50000 تا سال رشته در یافت فرانسه نئاندرتال سایت

یک قطعه از 50000 تا سال رشته – قدیمی ترین و در عین حال کشف شده – موجود در یک غار در فرانسه بازیگران بیشتر شک بر اساس این ایده که نئاندرتال شناختی پایین تر از انسان مدرن.

یک مطالعه منتشر شده در علمی, گزارش, گفت, یک, کوچک, three-ply آکورد قطعه های ساخته شده از پوست درخت کشف شده در یک سنگ ابزار بهبود از Abri du Maras.

این نشان میدهد که نئاندرتال ها درک مفاهیم مانند جفت مجموعه و اعداد.

پیچ خورده الیاف ارائه پایه ای برای لباس, کیف, شبکه و حتی قایق.

نئاندرتال ها – که گونه درگذشت کردن حدود 40000 سال پیش – در حال حاضر شناخته شده به پوست درخت غان تار, هنر و پوسته دانه.

آنها همچنین کنترل آتش زندگی در پناهگاه بودند شکارچیان ماهر از حیوانات بزرگ و به عمد دفن مرده های خود را در گور.

به طور معمول, باستان شناسان و paleoanthropologists تنها پیدا کردن faunal باقی مانده و یا سنگ ابزار در سایت های مانند Abri du Maras. فاسد شدنی و مواد معمولا از دست رفته است.

اما یک تیم از محققان از فرانسه آمریکا و اسپانیا کشف یک قطعه از وتر پیوستن به زیرین 60- (2.4 اینچ) طولانی سنگ ابزار.

آکورد باور شده اند ساخته شده با پوست درونی از یک درخت سوزنی برگها حدود 6.2 میلی متر و 0.5 میلی متر عرض دارد.

سه گروه از الیاف از هم جدا شدند و پیچ خورده در جهت عقربه های ساعت در یک “S-پیچ و تاب”. هنگامی که پیچ خورده, رشته بودند twined ضد جهت عقربه های ساعت در “Z-پیچ و تاب و” به شکل یک وتر.

مطالعه – که منجر نویسنده بروس هاردی از کنیون کالج در اوهایو به این نتیجه رسیدند که تولید وتر نشان می دهد که نئاندرتال ها تا به حال دقیق زیست محیطی درک درستی از درختان و چگونه به آنها را تبدیل به کاملا متفاوت و کاربردی مواد.

تولید وتر ضمنی نیز شناختی درک درستی از حساب و بافت حساس عملیاتی حافظه, با توجه به مطالعه است. است که دلیل آن نیاز به پیگیری از چند عملیات پی در پی به طور همزمان.

“با توجه به ادامه آیات نئاندرتال هنر و تکنولوژی آن را دشوار است برای دیدن چگونه ما می توانیم با توجه نئاندرتال ها به عنوان چیزی غیر از شناختی برابر انسان مدرن” این مطالعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im