7 گریدر برنده مسابقه به نام جدید مریخ

سی بی اس آمریکا | No comments

بیست و هشت هزار دانشجو در سراسر ایالات متحده ارائه مقالات و پیشنهاد نام برای ناسا جدیدترین مریخ و در روز پنج شنبه آژانس اعلام برنده: پشتکار ارسال شده توسط ویرجینیا هفتم الکساندر مدر.

2 میلیارد دلار پشتکار مریخ نورد ساخته شده در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا تحت پردازش های نهایی در مرکز فضایی کندی در فلوریدا قبل از راه اندازی در ماه جولای در هفت ماه سفر به سیاره سرخ.

پس در تایر آهنگ های ناسا کاوشگر کنجکاویکه نشان داده مریخ یک بار به میزبانی یک محیط قابل سکونت پشتکار را برای جستجوی نشانه هایی از گذشته زندگی میکروبی و جمع آوری سنگ و نمونه های خاک که ناسا و آژانس فضایی اروپا امیدواریم که در نهایت به بازگشت به زمین به صورت دقیق تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی.

روند اخبار ”

تا پنج شنبه ناسا جدیدترین مریخ نورد شناخته شده بود به سادگی به مریخ در سال 2020 است. اما در ماه اوت گذشته ناسا باز در سراسر کشور “نام رور” مسابقه باز برای K-12 دانش آموزان مدرسه. برخی از 28,000 مطالب ارسال شد و 4,700 داوطلب قضات تنگ لیست پایین به 155.

در ژانویه نه فینالیست شد اعلام کرد: پشتکار و وضوح و شجاعت و استقامت شکیبایی, ابتکار و خلاقیت, وعده, سرسختی و چشم انداز. عمومی و سپس بازیگران 770,000 آرا و چهارشنبه شب مدر متوجه ورود خود را به دست آورده بود.

030520-rover2.jpg
ناسا علم مدیر توماس Zurbuchen سمت چپ تبریک الکساندر مدر خود را برای برنده شدن ورود – پشتکار – در ناسا “نام رور” مسابقه. به دنبال این است که لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای علم را بدست آورد. ناسا

در یک تلویزیون ناسا پخش پنج شنبه او به عنوان خوانده شده مقاله خود را به همکلاسی در دریاچه Braddock متوسطه در Burke, Virginia. او با پشتکار در حالی که با توجه به زودتر مریخ روبات مانند کنجکاوی روح و فرصت و Pathfinder/Sojourner rovers است که قبل از آن و بینش کاوشگر در حال حاضر در کار بر روی مریخ است.

“کنجکاوی بینش روح و فرصت” او بخوانید. “اگر شما در مورد آن فکر می کنم همه این نام از گذشته مریخ rovers کیفیت هستند ما دارای به عنوان انسان است. ما همیشه کنجکاو و به دنبال فرصت است. ما باید روح و بینش به کشف قمر مریخ و فراتر از آن.

“اما اگر rovers به کیفیت از ما به عنوان یک نژاد ما را از دست ندهید مهم ترین چیز: پشتکار. ما به عنوان انسان تکامل یافته به عنوان موجوداتی که می توانند یاد بگیرند برای انطباق با هر شرایطی مهم نیست که چقدر سخت. ما یک گونه از کاشفان و ما را به دیدار با بسیاری از موانع در راه به مریخ است. اما ما می توانیم استقامت. ما نه به عنوان یک ملت است اما به عنوان انسان نمی خواهد داد تا. نژاد بشر همیشه استقامت به آینده است.”

030520-rover4.jpg
یک هنرمند تصور پشتکار مریخ نورد در مریخ. آن اسمی که در عمل به عنوان یک باقی مانده سپر متصل است به رور را بازوی ربات. NASA/JPL-Caltech

او گفت که او علاقه مند شد و در فضا زمانی که پدر و مادر خود را فرستاده او را به فضای اردوگاه در نزدیکی مرکز پروازهای فضایی مارشال در هانتسویل ، رانندگی به مرکز بزرگ زحل 5 ماه موشک به نمایش در آمد.

“همانطور که شما در حال رانندگی به دانشگاه وجود دارد این ساختمان که مسدود کردن این دیدگاه ، زحل 5,” او گفت:. “و به عنوان درایو شما به دانشگاه می بینید کپسول از زحل 5 به آرامی افزایش بالاتر از ساختمان 11 ساله من دیدم که از دست داده و ذهن خود را.

“من بلافاصله می دانست که فضا چیزی است که من انجام شده بود برای بقیه زندگی من است.”

پس از دبیرستان “من می خواهم برای رفتن به کالج و دریافت مدرک در برخی از فرم های مهندسی و یا علوم مهندسی فضا و فضانوردی صدای خوب در حال حاضر. سپس بعد از آن به کار در ناسا به عنوان یک مهندس.”

به عنوان “نام رور” مسابقه برنده مدر و خانواده اش خواهد بود پرواز به اسکودوی کیپ کاناورال به عنوان مهمان از ناسا به نمایش اندازی پشتکار بالای یک موشک اطلس 5. سیارهای راه اندازی پنجره باز می شود در ژوئیه 17.

اگر همه به خوبی می رود مریخ فرود خواهد فوریه 18, 2021, در یا در نزدیکی یک رودخانه باستانی دلتا که در آن آب یک بار جریان به 30 مایل گسترده از 1600 فوت عمیق دهانه برای جستجوی نشانه های باستان زندگی میکروبی و همچنان در حال انجام مطالعات سیاره, تاریخچه و habitability.

030520-rover1.jpg
مهندسان در مرکز فضایی کندی ضمیمه پشتکار nameplate به رور. NASA/JPL-Caltech

مجهز با 28 دوربین های دیجیتال, مجموعه ای از هفت دولت از هنر ابزار و یک بازوی ربات, پشتکار را جمع آوری سنگ و خاک نمونه مهر و موم آنها را در ظروف کوچک و کش آنها را به صورت مجموعه توسط یک آینده ناسا مریخ نورد.

فرض کنید به دنبال ماموریت تامین شده است این کاوشگر که به ارمغان می آورد ناسا “بهانه” کاوشگر به سطح خواهد از ویژگی های یک راکت کوچک برای افزایش نمونه های جمع آوری شده به مدار. در عین حال یکی دیگر از فضاپیمای ساخته شده توسط آژانس فضایی اروپا پس از آن خواهد حرکت شبیه چمچه زنی تا ظرف نمونه و آن را بازگشت به زمین.

اما با این همه پشتکار. نام یه پلاک شده و نصب شده بر روی مریخ نورد بازوی ربات و همه 155 کسیکه نام و مقالات حک بر روی یک ریزتراشه خواهد بود به مریخ فرستاده شده به عنوان به خوبی.

“الکس ورود اسیر روح اکتشاف” ناسا علوم رئیس توماس Zurbuchen در بیانیه ای گفت. “مانند هر اکتشاف ماموریت قبل از ما رور در حال رفتن به با چالش مواجه و آن را به اکتشافات شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>