54 درصد از آمریکایی ها می خواهند به کار از راه دور به طور منظم پس از Coronavirus همه گیر به پایان می رسد, نظرسنجی جدید نشان می دهد

جدید کروناویروس شیوع مورد نیاز شرکت ها برای تغییر جهت به کار از راه دور و در حال حاضر که مردم تا به حال تجربه کار کردن از خانه, اکثر آنها نمی خواهد ذهن اگر آنها را مجبور به بازگشت به کار.

یک IBM نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه متوجه شد که 54 درصد از 250.000 بزرگسالان نظرسنجی خواهد بود قادر به در درجه اول از خانه کار می کنند و 75 درصد خواهد بود این گزینه برای آن گاهی اوقات انجام دهید. هنگامی که کسب و کار می تواند بازگشایی 40 درصد از مردم پاسخ دادند که آنها احساس می کنید به شدت به کارفرمای خود ارائه باید در انتخاب کردن کار از راه دور گزینه های.

بیش از 1 میلیون نفر در آمریکا دارای آزمایش مثبت برای یک کروناویروس جدید از صبح روز دوشنبه با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 65,735 کشته شدهاند به گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی پیش بینی شده تا به 114,228 مردم می میرند و در ماه اوت 4.

coronavirus work from home america
زنان با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در امتداد خیابان پنجم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه در شهر نیویورک است. جدید کروناویروس شیوع مردم مجبور به حرکت به یک کنترل از راه دور محیط کار و اکثر افراد مورد مطالعه در یک IBM نظرسنجی گفت: آنها می خواهم برای ادامه کار از راه دور یک بار شیوع این بیماری فروکش.
جان Lamparski/گتی

توسط اواسط ماه مارس این وضعیت در امریکا نقل مکان کرده بود گذشته نقطه قادر به انجام موثر تماس ردیابی در نتیجه نیاز به اجرای اقدامات کاهش. پس گروه ها از تجمع مردم در یک فضای محدود یک روش شناخته شده برای ویروس ها به گسترش شرکت ها شروع به گفتن مردم به کار از خانه و در نهایت متحده موظف سیاست.

وجود مناطق از اقتصاد امریکا را که نمی توانید کار از راه دور و کسانی که کسب و کار است که می تواند حرکت های آنلاین نیاز به بیش از فقط کارکنان با کامپیوتر موفق باشد. محققان در دانشگاه تافتز در ماساچوست ارزیابی 42 کشور توانایی به حرکت به کار از راه دور بر اساس نیرومندی خود را از کلید سیستم عامل توانایی برای تسهیل معاملات دیجیتالی و انعطاف پذیری از اینترنت زیرساخت برای ترافیک موج.

مردم آمریکا نگران بودند که اگر امریکا زیرساخت می تواند مقاومت در برابر حرکت توده مقدار از مردم در خارج از دفتر و محققان در تافتز نشان داد که ایالات متحده تا حد زیادی آماده به کار از راه دور است. امریکا به ثمر رساند بالا در تمام سه دسته اما محققان شناسایی یک نیاز برای بهبود اینترنت زیرساخت به حساب موج ترافیک.

بیش از مدت طولانی از محققان گفت: حرکت نیاز به توان به افزایش سرعت اینترنت و پر کردن شکاف بین فقیر بیشتر مناطق روستایی و ثروتمند شهری و برون شهری.

برخی از ایالت ها شروع به بازگشایی کسب و کار خرده فروشی است که در ابتدا تلقی غیر ضروری و مجبور به بستن. کشورهای دیگر هنوز در حال تدوین برنامه های خود را چگونه بازگشایی باید نگاه و بازگشت به دفتر بستگی دارد فرد متحده تصمیم گیری.

در شهر نیویورک کانون شیوع ارسال مردم به کار در دفتر خود را خواهد مردم را مجبور به عقب بر روی حمل و نقل عمومی یکهو. اثبات دشوار است به فاصله اجتماعی در یک قطار در ساعت عجله تام Prendergast رئیس سابق متروپولیتن حمل و نقل نشان می دهد که کسب و کار تلو تلو خوردن ساعت کار در طول یک مصاحبه با پنیر چدار. با حرکت به دور از سنتی 9-5 روز کاری کسب و کار می تواند کمک به کاهش شرایط شلوغ است که همه بیش از حد معمول در مترو.

با بالقوه برای گسترش این ویروس فرماندار نیویورک اندرو کومو در زمان اقدام بی سابقه و اعلام کرد مترو خواهد دید از 1 صبح تا 5 صبح آغاز و در مارس 6, پس از آن می تواند تمیز روزانه.

هنگامی که محدودیت ها برداشته و مردم می توانند به دفتر این ممکن است برخی از مردم ممکن است تغییر در رفت و آمد خود را. در یک نظرسنجی گالوپ منتشر شده در جمعه, 52 درصد از مدیران نظرسنجی گفت: آنها اجازه خواهد داد که کارمندان به محل کار از خانه بیشتر به دلیل تجربه با شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de