87 دستگیر و در کنتاکی AG خانه در طول Breonna تیلور اعتراض

هشتاد و هفت نفر دستگیر شدند و به اتهام جنایت پس از یک شنبه اعتراض در چمن کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت. معترضان خواستار شدند اتهامات عنوان شده بود در برابر افسران مسئول مارس تیراندازی مرگ Breonna تیلور.

اعتراض آغاز شد سه شنبه شب در نزدیکی بالارد دبیرستان در لوئیزویل, کنتاکی, رادیو فردا وابسته WLKY-گزارش های تلویزیونی. معترضان راهپیمایی از مدرسه به کامرون خانه با بسیاری از تظاهرکنندگان نشسته و ایستاده در کامرون چمن. معترضان که شعار خواستار عدالت برای تیلور خواسته شد به ترک توسط پلیس, اما بسیاری از تصمیم به ماندن بگیرید. کسانی که دستگیر شده بودند بدون حادثه با توجه به WLKY-تلویزیون.

“در مجموع 87 نفر دستگیر” LMPD گفت: در بیانیه خود را. “به دلیل امتناع خود را به ترک ملک و تلاش خود را برای نفوذ در تصمیم دادستان کل با اعمال خود هر فرد به اتهام تهدید آمیز یک از شرکت کنندگان در یک روند قانونی (کلاس D جنایت), رفتار آشوبگرانه درجه 2 (کلاس B بزه) و جنایی تجاوز 3 درجه است. (نقض).”

کامرون گفت که دفتر او را “ادامه دقیق و منصفانه بررسی” به تیلور مرگ و گفت: اعتراض “نمی خواهد تغییر تعقیب ما را از حقیقت است.”

“هدف اعلام شده از امروز در اعتراض به در خانه من بود برای ‘تشدید'” کامرون اضافه شده است. “این قابل قبول نیست و تنها در خدمت بیشتر به بخش و تنش در درون جامعه ما است. عدالت نیست دست آورد خاطی در مالکیت خصوصی و آن را از طریق تشدید. آن را به دست آورد با بررسی حقایق در یک شیوه ای بی طرفانه و بی طرفانه. دقیقا کاری است که ما انجام می دهند و ادامه خواهد داد به انجام این کار در این بررسی است.”

louisville-protest.png
معترضان نشستن بر روی چمن کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون خواستار عدالت برای Breonna تیلور در شنبه 14 ژوئیه سال 2020 است. WLKY-تلویزیون

تیلور, 26 کشته شد در مارس 13 وقتی ماموران وارد خانه اش به دنبال غیر قانونی مواد مخدر. مقامات ادعا کردند که این افسران در زدم و اعلام کرد که خود و تنها شروع به تیراندازی پس از آنها “بلافاصله ملاقات با گلوله” از تیلور پسر کنت واکر. اما تیلور خانواده گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه که افسران خود را انجام نمی شود و واکر — مجوز تفنگ صاحب فکر کسی در تلاش بود برای شکستن در.

در پی تیلور مرگ لویی تصویب ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم اجازه می دهد که پلیس برای ورود به یک خانه بدون حضور خود را اعلام. این لایحه بود به نام پس از تیلور.

برت Hankison یکی از افسران درگیر در تیلور مرگ اخراج شد ژوئن 23, بیش از سه ماه پس از تیلور کشته شد. دو تن دیگر از افسران که قرار است در مرخصی اداری.

ویکتوریا آلبرت کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de