سالمندان کشیش کاتولیک کردهاند از COVID-19 coronavirus پس از امتناع ونتیلاتور به طوری که یک بیمار می تواند با استفاده از آن به جای.

همین جوزپه Berardelli, 72, درگذشت مارس 15 در یک بیمارستان در Lovere ایتالیا, پس از کاهش به استفاده از تجهیزات پزشکی است که محله های کشیش نشین خود گفته اند که برای خریداری او. Berardelli بود معشوق شکل شناخته شده برای کمک به کسانی که با مشکلات مالی و همچنین برای سوار بر یک موتور سیکلت با توجه به ایتالیایی کاغذ Araberara. او در ستایش زبان و رسانه های اجتماعی روز دوشنبه پس از اخبار خود را آشکار قربانی شروع به سطح.

“او یک شهید از موسسه خیریه’ یک سنت مانند سنت ماکسیمیلیان Kolbe که در آشویتس داوطلب را به جای یک مرد محکوم با یک خانواده کشته شد” برجسته کشیش یسوعیون جیمز مارتین توییتی. “Don Giuseppe Berardelli حامی کسانی که رنج می برند از coronavirus و همه کسانی که مراقبت از آنها را, دعا برای ما!”

نیوزویک رسیده به واتیکان برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Berardelli یکی از بیش از 6 ، 000 ایتالیایی که در حال حاضر تایید کرده اند از ویروس. این کشور دارای با تجربه ترین COVID-19 مرگ و میر در هر نقطه در جهان به تازگی گردیده و در حال حاضر تقریبا دو برابر مجموع در چین با وجود داشتن حدود 17000 موارد کمتر از دوشنبه است.

Ventilators
پزشکی هواکش ارائه برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی تنفس کمک برای کسانی که با جدی مشکلات ریوی مانند ذات الریه شدید گاهی اوقات ناشی از COVID-19.
گتی

حداقل شش کشیش از جمله Berardelli کردهاند از این ویروس در طی یک هفته در شمال استان برگامو, با حداقل 14 بیشتر در بیمارستان بستری است. این استان یکی از بسیاری شده اند که ضربه سخت در گیر کشش بیمارستان های گذشته ظرفیت خود را و باعث ضروری تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی در تامین کوتاه مدت.

“عظیم ورود بیماران غیر ممکن می شود به مدیریت” Mirco Nacoti, یک دکتر در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو گفت: واشنگتن پست. “نظام سلامت کاملا نابود شده است. هیچ کس دیده است یک وضعیت مشابه است. این یک فاجعه است.”

اگر چه روشن نیست که به پایان رسید تا با استفاده از ونتیلاتور است که در اصل به خود اختصاص Berardelli عمل می تواند به نجات جوان زندگی بیمار. کسانی که مبتلا به اشکال شدید COVID-19 به طور معمول زده با پنومونی است که باعث می شود آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای نفس کشیدن بدون مکانیکی کمک این تجهیزات فراهم می کند.

کمبود هواکش را تبدیل به آشکار در سراسر جهان به این ویروس همچنان در حال گسترش است. در ایالات متحده مورد تأیید صدر 46,000 روز دوشنبه با تعداد موارد جدید به طور چشمگیری در حال رشد هر روز. کارشناسان نگران هستند که سیستم مراقبت های بهداشتی به زودی غرق می شود و این کشور تعداد محدودی از هواکش مطرح می تواند مشکلات جدی است.

“اگر شما به اندازه کافی هواکش… افرادی که نیاز به آن را نمی خواهد بود قادر به آن را دریافت” Dr. Anthony Fauci گفته سی ان ان Brianna Keilar در 15 مارس. “همکاران من در ایتالیا… آنها در حال ساخت تصمیم گیری بسیار دشوار. امیدوارم ما هرگز به آن نقطه. آنها وجود دارد آن را وحشتناک, شما نمی خواهید به در یک موقعیت را به آن را انتخاب کند.”

Statista Coronavirus World Map March 23, 2020
یک نقشه ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد بیماری در سراسر جهان از مارس 23.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im