9 مکان های شگفت انگیز برای ماندن در سریلانکا هیل کشور از سنتی چای خانه های ییلاقی به ستیغ هتل

Roads لول خوردن از ساحل به بالاتر می رسد سریلانکا هیل کشور زمرد ملیله, ابر, جنگل, زمین های کشاورزی, تپه, آبشارها و مراتع در ارتفاع بالا, criss عبور توسط یکی از دیدنی ترین امتداد راه آهن. مورد علاقه ما هتل در تپه شامل لوکسی تبدیل استعماری بریتانیا در دوران چای کشاورزان’ خانه های ییلاقی در Dickoya, هپوتل, Nuwara Eliya, الا, Kandy و Bandarawela که ایستادگی کردن برای خود را دراماتیک انداز گسترده باغ سهولت سرگردان املاک و مسیرهای پیاده روی و فوق العاده, پیر جهان مهمان نوازی. در اینجا راهنمای ما به بهترین ییلاقی هتل در سریلانکا هیل در کشور است.

Thotalagala, Sri Lanka

Thotalagala کشت و زرع خانه

هپوتل سریلانکا

8
تلگراف کارشناس امتیاز

در جنوب شرقی گوشه ای از تپه کشور, این چای زمینی ییلاقی در خارج از مسیر مورد ضرب و شتم محل فراهم هوا از معتبر روستایی زندگی با مردم محلی’ خانه و باغ سبزی در اطراف و لبخند از همه. خانه احساس می کند معتبر با ویژگی های اصلی مانند شومینه و قابها و مبلمان است که در همراهی با آن استعماری گذشته است. هفت سوئیت تقسیم شده بین خانه اصلی و بدون درز جدید بال. دوستانه و سنتی لباس شخصی کارکنان از جمله پیشخدمت نگاه پس از مهمانان و هیچ منو ساقی پیشنهاد ظروف و اگر آنها نمی, کت و شلوار (بعید است) آنها را نشان می دهد چیز دیگری است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
313

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در سریلانکا

Nine Skies

نه آسمان

Demodara سریلانکا

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این بوتیک ییلاقی هتل واقع شده است در شرق تپه, just a 15-minute walk from Demodara ایستگاه است که قابل توجه برای آن نادر 360 درجه پست حلقه. در میان پیاده روی و پیک نیک و ارائه شده است یک مسیر است که بافت از طریق املاک چای به مقدار-عکس نه طاق پل (دو مایل) و دیگری به یک آبشار. سقف و اتاق خواب بزرگ است کلید اصلی و ویژگی های مخلوط با مبلمان معاصر الیاف سخت و زبر فرش و دنج گوشه برای پنهان کردن دور. قابل ملاحظه چمن و بی نهایت لبه استخر ارائه می دهد دیدگاه های پوشا یک دره و جو اجتماعی و فراگیر است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
315

هر شب

• یک راهنمای خودی به بمبئی

Goatfell

Goatfell

Kandapola سریلانکا

9
تلگراف کارشناس امتیاز

Goatfell نشسته در سایه برامدگی در سطح صاف در نزدیکی Kandapola سبزیجات در حال رشد منطقه در سریلانکا بالاترین ارتفاعات. آن صمیمی اندازه باز-طرح توجیهی طراحی و دعوت از شب ورود آتش ایجاد فراگیر به طوری که شما خودتان چت به همکار مهمانان بیش از sundowners در سالن و یا در اطراف باغ گودال آتش. این احساس مجلل شیک – شیک سفارشی-طراحی مبلمان (تمام اتاقها دارای چهار پوستر لحاف-لباس پوشیدن و تخت) بافت پارچه می اندازد و فرش و خاکی رنگ. باقی می ماند شامل مراجعه به پدرو کارخانه چای (در Nuwara Eliya) tuk-tuk و نرخ شامل وعده های غذایی و میان وعده و نوشیدنی.


جزئیات بررسی کارشناس

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Mr & Mrs Smith

• بهترین هتل ها بودجه در سریلانکا

camellia hills, sri lanka

کاملیا تپه

Dickoya سریلانکا

9
تلگراف کارشناس امتیاز

بسیار معاصر تفسیر سنتی چای خانههای ییلاقی در میان مجموعه زمرد انبوه فرش عضوي از سریلانکا طلایی دره چای Bogawantalawa. سبک اساسا سرد مدرن و منظم هر چند موفق به احساس خوش و راحت و دنج با تشکر از قفسه های پر از کتاب های پارچه های کتانی و جذاب مبلمان. یک عضو از کارکنان ماهر در لکه های پلنگ در شب و مهمانان را به شانس خود را امتحان کنید. به طور معمول در سریلانکا احساس رسمی است و شما می توانید ناهار خوردن در داخل خانه و یا در باغ است که در آن یک استخر بی نهایت و آرامش ambalama.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
280

