8 زنان باردار می شود منتشر شده از نیویورک زندان

هشت زنان باردار منتشر خواهد شد از یک زندان در شمال ایالت نیویورک پس از فرماندار اندرو کومو دفتر دستور دولت اصلاحات مقامات برای آزادی, حامله, غیر خشونت آمیز مجرم با زیر شش ماه باقی مانده در جملات خود را. شش نفر از زنان انتظار می رود که منتشر شده از Bedford Hills, Correctional Facility سه شنبه شب گفته است.

سخنگوی دولت با بخش اصلاحات و جامعه نظارت گفت: سه نفر دیگر از زنان باردار که هنوز زندانی باید شرایطی فراتر از وزارت برسد. یکی از برجسته حکم یکی است همزمان حکم با گذشت زمان فراتر از آزادی و تاریخ و از سوی دیگر دارای یک دادگاه موظف به برنامه ای است که او مورد نیاز است برای تکمیل قبل از انتشار سخنگوی گفت.

به کمک حقوقی جامعه فراهم می کند که حمایت حقوقی برای کسانی که نمی توانیم آن را در روز دوشنبه به نام مقامات دولتی برای آزادی زنان باردار برای ایمنی خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. این گروه در حال حاضر اصرار دولت برای انتشار دیگر مشتریان آنها را نمایندگی کند.

“وجود دارد هیچ توجیهی برای نگهداری این زنان در زندان بیشتر به عنوان COVID-19 عفونت رای همچنان به صعود به خطر انداختن زندگی هر کس در زندان” تینا سیدنی این گروه منجر دفاع جنایی وکیل در بیانیه ای گفت. “هر گونه تاخیر بیشتر است بی عاطفه و ما را حفظ خواهد کرد و مشتریان و کودکان متولد نشده در معرض خطر جدی است.”

همانطور که از پنج شنبه, 13 زندانیان کشته شده اند و پیمانکاری ویروس و 407 آزمایش مثبت با توجه به گروه. یکی دیگر از 224 زندانیان را بازیافت. چهار کارکنان فوت کرده اند و 1,129 آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de