91-سال پیر می کند و نشان می دهد مد در قرنطینه

یک 91-سال مد لباس در گرجستان است و نه اجازه دادن به کمد لباس خود را به هدر. در حالی که گرجستان به آرامی بازبتی مک دونالد است که در گروه پر خطر برای coronavirus و او نمی تواند بیرون رفتن به معاشرت. اما او در بر داشت یک راه جدید برای نشان دادن خاموش لباس او.

“من سه کمد پر از لباس … و جواهر و مثل شما نمی خواهد باور” مک دونالد گفت: CBS آتلانتا وابسته WGCL. “من ذکر من سرپرست که من مطمئن دست گرفتن لباس است.” او سرپرست کیم تیلور می خواستم برای انجام کاری به کمک ذهن خود را خاموش و همه گیر.

بنابراین آنها شروع به برگزاری روزانه مد نشان می دهد در حیاط. “هر روز او در لباس های مختلف, و, من, تصاویر,” تیلور گفت: ایستگاه.

untitled-collage-47.jpg
کیم تیلور طول می کشد عکس از بتی مک دونالد لباس به طوری که آنها می توانید ذهن خود را خاموش و همه گیر و از آن لذت ببرید. کیم تیلور

تیلور اتحاد جامعی عکس های بی شماری از مک دونالد در جریان دامن استادانه درست شده baubles و کلاه های جالب. همه از لباس او کاملا هماهنگ است. “من دوست دارم چیزهای زرق و برق دار به عنوان شما می توانید بگویید” مک دونالد گفت.

مک دونالد شوهر در گذشت در سال 2007 و او مجبور نیست هر بچه. او Taylor ارسال عکس ها و فیلم های خود را از مد نشان می دهد, به خانواده, دوستان و همسایگان به بالابر خود, ارواح WGCL گزارش.

“او تا به بسیاری از مردم گفتن او که آن را به آنها یادآوری است که وجود دارد بیشتر به زندگی از تماشای تلویزیون و شنیدن آخرین COVID-19” تیلور گفت.

پس از تیلور قرار داده و برخی از آنها در یوتیوب او “دریافت تقریبا 200 نظرات و او نشسته و به من گفتن چه نوع برای پاسخ های” تیلور گفت: CBS اخبار از طریق ایمیل. “او مانند یک بچه در روز کریسمس باز کردن بسیاری از هدیه.”

همه گیر نشده است آسان در مک دونالد که عاشق بودن خارج سفر و اجتماعی. “این بسیار غم انگیز آن را دلخراش,” او گفت: WGCL.

او نگران coronavirus اما مد نشان می دهد کمک کرده اند او را ذهن از همه چیز.

“در 91, او در معرض خطر به عنوان دور به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد و او به من گفت هنگامی که من نمی دانم چقدر دیگر من را به زندگی می کنند و در عین حال او می تواند پیدا کردن شادی در انجام کاری برای امروز” تیلور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر