6 شهر بزرگ شهرداران درخواست تجدید نظر به کنگره برای منع مجبور فدرال پلیس

پورتلند — شهرداران از پورتلند اورگان و پنج دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده به دادگاه تجدید نظر دوشنبه به کنگره آن را غیر قانونی برای دولت فدرال برای استقرار نظامی نمایندگی به شهرستانها که نمی خواهید آنها را.

“این دولت فاحش استفاده از فدرال اجرا در شهرستانها در اعتراض مقامات محلی هرگز نباید رخ دهد” شهرداران از پورتلند و سیاتل شیکاگو, کانزاس, شهرستان, Albuquerque, New Mexico, و واشنگتن نوشت: رهبران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا.

پورتلند شهردار تد ویلر و کمیسر شهر Jo Ann هاردستی بعدها به نام برای ملاقات با اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به بحث در مورد یک آتش بس و حذف از افزایش نیروهای فدرال از پورتلند.

پیش از آن در روز یک مقام آمریکایی گفت: افسران نظامی باقی خواهد ماند در پورتلند تا حمله به یک دادگاه فدرال بس و بیشتر افسران ممکن است به زودی در راه است.

“آن است که یک راه حل که به فدرال افسران ترک که وجود دارد همچنان به حملات فدرال اموال و پرسنل” آمریکا وکیل بیلی ویلیامز گفت. “ما در حال خروج از ساختمان محافظت نشده به آنها نابود شوند و توسط افراد قصد انجام این کار است.”

محلی و مقامات دولتی گفت: ماموران پلیس فدرال ممنوع است.

Protest against racial inequality in Portland
فدرال مأموران اجرای قانون مسدود کردن خیابان پس از پاکسازی معترضان از این منطقه در طول یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در پورتلند, اورگان, 27 ژوئیه سال 2020 است. CAITLIN OCHS/ایسنا

دانشگاه ایالتی اوهایو قانون پروفسور پیتر شین گفت: CBS News’ گراهام Kates که ماموران فدرال تنها باید مستقر در شهرستانها ایالات متحده برای به اجرا درآوردن قوانین محلی اگر آنها دعوت به انجام این کار توسط مقامات محلی است.

“وجود دارد هیچ نوع فراگیر اقتدار قانونی برای آژانس های فدرال به طور کلی برای ارسال فدرال افسران برای کمک به اجرای قانون محلی” شین گفت. “اگر وجود دارد یک درخواست برای فدرال کمک به دولت فدرال ارائه می کنند که به کمک دارد و باید یک درخواست است.”

پورتلند تا به حال تظاهرات شبانه برای دو ماه پس از آن پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

ویدیو جدید نشان می دهد فلوید شفاعت با پلیس 02:01

آقای تهمت استقرار فدرال افسران بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته stoked سیاه زندگی مهم جنبش است. تعداد شبانه معترضان به حال کاهش یافته است شاید کمتر از 100 درست قبل از استقرار و در حال حاضر دارای عقاید به هزاران نفر.

اوایل روز دوشنبه ایالات متحده بارها و بارها عوامل شلیک گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ معترضان در خارج از دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند. برخی از معترضان صعود به حال بیش از نرده ها در اطراف دادگاه, در حالی که دیگران به ضرب گلوله آتش بازی در حصار و پیش بینی چراغ در ساختمان است.

آقای ترامپ گفت در توییتر که فدرال خواص در پورتلند “نمی خواهد آخرین روز” بدون حضور ماموران فدرال. در یکی دیگر از صدای جیر جیر در اواخر دوشنبه شب رئیس جمهور به نام معترضان را “بیمار و آشفته آنارشیست ها & آشوبگران که ما مردان بزرگ و زنان از اجرای قانون به راحتی کنترل, اما که خواهد از بین ببرد شهرهای آمریکا است.”

اکثر افراد شرکت کننده در روزانه تظاهرات مسالمت آمیز است. اما چند شده pelting افسران با اشیاء و تلاش برای پاره کردن شمشیربازی حفاظت از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه است.

ویلیامز که دفتر در داخل دادگاه به نام صلح آمیز معترضین جامعه و رهبران کسب و کار و مردم با ایمان را نمی دهد که خشونت رخ می دهد و حضور خود را به ترک مرکز شهر قبل از خشونت شروع می شود. او گفت: ماموران فدرال را ساخته اند 83 بازداشت.

تظاهرات در حمایت از نژادی, justice and police اصلاحات در دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا خدشه دار شد خشونت بیش از آخر هفته. معترضان آتش به اوکلند کالیفرنیا دادگاه; وسایل نقلیه به آتش کشیده شد در ریچموند, ویرجینیا; مسلحانه از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس; و دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در شفق قطبی پس از یک ماشین سوار را از طریق یک اعتراض.

آخر هفته تظاهرات به خشونت کشیده شد 02:41

ایالات متحده مارشال خدمات به انتظارنشسته بودند تا حدود 100 نفر آنها می تواند ارسال به نقاط یا به تقویت نیروهای خود و یا از بین بردن افسران که مشغول به کار برای هفته سخنگوی آژانس درو وید گفت.

کریس کلاین, اصلی, معاون فدرال خدمات حفاظتی گفت: حادثه فرمانده در پورتلند و تیم از وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری مورد بحث چه نیروی مورد نیاز در هر شب.

کلاین حاضر به بحث در مورد تعدادی از افسران در حال حاضر در حال حاضر و یا اگر بیشتر خواهد شد ورود.

برخی از معترضان متهم کرده اند ویلر از نفاق برای صحبت کردن در برابر فدرال حضور, زیرا, خود, پورتلند پلیس با استفاده از گاز اشک آور و دیگر شورش-کنترل سلاح در تظاهرات از جمله صلح آمیز هستند.

کلاین گفت: پورتلند پلیس باید بیش از این کار از متفرق کردن معترضان از دادگاه منطقه از فدرال افسران.

“اگر پورتلند اداره پلیس قادر به انجام آنچه آنها به طور معمول انجام آنها خواهد بود قادر به حذف این برای این اختلال و ما را ترک افسران ما در داخل ساختمان می شود و نه قابل مشاهده” Cline گفت.

او گفت: روابط بین فدرال افسران برخی از آنها زندگی می کنند در پورتلند و پلیس شهر خوب بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de