9 تا از بهترین پرچین طرمرس

منf شما به دنبال برای حفظ باغ خود را شسته و رفته و مرتب در تمام طول سال اضافه و قابل اعتماد شمشاد به لیست خرید خود را. درختچه صاف کننده ضروری بیت از کیت برای برش و هرس و شکل دادن به هر دو هجز و مستقل بوته آیا شما کوچک و یا یک باغ بزرگ.

پس هجز نیاز به یک مقدار عادلانه از تعمیر و نگهداری شما خوشحال خواهید بود قادر به کنترل از باغ خود را با خود پرچین برش به جای بهره گرفتن از یک باغبان در هر زمان. همانطور که با بی سیم خلاء بی سیم پرچین طرمرس و نسل جدید بسیار سبک پرچین طرمرس آن را راحت تر از همیشه به حمله رعد اسا حتی بیشتر جنگل-مانند فضای سبز در یک مقدار کوتاه از زمان.

اگر شما حفظ شود, بلند, بزرگ هجز شما نیاز به از رسیدن به شمشاد با تلسکوپی شفت.

در حالی که برقی شمشاد شایع ترین مورد استفاده در انگلستان شما همچنین می خواهید پیدا کردن علف زن بنزینی و باتری پرچین طرمرس در فروشگاه های سخت افزاری. آن را به ارزش تمیز کاری cordless hedge trimmer بررسی برای پیدا کردن بهترین برای شما, اما ما توصیه می کنیم زیر برای سهولت در استفاده و کارایی و راحتی و دوام.

در اینجا این است که انتخاب ما را از بهترین پرچین طرمرس از سال 2020 به انتخاب تلگراف:

با توجه به مشکلات ناشی از Covid-19 مستند برخی از محصولات تست شده در این مقاله ممکن است به طور موقت در دسترس نیست به صورت آنلاین سفارش.

1. بوش برقی پرچین برش

£151.99 آمازون

منf شما به دنبال چیزی برای کمک به حفظ کوچک تا متوسط هجز این سبک برش از بوش است بهترین شرط بندی شما. آن می آید با لیزر-برش الماس-تیغه های زمین طراحی شده تا به شما دقیق برش و اره دندان در مقابل تیغه اجازه می دهد تا شما را به از طریق قطع شاخه های ضخیم با سهولت.

بuy در حال حاضر

2. Greenworks cordless hedge trimmer

£86 آمازون

We عشق بی سیم خلاء و همان می رود برای تکنولوژی بالا شارژی پرچین طرمرس. Greenworks’ مشتری مورد علاقه است به خصوص بزرگ و به لطف تمدید قابل تنظیم قطب آن می تواند رسیدن به قد بلند و بوته های بدون نردبان و همچنین کم ارتفاع بوته (بزرگ اگر شما پشت بد به این معنی شما لازم نیست که به خم شدن و پایین تمام وقت). یکی از بهترین شارژی پرچین طرمرس آن نیز نسبتا دقیق است. حداقل عرض برش از 18mm تجدید نظر به perfectionists.

خرید در حال حاضر

3. Stihl cordless hedge trimmer

£269 فقط Lawnmovers

Tخود را سبک و آرام و cordless hedge trimmer از Stihl دارای یک حلقه اجازه می دهد تا برای آزادی حرکت در فضاهای محدود و دو برابر طرفه تیغه قابل تنظیم به صورت عمودی و سقفی برش – ساخت آن کامل قطب شمشاد برای قد بلند و گسترده ای هجز.

خرید در حال حاضر

4. Mountfield دو تیغه شمشاد

£145 آمازون

تیاو دو رفت و برگشتی تیغه های این سبک بنزین شمشاد توسط Mountfield بهترین انتخاب برای ساخت کار نور ضخیم هجز.

آسان برای شروع قدرتمند و قابل اعتماد در این مدل نیز از ویژگی های مورد نیاز ضد لرزش سیستم بنابراین شما می توانید انجام کار خود را هموار و پیچ و تاب-گرفتن 3 موقعیت رسیدگی بنابراین شما می توانید در هر کدام از موقعیت احساس می کند راحت ترین برای شما.

بuy در حال حاضر

5. سیاه و دکر BEHT201 شمشاد

£46.95, Anniversary تا

Sچنگ و دوام این trimmer از سیاه و دکر خود را حفظ خواهد کرد هجز به دنبال شسته و رفته و مرتب در طول ماه های تابستان است. ارگونومی طراحی شده با راحتی در ذهن صاف کننده همه کاره و آسان برای کنترل ساخت کار نور حتی ضخیم از هجز.

خرید در حال حاضر

6. Flymo سابر قطع cordless hedge trimmer

£119.95 آمازون

Tخود شارژی trimmer از Flymo است که هر دو قدرتمند و ساده برای استفاده است. کج سر کمک می کند شما می دهد که افزایش فوق العاده وقتی که می آید به راحتی آن را تمدید شمشاد بنابراین بسیار سبک وزن و رسیدگی است telescopically قابل تنظیم است. شما می توانید تا رسیدن به 3 متر بدون استفاده از یک نردبان.

اگر شما از طرفداران از Flymo شما همچنین ممکن است بخواهید به اتمام Flymo EasiCut (£60.95 آمازون) که باعث می شود حتی سبک تر کار پیرایش.

خرید در حال حاضر

7. Ryobi شارژی تمدید رسیدن به شمشاد

£83 آمازون

Tخود را در Ryobi شمشاد قدرتمند است و به اندازه کافی قوی را از طریق قطع شاخه های ضخیم و مرکزی ماشه اجازه می دهد تا برای استفاده آسان حتی زمانی که آن را به طور کامل توسعه یافته است. این باتری شمشاد آن نیز از یک “HedgeSweep” تابع برای حذف بریده به راحتی.

بuy در حال حاضر

8. ماکیتا برقی شمشاد

£169.45 آمازون

تیاو ماکیتا قدرتمند و سنگین ابزار برای باغبان جدی و landscapers. آن را فوق العاده طولانی رسیدن به trimmer با تشکر از رسیدگی به سیستم شما می تواند اتخاذ چهار امن موقعیت دست آسان برای برش در هر موقعیت.

خرید در حال حاضر

9. Husqvarna بنزین شمشاد

£314 آمازون

Tخود را بسیار سبک وزن و قدرتمند شمشاد – اما آن را بسیار پر سر و صدا, بنابراین آن را نمی خواهد را تحریک همسایگان (و اقوام). بزرگ برای استفاده داخلی در هر اندازه باغ آن دارای دسته قابل تنظیم برای برش هر دو طرف و یا صدر هجز.

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im