نزدیک به 70 گردشگر بریتانیایی در میان 7,000 مسافران و خدمه گیر در کشتی کروز در بندر در پنج شنبه شب به عنوان پزشکان با انجام آزمایش بر روی یک زن و شوهر چینی که در آن می ترسید ممکن است قرارداد coronavirus.

66 انگلیسی, مسافران شد و انتظار می رود به صرف زمان شب در هیئت مدیره بزرگ Costa Smeralda کشتی به عنوان کارشناسان ایتالیایی و منتظر دریافت نتایج آزمون.

منابع بیمارستانی گفته است که “بعید است” که زن و شوهر از ماکائو به حال به طور بالقوه مرگبار ویروس اما تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده.

این کشتی قرار داده بود روی زمین افتاده بود که آن را متوجه شده است که 54 سال بود و مبتلا به تب و مشکلات تنفسی.

مقامات گفت: مسافران و خدمه برگزار خواهد شد در این کشتی است که لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا شمالی از رم تا همه روشن بود به طور رسمی داده شده است.

که می تواند تا 48 ساعت به گفته پزشکان از Lazzaro Spallanzani موسسه ملی بیماری های عفونی که با انجام آزمون.
کوستا Smeralda لنگر انداخت در چیویتاوکیا یک بندر در شمال رم


اعتبار: ایسنا

دو گردشگران چینی قرار داده شد در انزوا در کشتی بیمارستان.

وجود دارد و بنا به گزارش ها بیش از 700 چینی دیگر مسافران در هیئت مدیره اما آنها بنا به گزارش ها در سلامت خوب است.

ماکائو و شوهر وارد ایتالیا در ژانویه 25 و سوار کشتی در بندر ساونا که در همان روز سخنگوی کاستاریکا Crociere کروز شرکت اعلام کرد.

کشتی بازدید مارسی بارسلونا و پالما د مایورکا قبل از docking روز پنج شنبه در چیویتاوکیا شمال رم.

عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد مسافران با کیسه های خود را بسته بندی شده به دنبال تغذیه در هیئت مدیره کشتی.

“ما وارد [Civitavecchia] با کوستا Smeralda کشتی کروز و آنها به ما اجازه کردن قایق. آنها می گویند آن را با توجه به بازرسی های بهداشتی” یک مسافر به نام ساده لوح است.
برخی از 6000 مسافر شده اند ممنوع از پیاده کشتی کروز

آدریانو Pavan که پسر و دو نوه شد در هیئت مدیره و که تا به حال سفر به Civitavecchia برای دیدار با آنها کشتی گفت: Agence France Presse که او “بسیار نگران است”.

“پسرم به من گفت این زن و شوهر چینی شده بود با پوشیدن ماسک برای گذشته دو یا سه روز اما آنها فکر هیچ چیز از آن”.

قبلا در روز جمعه وجود دارد یک برنامه اجازه می دهد تا 1,143 مسافران که کروز بود که با توجه به پایان در چیویتاوکیا به پیاده.

اما شهردار این شهر به شدت اعتراض کرد و گفت او “به صراحت درخواست” که مسافران و خدمه نگهداری می شود در کشتی تا زمانی که قطعی نتایج پزشکی شناخته شده بودند.

به گفته رسانه های ایتالیایی گزارش ارنستو Tedesco شتافت به زیر بشکهای در فیات 500 و فریاد زد مقامات: “آیا شما دیوانه است ؟ که به شما جهت پیاده? من به همه شما به دادگاه.”

Civitevecchia است چند مایل پایین ساحل از جزیره Giglio که در آن کوستا کونکوردیا واژگون در سال 2012 با کاهش 32 زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de