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Mr & Mrs Smith

• بهترین چیز برای انجام در بمبئی

Ceylon Tea Trails, Sri Lanka

سیلان چای مسیرهای پیاده روی

Dimbula سریلانکا

9
تلگراف کارشناس امتیاز

پنج چای-زمینی ییلاقی سیلان چای مسیرهای پراکنده در میان زمرد عضوي از Bogawantalawa تاریخ تا آنجا که به 1888 و به صورت جداگانه طراحی شده را با توجه به میراث خود را. فکر می کنم زیبا و باغ و چمن بانوان و بسته بندی-در سراسر تراس که در آن شما به راحتی می توانید در حالی که دور ساعت با بهره گیری از دیدگاه های سنتی خود را عصا صندلی. جدیدترین Dunkeld نشسته بالا کستلریق دریاچه با خیره کننده استخر بی نهایت که به نظر می رسد به رها کردن حق به دریاچه خود را. هر ویلا دارای یک ساقی و سرآشپز اجرایی خواهد شد که مراقبت از هر نیاز خود را به بحث در مورد روز منو و فعالیت های موجود بیش از صبحانه.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
710

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Mr & Mrs Smith

• بهترین آبگرم هتل در سریلانکا

Rosyth Estate, Sri Lanka

رسیته و مستغلات خانه

Kegalle, سریلانکا

9
تلگراف کارشناس امتیاز

اصلی سه خوابه ییلاقی قدمت آن به سال 1926 در حالی که یک سری از اخیرا ساخته شده و غرفه اتاق شمارش به 10. مبلمان ترکیبی از اصل و شیک حصیر بافته شده سفارشی قطعات و پر جنب و جوش سریلانکا آثار هنری زینت دیوار. این هتل دارای انعطاف پذیر و رویکرد شخصی به مهمانان و صمیمی اندازه به این معنی است که مهمانان ممزوج (همچنین به عنوان آرام, آرامش بخش, نقاط). پیشخدمت بیرون رفتن از راه خود را برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در محلی مناظر, سازماندهی, هدایت پیاده روی به یک کارخانه لاستیک میزبان سریلانکا در کلاس آشپزی و تنظیم شکار گنج برای کودکان در این زمینه. وجود یک استخر کوچک در سایه پاکسازی بعدی به یوگا غرفه و آبگرم.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
197

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• یک راهنمای خودی به بانکوک

Living Heritage Koslanda, Koslanda, Sri Lanka

زندگی میراث Koslanda

Koslanda سریلانکا

8
تلگراف کارشناس امتیاز

نه تنها این بی سر و صدا و شیک بوتیک هتل در سریلانکا شرقی تپه زیبایی در نگاه اما وسعت و فضای این کشور را اصلی ترین مکان برای اقامت. صاحبان استفاده معماران و طراحان ماهر در تکنیک های سنتی برای ساخت چشم انداز خود را از معتبر جنگل عقب نشینی و pillared حیاط گرانیت بنیاد گردشگاهها heavyset درب و تکه چوب برای سقف-سفال بام بیرون کشیدن معتبر Kandyan روح. نابغه لمس مانند منزوی استخر با دره انداز و نسبتا ambalamas (سنتی فرعی استراحت غرفه) همراه با وزش نیروی انسانی آن را فورا استراحت بیش از حد.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
128

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• سریلانکا بهترین ساحلی خلوت

Amba Estate Sri Lanka

Amba املاک و سریلانکا

Uva, سریلانکا

8
تلگراف کارشناس امتیاز

این ساده, خانواده, دوستانه farmstay بخشی از 120 هکتار آلی و مستغلات که شامل 40 هکتار از چای و قهوه و درختان میوه و سبزیجات و دارچین و سنبل مزارع و همچنین 50 هکتار خصوصی جنگل رزرو (خانه را به میمون و گراز وحشی و گوزن و پرندگان). مهمانان آزادانه قادر به کشف مزرعه و زمینه را از جمله کارخانه کوچک که در آن چای ارگانیک هستند فرآوری شده با دست (چای خود را به فروش می رسد در Fortnum و ماسون). مزرعه مراکز در اطراف یک دمدمی 100-year-old گرانیت-دیواره خانه رعیتی ساخته شده توسط املاک و اصلی تامیل زمینی بیشتر از سه کلبه و زمینه های گسترده ای. این احساس جمعی و جشنی و اتاق تقلید سنتی املاک و مسکن.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
41

هر شب

• بهترین رستوران ها در بانکوک

Ceylon Tea Bungalows Sri Lanka, Bandarawela, Sri Lanka

سیلان چای خانه های ییلاقی

Bandarawela سریلانکا

7
تلگراف کارشناس امتیاز

هتل منزوی است و در عین حال بسیار بی سر و صدا جمع شده بر روی دامنه کوه و در میان 20 هکتار Hilpankandura چای و مستغلات. این فضای صمیمی و گرمی از کارکنان آن را احساس بیشتر شبیه به یک اقامتگاه مجلل تر از یک هتل. اتمسفر زمین, چراغ, گل تصویر زمینه و عسل-رنگ چوب مبلمان را به این ساده 1930 چای و مستغلات مدیر ییلاقی به قرن 21 است. دو ییلاقی پیوست یک ایوان خانه را به پنج اتاق دنج یک اتاق نشسته و باز-fronted ناهار خوری تراس. گذشته از یک منظمی برش چمن با loungers خورشید و یک دادگاه بدمینتون وجود دارد امکانات دیگر (متاسفانه هیچ استخر).


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
99

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Contributions توسط فیونا دانکن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de