکی دیگر به مسافت در خاک خانه در سال آینده.

“این یک رویداد ما بسیار هیجان زده به میزبانی و ما نمی توانیم صبر کنید به بهترین در جهان زنان تیم های بازی در اینجا” گفت: نیوزیلند راگبی اجرایی علامت رابینسون.

“سیاه و سفید سرخس عشق بازی در خانه و من می دانم که آنها هیجان زده در چشم انداز حفظ جام جهانی راگبی در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de