تعداد تایید coronavirus موارد را نگه می دارد در حال افزایش است. همانطور که از شنبه وجود دارد 11,791 موارد در چین و هشتم مورد تایید شد در ایالات متحده است.

مقامات ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس.

به عنوان یک نتیجه از اعلام اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته و نیست فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم خواهد شد به طور موقت ممنوع از ورود به ایالات متحده با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. آذر همچنین اعلام کرد که هر کسی وارد ایالات متحده شده است که در چین هوبئی استان در دو هفته گذشته خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.

در اوایل روز شنبه, ایالات متحده مقامات بهداشت صادر فدرال قرنطینه جهت 195 آمریکایی از تخلیه ووهان کانون شیوع. این گروه باقی خواهد ماند و در یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا تا اواسط فوریه گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. دولت نشده صادر چنین قرنطینه سفارش در بیش از 50 سال r. schultze ، گفت:.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به چین با توجه به “به سرعت در حال گسترش” شیوع. این تصمیم پس از سازمان بهداشت جهانی تعیین شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس.

همانطور که از شنبه, آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 259 مردم همه آنها در چین است.

US-CHINA-HEALTH-VIRUS
مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 است. عکس علامت RALSTON/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de